Autor Wątek: Sideca  (Przeczytany 405727 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline misiokles

Odp: Sideca
« Odpowiedź #1530 dnia: Wrzesień 21, 2018, 09:07:43 am »
I super. Powoli ale konsekwentnie. Styx, Raffington, Wielki Martwy - przygarniam!

Offline anx239

  • Terminator
  • **
  • Wiadomości: 162
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • "More human than human" is our motto.
Odp: Sideca
« Odpowiedź #1531 dnia: Wrzesień 21, 2018, 10:35:03 am »
Prócz II wydań - wszystko dla mnie!!!


Ja tak samo. Mam wszystko co wydali i jak na razie wszystko co wydadzą mi pasuję więc kupię.
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time... like tears in rain... Time to die." - Roy Batty

Offline donTomaszek

Odp: Sideca
« Odpowiedź #1532 dnia: Wrzesień 21, 2018, 10:44:31 am »
Ech, ile to ja juz czekam na tego Detektywa Raffington Event... oby tym razem ;-)
Sometimes I'd like to get my hands on God...

mkolek81

  • Gość
Odp: Sideca
« Odpowiedź #1533 dnia: Wrzesień 21, 2018, 11:08:28 am »
I kolejne info od wydawcy
Cytuj
Pragniemy poinformować, że "Bruno Brazil" będzie wydawany w trybie dwumiesięcznym. Interesuje nas szybkie zakończenie serii i pewnie nie tylko nas. W związku z tym umożliwiliśmy zakup serii na zasadach prenumeraty.
 Część czytelników wyrażało zainteresowanie zakupami bezpośrednio w wydawnictwie. Teraz będzie taka możliwość. Szybki tryb wydawniczy, jaki wielu z Was życzyłoby sobie nie jest możliwy bez sprzedaży bezpośredniej. Nie przy tak dużych objętościowo pozycjach i dość kosztownych w produkcji. Oferta jest aktualna do 20 listopada 2018 roku. Niestety musieliśmy wprowadzić ograniczony czas przyjmowania zamówień, ponieważ realizację wysyłek rozpoczniemy od paczek dla klientów indywidualnych i dopiero potem zostaną wysłane zamówienia hurtowe.
 Cena okładkowa Bruno Brazil będzie wynosiła 139,90 zł. za wydanie zbiorcze. Koszt zakupu całej serii wyniesie zatem 419,70 zł.
 Zależnie od daty zamówienia prenumeratorzy będą premiowani rabatami:
 - zamówienie do końca września 2018 - rabat 40 %
 - zamówienie do końca października 2018 - rabat 35 %
 - zamówienie do 20 listopada 2018 - rabat 30 %
 Ponadto prenumeratorzy będą mogli zamówić następujące pozycje:
 - Rork wydanie zbiorcze tom 1 - wydanie II (cena: 159,90 zł.)
 - Wielki Martwy księga pierwsza - wydanie II (cena: 84,90 zł.)
 - Detektyw Raffington Event (cena: 39,90 zł.)
 - Styx (cena 39,90 zł.)
 - Wielki Martwy księga czwarta (94,90 zł.)
 Wielkość rabatu także zależna od daty zamówienia.
 Prosimy mieć na uwadze, że powyższe tytuły są bonusem dla prenumeratorów Bruno Brazil.
 Aby skorzystać z oferty wystarczy napisać maila (adres widnieje w stopce) z tematem „PRENUMERATA” lub „ZAMÓWIENIE”. W treści oczywiście dane do wysyłki i zamawiane tytuły. W przypadku zamówienia tylko prenumeraty wystarczy napisać „Prenumerata Bruno Brazil 1-3”.
 W odpowiedzi otrzymają Państwo kartę zamówienia, potwierdzającą Państwa zamówienie, jego numer oraz dane do przelewu.
 Zamówienie należy opłacić w ciągu 14 dni. Po tym terminie zostanie anulowane.
 Z uwagi na dość duże ceny zamówień istnieje możliwość płatności ratalnej. W takim przypadku należy zaznaczyć to przy zamówieniu.
 Jeśli zamówienie zawierało tylko prenumeratę Bruno Brazil to należność zostanie rozłożona na 3 raty:
 - rata 1 w kwocie 100 zł - w ciągu 14 dni od złożenia zamówienia,
 - rata 2 w kwocie 100 zł - w ciągu 40 dni od złożenia zamówienia
 - rata 3 (pozostała kwota) - do 20 listopada 2018
 Jeśli poza prenumeratą zamówiono jeszcze inne tytuły to płatność zostanie rozłożona na 4 raty:
 - raty 1 i 2 analogicznie,
 - rata 3 kwota nie przekraczająca 100 zł
 - rata 4 do 15 grudnia - pozostała kwota zamówienia
  W mailu potwierdzającym przyjęcie zamówienia zawrzemy wszelkie potrzebne informacje.
 Zamówienia będą wysyłane gratis za pośrednictwem Poczty Polskiej (przesyłka polecona). Wysyłka kurierska będzie realizowana za jednorazową dopłatą 30 zł. za całe zamówienie.
 Po każdej wpłacie wyślemy mailem fakturę VAT.

Offline -gościu-

Odp: Sideca
« Odpowiedź #1534 dnia: Wrzesień 21, 2018, 11:16:07 am »
Nie nabiorę się na to drugi raz.

Offline nocny

Odp: Sideca
« Odpowiedź #1535 dnia: Wrzesień 21, 2018, 11:18:43 am »
Ja Sidece ufam i zamówiłem Bruno Brazil. 40% rabatu, kupno bezpośrednio od wydawcy. Dla mnie idealna sprawa. Może jakieś tam ziarenko niepewności jest bo to nie Egmont czy Taurus tylko pojawiająca się i znikająca Sideca ale zaryzykuję bo i warunki super i chcę wesprzeć wydawnictwo.

Offline LucasCorso

Odp: Sideca
« Odpowiedź #1536 dnia: Wrzesień 21, 2018, 11:21:39 am »
Ja też ufam. To nie jest nowe wydawnictwo. A nawet jak mnie oszukują, to dali mi wiele lat radości... Te 400 to mała zapłata za takie cuś.
Since time immemorial, I and others of my race have beheld the myriad wonders of the universe...

Offline arczi_ancymon

Odp: Sideca
« Odpowiedź #1537 dnia: Wrzesień 21, 2018, 11:26:48 am »
Kolejny wydawca chce sobie przysporzyć kłopotów... Tryb dwumiesięczny się Sidece nigdy nie uda, ile to już razy obiecywali, że coś będzie za miesiąc a było za pół roku (lub wcale).

Offline LucasCorso

Odp: Sideca
« Odpowiedź #1538 dnia: Wrzesień 21, 2018, 11:34:12 am »
Tego też jestem świadomy inwestując. Nie od dzisiaj ich komiksy kupuję...
Since time immemorial, I and others of my race have beheld the myriad wonders of the universe...

Offline Motyl

Odp: Sideca
« Odpowiedź #1539 dnia: Wrzesień 21, 2018, 11:35:03 am »
419,70 - 40% = 251,82 - to cena 3 tomów Bruno Brazila w prenumeracie do końca września.

JanT

  • Gość
Odp: Sideca
« Odpowiedź #1540 dnia: Wrzesień 21, 2018, 11:52:28 am »
Prenumerata od Sideki? Odważnie  :smile:

Wyjść pewnie wyjdzie więc jak ktoś ma cierpliwość to czemu nie.

Offline vision2001

Odp: Sideca
« Odpowiedź #1541 dnia: Wrzesień 21, 2018, 12:06:20 pm »
Dobry rabat. Chyba zdecyduje się na prenumerate w systemie ratalnym i kupno również  innych tytułów.  Szczególnie, że Sidece jakos ufam i dodatkowo zasile bezpośrednio kiesę wydawcy, a ceny podobne do tych z dyskontów .
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline Death

Odp: Sideca
« Odpowiedź #1542 dnia: Wrzesień 21, 2018, 01:33:32 pm »
Ja w to nie wchodzę. Tak samo jak w przypadku Obcych w raju z Fantasmagorii kupię komiksy w sklepie typu Gildia, FŚ, Mestro jak już wyjdą. Po prostu. Ja się w wydawcami duchami w zamówienia nie bawię, ale wspieram (znaczy wspieram...kupuję sobie dla siebie komiks, który chcę przeczytać :) ) jak już coś wydrukują.

Offline rzem

Odp: Sideca
« Odpowiedź #1543 dnia: Wrzesień 21, 2018, 01:48:34 pm »
Zostaję przy Gildii. Liczę, że 30% będzie standardowo.


Szkoda tylko, że Bob Morane nieco później. Podeszła mi ta seria, nawet jeśli jest ogólnie ramotkowa. Czuć w niej ducha dawnej przygody, książek Verne'a czy nawet Szklarskiego. O wiele lepiej mi ta seria podeszła niż Luc Orient.

Offline sum41

Odp: Sideca
« Odpowiedź #1544 dnia: Wrzesień 21, 2018, 06:50:31 pm »
Ile Gildia daje rabatu na Sidece?
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?