trawa

Autor Wątek: Sideca  (Przeczytany 410032 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline bluebeery

Odp: Sideca
« Odpowiedź #1425 dnia: Grudzień 13, 2017, 10:40:33 am »
Te zapowiedzi Sideci to dla mnie na olbrzymie pozytywne zaskoczenie. Biorę "Boba Morana" i "Bruno Brazila" jak tylko oczywiście wyjdą :)

Offline TePe

Odp: Sideca
« Odpowiedź #1426 dnia: Grudzień 13, 2017, 11:15:53 am »
Widać, że Sideca zauważyła, że integrale lepiej schodzą... szkoda, że nie przed Koziorożcem.

Offline parsom

Odp: Sideca
« Odpowiedź #1427 dnia: Grudzień 13, 2017, 11:21:14 am »
Wydawanie niedokończonej serii w integralu to chyba niezbyt dobry pomysł. Ja np. wołałbym Martwego chyba w pojedynczych zeszytach. Wtedy szybciej dostałbym 7 tom.
Głosuj na mój projekt Lego Ideas: http://link.do/56xyk

Offline LucasCorso

Odp: Sideca
« Odpowiedź #1428 dnia: Grudzień 13, 2017, 11:26:59 am »
Widać, że Sideca zauważyła, że integrale lepiej schodzą... szkoda, że nie przed Koziorożcem.


Tam były inne czynniki - przypominam, że fundusze na pierwsze tomy nowopowstałej Sideci zbierali sprzedając pierwsze tomy jeszcze z Manzoku. Bez tego pewnie by nie wystartowali, więc chyba nie bardzo mieli za co te integrale robić, nie wspominajac już o tym o sytuacji tych, którzy te pojedyńcze albumy 1-5 już posiadali...


Zresztą proszę Cię... to był 2013 rok... zupełnie inna sytuacja...
Częśc z wydanych w tym roku integrali na pewno wtedy by nie przeszła...
Since time immemorial, I and others of my race have beheld the myriad wonders of the universe...

Offline polska312

Odp: Sideca
« Odpowiedź #1429 dnia: Grudzień 13, 2017, 02:15:30 pm »
Po roku milczenia na swoim facebooku Wydawnictwo Sideca znowu Nadaje  :biggrin:

JanT

  • Gość
Odp: Sideca
« Odpowiedź #1430 dnia: Grudzień 13, 2017, 02:28:41 pm »
Skopiuję  :smile:

PREMIERY 2018
 
 - Koziorożec tom 21 Mistrz - 24 styczeń 2018
 - Detektyw Raffington Event - 14 luty 2018
 - Styx - 7 marzec 2018
 - Bob Morane wydanie zbiorcze tom 1 - 7 marzec 2018
 - Bruno Brazil wydanie zbiorcze tom 1 - 11 kwietnia 2018
 - Bob Morane wydanie zbiorcze tom 2 - 6 czerwca 2018
 - Bruno Brazil wydanie zbiorcze 2 - 18 lipca 2018
 - Bob Morane wydanie zbiorcze tom 3 - 5 września 2018
 - Bruno Brazil wydanie zbiorcze 3 (finał) - 3 października 2018
 - Wielki Martwy księga czwarta (finał) - listopad lub grudzień 2018

Jak to się ładnie prezentuje (daty z dniami  :smile: ) Czyli całość Bruno Brazil w przyszłym roku  :biggrin:

Offline kenji

Odp: Sideca
« Odpowiedź #1431 dnia: Grudzień 13, 2017, 02:32:51 pm »
fajnie
na Bruno chyba się skusze, natomiast nic nie wiem nt Bob Morane.
właśnie zobaczyłem na BD - to ma 60!!!! tomów


JanT

  • Gość
Odp: Sideca
« Odpowiedź #1432 dnia: Grudzień 13, 2017, 02:42:06 pm »
właśnie zobaczyłem na BD - to ma 60!!!! tomów
My będziemy mieć te integrale https://www.bedetheque.com/BD-Bob-Morane-10-Integrale-Le-Lombard-Tome-1-Integrale-1-258688.html na razie jest tylko 7 zbierających 28 albumów  :smile: Ale oryginalnie wychodzą po 3 rocznie to Sideca może ciągłość zachować  :biggrin:
« Ostatnia zmiana: Grudzień 13, 2017, 03:00:04 pm wysłana przez JanT »

Offline Itachi

Odp: Sideca
« Odpowiedź #1433 dnia: Grudzień 13, 2017, 02:44:05 pm »
Wszyscy pieją i wyją z zachwytu, a mi tytuły tych albumów nic nie mówią :smile: Może ktoś coś rozjaśnić o czym są te nowości?

Offline arczi_ancymon

Odp: Sideca
« Odpowiedź #1434 dnia: Grudzień 13, 2017, 03:02:14 pm »
Jak to się ładnie prezentuje (daty z dniami  :smile: ) Czyli całość Bruno Brazil w przyszłym roku  :biggrin:

A świstak siedzi...

Offline mappy

Odp: Sideca
« Odpowiedź #1435 dnia: Grudzień 13, 2017, 03:38:52 pm »
Znając Sidecę to wyjdą ze trzy tomy z tej listy. Andreas i Wielki Martwy :smile:

Offline misiokles

Odp: Sideca
« Odpowiedź #1436 dnia: Grudzień 13, 2017, 04:10:58 pm »
To wyjdą. Hobbystyczne wydawanie komiksów to nie zawody...

Offline 79ers

Odp: Sideca
« Odpowiedź #1437 dnia: Grudzień 13, 2017, 04:15:44 pm »
Koziorożec 21 i jest dobrze , a cała reszta to już tylko coraz szerszy uśmiech na twarzy

Offline kenji

Odp: Sideca
« Odpowiedź #1438 dnia: Grudzień 13, 2017, 05:54:34 pm »
nie wiem dlaczego - ale akurat jestem spokojny, że te tytuły zostaną wydane.
widać konkretne zapowiedzi z datami . cały rok zaplanowany. myślę że frycowe zostało zapłacone - teraz zostało tylko wydawanie komiksów.


przecież ostatni tytuł , czyli Wielkiego Martwiego wydali tak jak trzeba.


Sideca - trzymam kciuki!

Offline tucoRamirez

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 010
  • Total likes: 2
  • Hijo de una gran puta!
Odp: Sideca
« Odpowiedź #1439 dnia: Grudzień 13, 2017, 06:59:10 pm »
nie wiem dlaczego - ale akurat jestem spokojny, że te tytuły zostaną wydane.
widać konkretne zapowiedzi z datami . cały rok zaplanowany. myślę że frycowe zostało zapłacone - teraz zostało tylko wydawanie komiksów.
też tak myślę. obawiam się jedynie o Boba Morane'a. to jedna z niewielu staroci frankońskich, których mi brakowało na naszym rynku. ale miałem nadzieję, że weźmie się za to raczej np. Ongrys, bo jednak do tego tytułu to powinno się podejść z głową; to na dziś chyba ponad 80 albumów wydanych przez różnych wydawców, narysowanych przez kilku rysowników, i akurat te z samego początku serii to typowe ramoty z początku lat '60. mam nadzieję, że polski czytelnik nie zanudzi się pierwszymi tomami i doczekamy pięknych albumów Vance'a, na pocieszenie warto dodać, że już albumy Fortona prezentują się znacznie lepiej niż tych kilka pierwszych zeszytów (i podobno też czyta się je ciut lepiej).
Wszyscy pieją i wyją z zachwytu, a mi tytuły tych albumów nic nie mówią :smile: Może ktoś coś rozjaśnić o czym są te nowości?

Postać Morane'a pojawiła się najpierw w taniej przygodowej literaturze frankojęzycznej (belgijskiej), potem powstał pierwszy film, dopiero później Morane zagościł w komiksie.


Na marginesie wątku o zapowiedziach Sideki... ciekawe, kiedy pęknie chyba już przepompowany balon klasycznych europejskich ramot na naszym ryneczku? oby wydawcy nie przegrzali segmentu!


A wracając do zapowiedzi Sideki i braku Mrocznych Miast -- ktoś coś wie więcej?  kto zgarnął licencję, no i czy w ogóle zgarnął?? przyznać się, bo ja już tracę nadzieję i zaraz chyba zacznę zbierać choćby i w suahili!
Z wszystkiego, co kiedykolwiek napisano, lubię tylko to, co autor napisał własną krwią.

 

anything