Autor Wątek: Sideca  (Przeczytany 405764 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline hopsasa

Odp: Sideca
« Odpowiedź #1410 dnia: Listopad 09, 2017, 07:19:22 am »
Zgadzam się z przedmówcami, ze to typowe francuskie czytadło z przeciętna fabuła, jednak dla mnie rysunki i piękne kobiety sprawiają, ze przy tej cenie warto zakupić. Byłem również zaskoczony jakością wydania, papier grubszy niż Koziorozec czy Konungowie, dzięki czemu doznania estetyczne na nieco wyższym poziomie. 😊 No i zakup komiksów Sideci zwiększa szanse na wydanie Koziorożca i Wielkiego Martwego.

Offline CD Jack

  • Moderator
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 427
  • Total likes: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie lekceważ potęgi wyobraźni!
    • Centrum Komiksu
Odp: Sideca
« Odpowiedź #1411 dnia: Grudzień 12, 2017, 11:04:37 pm »
Jacek "CD Jack" Gdaniec
- - -
Centrum Komiksu: www.facebook.com/CentrumKomiksuPL
- - -

JanT

  • Gość
Odp: Sideca
« Odpowiedź #1412 dnia: Grudzień 12, 2017, 11:17:38 pm »
Bob Morane i Bruno Brazil w integralach  :shock:

Tylko realnych terminów nie znamy  :biggrin:
« Ostatnia zmiana: Grudzień 12, 2017, 11:23:48 pm wysłana przez JanT »

Offline parsom

Odp: Sideca
« Odpowiedź #1413 dnia: Grudzień 12, 2017, 11:35:22 pm »
Coś ostro powiało optymizmem. No chyba że dłubali w tym przez ostatni rok i już mają prawie gotowe.
A przy okazji - czy ja dobrze widzę, że 7 część Martwego dopiero niedawno ukazała się we Francji? Jeżeli tak, to na ostatnią przyjdzie jeszcze sporo poczekać. A tym samym - na polskie wydanie jeszcze dłużej.
Głosuj na mój projekt Lego Ideas: http://link.do/56xyk

Offline Nawimar

Odp: Sideca
« Odpowiedź #1414 dnia: Grudzień 12, 2017, 11:35:35 pm »
Nie uwierzę dopóki nie przeczytam. Przy czym bardzo chcę uwierzyć i jeszcze bardziej przeczytać.

JanT

  • Gość
Odp: Sideca
« Odpowiedź #1415 dnia: Grudzień 12, 2017, 11:40:50 pm »
Myślę że wyjść wyjdzie tylko nie wiadomo kiedy  :smile:

Ktoś stąd już coś z tego tłumaczy/tłumaczył? (i tak się pewnie nie przyzna  :smile: )
 
« Ostatnia zmiana: Grudzień 12, 2017, 11:44:36 pm wysłana przez JanT »

Offline adam and arluk

Odp: Sideca
« Odpowiedź #1416 dnia: Grudzień 13, 2017, 12:43:05 am »
Nieprawdopodobna wiadomość, wszystko biorę.

Offline rzem

Odp: Sideca
« Odpowiedź #1417 dnia: Grudzień 13, 2017, 07:31:41 am »
Biorąc pod uwagę obecną ofertę na rynku, sidekowe tempo wydawania będzie sprzyjać moim możliwościom zakupowym. Dwa Boby Morane na rok wystarczą☺. Ale fajne jest to, że polscy wydawcy widzą taki potencjał w wydawaniu mających tyle dekad komiksów. Czad.

Offline arczi_ancymon

Odp: Sideca
« Odpowiedź #1418 dnia: Grudzień 13, 2017, 08:29:32 am »
Czyli ktoś im zwinął licencję na Mroczne Miasta. Dla mnie bomba :smile:

Koziorożca i jakiegokolwiek innego Andreasa biorę z pocałowaniem ręki. Resztę odpuszczę.

JanT

  • Gość
Odp: Sideca
« Odpowiedź #1419 dnia: Grudzień 13, 2017, 08:40:41 am »
Czyli ktoś im zwinął licencję na Mroczne Miasta. Dla mnie bomba :smile:
Myślę że to przez Valeriana, Luca Orienta i Bernarda Prince'a zapowiedzieli takie tytuły w integralach  :smile:
Takiej serii jak Bob Morane (na razie 7 integrali a będzie chyba więcej  :smile: ) mi brakowało bardzo.

Offline TePe

Odp: Sideca
« Odpowiedź #1420 dnia: Grudzień 13, 2017, 09:14:19 am »
Czyli ktoś im zwinął licencję na Mroczne Miasta. Dla mnie bomba :smile:
Gdzieś pisali, że była dla nich za droga i muszą odpuścić, również inne wydawnictwo na facebooku pisało, że się zastanawia i by chcieli... nie pamiętam już jakie, ale najprawdopodobniej Scream.

Offline Corto Maltese

Odp: Sideca
« Odpowiedź #1421 dnia: Grudzień 13, 2017, 09:21:14 am »
Aż żałuję, że przegapiłem pierwszy tom "Wielkiego Martwego". Sideco, żyj i wydawaj komiksy! "Raffington Event" - na pewno kupię, "Bruno Brazil" to również chyba ta seria która mnie usatysfakcjonuje. Klimaty lat 60 i 70 plus szpiegostwo to jest to co tygrysy lubią najbardziej. Coś w stylu OSS 117, Bonda w wykonaniu Connery'ego i Moore'a i doprawione sentymentem do takich komiksów jak "Czarna Róża" czy "Skradziony Skarb".

Offline LucasCorso

Odp: Sideca
« Odpowiedź #1422 dnia: Grudzień 13, 2017, 09:24:16 am »
Juz chyba z 4 Kozie stoją na półce nieprzeczytane w oczekiwaniu na finał!!
NARESZCIE!!!! I całość zaraz (najlepeij z RORKIEM) czytam na minimalnej liczbie posiedzeń!!!

Wszystko biorę!!! (przy czym Miast bym nie wziął, więc akurat to mnie nie boli)

Vance'a nigdy za dużo. A tu jeszcze w podwójnej dawce (może nie od razu, ale później już tak). Uwielbiam takie klimaty, uwielbiam jego rysunki. Nie mogę się juz doczekać...
Since time immemorial, I and others of my race have beheld the myriad wonders of the universe...

Offline keram

Odp: Sideca
« Odpowiedź #1423 dnia: Grudzień 13, 2017, 09:32:02 am »
Czekałem na Boba odkąd w "CDN" zobaczyłem reklamę "Gigantów z Mu" zapowiadanych przez Koronę. Gdy w "Świecie komiku" (chyba początek 1999) dali ankietę z pytaniem jakie komiksy publikować to wpisałem Boba Morana. Ostatnio przeczytałem w sieci skanlacje trzech tomów i mój entuzjazm nieco opadł, scenariusz raczej średni, ale będę kupował, szkoda tylko, że rysunki Vance'a pojawią się dopiero w szóstym tomie.

We Francji zaczęła niedawno wychodzić seria "Bob Morane - Renaissance" (wydano już 2 tomy), jeśli dobrze odczytuję to chodzi o pokazanie klasycznego bohatera w nowej odsłonie, przez nowych autorów. Może jakiś polski wydawca skusi się i na to.

Offline robbirob

Odp: Sideca
« Odpowiedź #1424 dnia: Grudzień 13, 2017, 09:46:58 am »
Fajne plany, oby na spokojnie je wydawali, nieważne tempo.

 

anything