trawa

Autor Wątek: Sideca  (Przeczytany 410169 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Grzesiek744

Odp: Sideca
« Odpowiedź #330 dnia: Sierpień 08, 2014, 02:42:22 pm »
To znaczy, że i Raffington pewnie będzie przesunięty w czasie :cry:  Szkoda, a tak im dobrze szło na początku :doubt:

Offline misiokles

Odp: Sideca
« Odpowiedź #331 dnia: Sierpień 08, 2014, 05:45:42 pm »
Ale podobno ten Raffington to dość średnia rzecz jak na Andreasa.

Offline adro

Odp: Sideca
« Odpowiedź #332 dnia: Sierpień 09, 2014, 01:49:46 am »
Taaa opoznienia, ale niech juz sideca wydaje Andreasa, bo kolejna zawieszka chyba mnie wykonczy nerwowo :razz:
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline tucoRamirez

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 010
  • Total likes: 2
  • Hijo de una gran puta!
Odp: Sideca
« Odpowiedź #333 dnia: Sierpień 09, 2014, 01:04:58 pm »
Sideca chyba zatrudniło nowego korektora...
https://www.facebook.com/wydawnictwosideca/photos/a.597874053587629.1073741827.597851606923207/775466779161688/?type=1&theater


A tak na poważnie, z tego, co piszą, to:
wrzesień - Kozio#14
październik - Kozio#15 i #16
listopad - Kozio#17
grudzień - Kozio#18 i #19

Informują też, że porzucili pomysł wydawania magazynu komiksowego, ciekawe...
« Ostatnia zmiana: Sierpień 09, 2014, 01:10:32 pm wysłana przez tucoRamirez »
Z wszystkiego, co kiedykolwiek napisano, lubię tylko to, co autor napisał własną krwią.

ramirez82

  • Gość
Odp: Sideca
« Odpowiedź #334 dnia: Sierpień 09, 2014, 05:32:08 pm »
Sideca chyba zatrudniło nowego korektora...
https://www.facebook.com/wydawnictwosideca/photos/a.597874053587629.1073741827.597851606923207/775466779161688/?type=1&theater

Daj spokój, przecież to było zamierzone.  ;-)

"Weekendowe wpisy zaczynamy od zmiany bannera na właściwy. Cieszy nas brak zwolenników ingerencji w strukturę języka w myśl zasady "by żyło się łatwiej" i tworzeniu potworków w stylu naszej "sprzedarzy" . Nasz zamierzony błąd miał Was tylko troszkę rozruszać i jeśli ktoś poczuł się obrażony-przepraszamy."

Offline burberry

Odp: Sideca
« Odpowiedź #335 dnia: Sierpień 09, 2014, 05:43:54 pm »
Cytat: Sideca na FB
Prezentujemy aktualny plan wydawniczy:
Koziorożec tom 14 Sen w klatce - ok. 27-28 sierpnia
Koziorożec tom 15 Operacja - MFK
Koziorożec tom 16 Nowy Jork - MFK
Koziorożec tom 17 Widziane z bliska - listopad
Koziorożec tom 18 Jeźdźcy - grudzień
Koziorożec tom 19 Zarkan - grudzień
Raffington Event - grudzień. Materiały do druku nie są jeszcze gotowe i nie wiemy kiedy je otrzymamy, ale do końca roku jest jeszcze sporo czasu.
Tytuły grudniowe trafią do sprzedaży pod koniec listopada, a premiery październikowe będą dostępne dla księgarń od końca września.
Przyszły rok nie jest jeszcze sprecyzowany. Prosimy jeszcze o cierpliwość.
Bóg Cię kocha

Offline tucoRamirez

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 010
  • Total likes: 2
  • Hijo de una gran puta!
Odp: Sideca
« Odpowiedź #336 dnia: Sierpień 09, 2014, 06:07:04 pm »
Daj spokój, przecież to było zamierzone.  :wink:

"Weekendowe wpisy zaczynamy od zmiany bannera na właściwy. Cieszy nas brak zwolenników ingerencji w strukturę języka w myśl zasady "by żyło się łatwiej" i tworzeniu potworków w stylu naszej "sprzedarzy" . Nasz zamierzony błąd miał Was tylko troszkę rozruszać i jeśli ktoś poczuł się obrażony-przepraszamy."
przecierz wiem, rzartowałem.
Z wszystkiego, co kiedykolwiek napisano, lubię tylko to, co autor napisał własną krwią.

Offline adro

Odp: Sideca
« Odpowiedź #337 dnia: Sierpień 09, 2014, 10:08:55 pm »
Plany zacne, oby sideca dala rade :razz: .
Ciekawe co wydawnictwo planuje wypuscic w przyszlym roku.
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline arczi_ancymon

Odp: Sideca
« Odpowiedź #338 dnia: Wrzesień 28, 2014, 03:40:07 pm »
Też mnie to niezmiernie ciekawi, oprócz Andreasa marzą mi się komiksy od Jodorowsky'ego. Szczególnie, że Egmont - zdaje się - nie ma ochoty nic wydawać w przyszłym roku.

Offline Mefisto76

Odp: Sideca
« Odpowiedź #339 dnia: Wrzesień 29, 2014, 03:17:31 pm »
Przecież wiadomo, że "Cromwell Stone" będzie wznowiony w przeciągu trzech najbliższych miesięcy, więc jeśli ktoś jeszcze "kokosi" ten komiks, to najwyższy czas go sprzedać. I to póki jeszcze można na nim zarobić.

Z perspektywy czasu widzę, ze niektórzy raczej nie zrobiliby karier jako wróżki...

I'm wreck, I'm sleaze, I'm ROCK N'ROLL DISEASE!

Offline ASX76

Odp: Sideca
« Odpowiedź #340 dnia: Wrzesień 30, 2014, 01:42:21 pm »
Toć chciałem w ten niecny sposób nieco pobudzić pozbywanie się tego komiksu na Allegro przez co poniektórych posiadaczy licząc na zbicie ceny... :razz:

Offline arczi_ancymon

Odp: Sideca
« Odpowiedź #341 dnia: Wrzesień 30, 2014, 07:57:59 pm »
Jasnej odpowiedzi co do braku planów wznowienia nie ma, więc pewnie Egmont je na 2015 rok planuje - zwłaszcza, że konkurencja nie śpi. Sam więc też czekam i nie bawię się w kupno na allegro za 300 zł :P

Offline mack3

Odp: Sideca
« Odpowiedź #342 dnia: Wrzesień 30, 2014, 08:21:02 pm »
Jasnej odpowiedzi co do braku planów wznowienia nie ma, więc pewnie Egmont je na 2015 rok planuje - zwłaszcza, że konkurencja nie śpi. Sam więc też czekam i nie bawię się w kupno na allegro za 300 zł :P
Prędzej czy później Cromwell się ukaże. Ktoś na pewno go wyda. Pytanie pozostaje kiedy. Myślę, że największą szansę na wznowienie ma Egmont ale na razie oficjalna odpowiedź sprzed pół roku tego wydawnictwa brzmiała: "rozważamy" i myślę, że w tej chwili - odnosnie ewentualnego wydania w roku 2015 - to jeszcze nic pewnego, bo w ostatniej turze odpowiedzi Kołodziejczak przecież wyraźnie napisał, że więcej informacji co do Andreasa będzie miał na jesieni i że na razie ni emoże jeszcze nic na pewno powiedzieć :wink:
PS. arczi_ancymon - tak z ciekawości - czy to Ty na alei zadałeś pytanie, w którym sugerowałeś, że Egmont "obiecał" wznowienie Azylu Arkham? I to w 2015? :smile: Ciekawe, bo ja nigdy w życiu o tym nie słyszałem :smile:

Offline tucoRamirez

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 010
  • Total likes: 2
  • Hijo de una gran puta!
Odp: Sideca
« Odpowiedź #343 dnia: Wrzesień 30, 2014, 08:40:23 pm »
Prędzej czy później Cromwell się ukaże. Ktoś na pewno go wyda. Pytanie pozostaje kiedy. Myślę, że największą szansę na wznowienie ma Egmont ale na razie oficjalna odpowiedź sprzed pół roku tego wydawnictwa brzmiała: "rozważamy" i myślę, że w tej chwili - odnosnie ewentualnego wydania w roku 2015 - to jeszcze nic pewnego, bo w ostatniej turze odpowiedzi Kołodziejczak przecież wyraźnie napisał, że więcej informacji co do Andreasa będzie miał na jesieni i że na razie ni emoże jeszcze nic na pewno powiedzieć :wink:
zapewne za kilka dni wszystko się wyjaśni; jestem przekonany, że ujrzymy Cromwella raczej prędzej niż później. PE nie były objęte mityczną egmontowską obietnicą, z której E. i tak już się wykręca jak może.
Z wszystkiego, co kiedykolwiek napisano, lubię tylko to, co autor napisał własną krwią.

Offline TePe

Odp: Sideca
« Odpowiedź #344 dnia: Wrzesień 30, 2014, 08:59:22 pm »
zapewne za kilka dni wszystko się wyjaśni; jestem przekonany, że ujrzymy Cromwella raczej prędzej niż później. PE nie były objęte mityczną egmontowską obietnicą, z której E. i tak już się wykręca jak może.
Tomasz Kołodziejczak obiecał na jesieni powiedzieć co jeszcze wyda Andreasa, więc coś się szykuje w Egmoncie.