trawa

Autor Wątek: Sideca  (Przeczytany 405723 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline misio141

Odp: Sideca
« Odpowiedź #30 dnia: Grudzień 24, 2013, 05:01:38 pm »
mi by się marzył zerowy Rork z dodatkami w formacie z Motopolu :) nie uśmiecha mi się kupować integrala mając poprzednie wydania na półce
Ass, gass and grass - nobody rides for free

Offline vision2001

Odp: Sideca
« Odpowiedź #31 dnia: Grudzień 24, 2013, 06:12:40 pm »
mi by się marzył zerowy Rork z dodatkami w formacie z Motopolu :smile: nie uśmiecha mi się kupować integrala mając poprzednie wydania na półce
Dobrze gada, polejcie mu!
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline piotrassss

Odp: Sideca
« Odpowiedź #32 dnia: Grudzień 24, 2013, 07:07:21 pm »
Proszę Sideco, ładnie, a może nawet na klęczkach. Skład główny. Tylko on. Nic innego się nie liczy.

Czemu nie ? Niech wydadzą drugi integral z tomami 4-6. Ale jak już coś takiego miałoby powstać, to niech format (przede wszystkim wymiary) będzie taki sam jak integrala Egmontu.
 
Druga sprawa, może wydaliby Cromwell-a? Może Egmontowi niedługo kończy się licencja...
Zadałem takie pytanie do następnej tury: Czy Egmont ewentualnie mógłby odsprzedać licencję na CS wydawnictwu Sideca - ciekawe co odpowie Kołodziejczak...

ramirez82

  • Gość
Odp: Sideca
« Odpowiedź #33 dnia: Grudzień 24, 2013, 07:21:22 pm »
Proszę Sideco, ładnie, a może nawet na klęczkach. Skład główny. Tylko on. Nic innego się nie liczy.

O tak, chcemy Skład główny!

fragsel

  • Gość
Odp: Sideca
« Odpowiedź #34 dnia: Grudzień 24, 2013, 07:47:11 pm »
a ja chciałbym blueberry'ego

albo lepiej: władców chmielu (ale to nierealne zupełnie marzenie)

Offline maximumcarnage

Odp: Sideca
« Odpowiedź #35 dnia: Grudzień 24, 2013, 07:49:39 pm »
A ja chciałbym kontynuacje "Bouncera", "Ygreka" i "Sagę o potworze z bagien" (to ostatnie graniczy z cudem).

Offline graves

Odp: Sideca
« Odpowiedź #36 dnia: Grudzień 24, 2013, 07:57:19 pm »
A ja chciałbym kolejne komiksy Andreasa :)
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

ramirez82

  • Gość
Odp: Sideca
« Odpowiedź #37 dnia: Grudzień 24, 2013, 08:37:24 pm »
a ja chciałbym blueberry'ego

albo lepiej: władców chmielu (ale to nierealne zupełnie marzenie)

A ja chciałbym kontynuacje "Bouncera", "Ygreka" i "Sagę o potworze z bagien" (to ostatnie graniczy z cudem).

A ja chciałbym kolejne komiksy Andreasa :)

A ja chcę to wszystko + Skład główny. Naprawdę, wymieniliście te tytuły, których brak kontynuacji najbardziej mnie boli.

Offline Byk_w_natarciu

Odp: Sideca
« Odpowiedź #38 dnia: Grudzień 24, 2013, 09:22:35 pm »

- "Rork tom 2" wydamy między marcem a czerwcem 2014. Chcemy przygotować go wolniej niż pierwszy tom (czyt. bez ofiar wśród komputerów i mroczków przed oczami). Po wydaniu tego tytułu wybierzemy nowy komiks do publikacji. Kwestia otwarta.


A ja chciałbym kolejne komiksy Andreasa :)

Dla mnie bomba gdyby to były pozostałe Andreasy: Coutoo, Cyrrus-Mil, Quintos (wiele lat temu ktoś go już w Polsce zapowiadał), Styx (0+1), Mortes saisons, Fantalia, Azteques i inne... Dużo tego...

Offline Death

Odp: Sideca
« Odpowiedź #39 dnia: Grudzień 24, 2013, 09:26:08 pm »
albo lepiej: władców chmielu (ale to nierealne zupełnie marzenie)
Sam już nie wiem co lepsze. Obie serie genialne. Obojętnie czy Władcy chmielu, czy Skład główny będę się cieszył jak dziecko.
W ogóle Władcy są jakby niedoceniani. A przecież to ten sam poziom geniuszu Van Hamme`a co XIII i Thorgal. I do tego u nas już 5/8 wydane, więc jeszcze tylko 3 tomy.


Offline marceli

Odp: Sideca
« Odpowiedź #41 dnia: Grudzień 24, 2013, 11:12:49 pm »
A ja chciałbym kolejne komiksy Andreasa :smile:
Jestem za  :biggrin:
Bardzo chętnie wyjaśniłbym Ci to wszystko w cztery oczy frajerze.

Offline kosmoski

Odp: Sideca
« Odpowiedź #42 dnia: Grudzień 25, 2013, 01:33:31 am »

Offline TePe

Odp: Sideca
« Odpowiedź #43 dnia: Grudzień 25, 2013, 08:15:53 am »
Jeszcze więcej Andreasa proszę.
Jego nigdy dosyć.

Offline wilk

Odp: Sideca
« Odpowiedź #44 dnia: Grudzień 25, 2013, 11:05:13 am »
Jeszcze więcej Andreasa proszę.
Jego nigdy dosyć.

Przychylam. :)



Dla mnie bomba gdyby to były pozostałe Andreasy: Coutoo, Cyrrus-Mil, Quintos (wiele lat temu ktoś go już w Polsce zapowiadał), Styx (0+1), Mortes saisons, Fantalia, Azteques i inne... Dużo tego...
Jeszcze Revelations Posthumes! To jest ten "dawny" Andreas, z przełomu lat 70. i 80.


Poza tym wciąż liczę, że może ukaże się coś Cazy, Druilleta, Brecci, Cadelo, Ortiza, Ledroita itd. O jakimś ładnym wydaniu Titanii i Mutantów Gimeneza to już nawet nie marzę. Wciąż jeszcze jest wiele fajnych komiksów do wydania. :) Oczywiście ucieszyłbym się też z większości kontynuacji wymienionych w tym temacie wcześniej.