trawa

Autor Wątek: Sideca  (Przeczytany 240749 razy)

Offline tomb

Odp: Sideca
« Odpowiedź #1590 dnia: Styczeń 05, 2019, 04:43:24 am »
U mnie cisza. Po pierwszej racie przyszła faktura, po kolejnych nic.

Offline Itachi

« Odpowiedź #1591 dnia: Styczeń 05, 2019, 02:19:33 pm »
Od kilku lat wiadomo, że Sideca kojarzy się z wydawniczym dnem. Pewnie za kilka tygodni/miesięcy wydadzą tom pierwszy i łaskawie się odezwą na fb, kilka osób podniesie zachwyt i dalej będziemy świadkami festiwalu żenady. Tym razem jednak zbierali kasę wcześniej i ich zachowanie kolejny raz negatywnie wpływa na rynek wydawniczy komiksu w Polsce. Od listopada nie ma widu ani słychu, ani projektu (slipcase) ani druku (komiksu) na oczy nikt nie widział.

Offline kenji

« Odpowiedź #1592 dnia: Styczeń 05, 2019, 04:56:59 pm »
Tylko ze nie mamy za bardzo jak reagować na taka sytuacje , poza niekupowanie pozycji od tego wydawnictwa. Szkoda ze wydają naprawdę fajne tytuły ...

Offline 79ers

« Odpowiedź #1593 dnia: Styczeń 05, 2019, 06:10:07 pm »
Po co kupować w przedpłatach, żeby dostać tekturowe pudełko z obrazkiem? Później wszyscy będą psioczyć na dobre wydawnictwo i kupować wszystkie tytuły w przecenie w sklepach wielkopowierzchniowych !!!

Offline LucasCorso

« Odpowiedź #1594 dnia: Styczeń 05, 2019, 08:44:44 pm »
Ja się nie martwię...

Nie dalej jak 31 grudnia wydałem kilkaset złotych na alkohol, który wypiliśmy razem z przyjaciółmi.

Więc niech właściciele Sideci też napiją się za moje pieniądze. Za te wspaniałe komiksy, które wcześniej wydali uważam ich za przyjaciół mojego wewnętrznego komiksiarza!
Since time immemorial, I and others of my race have beheld the myriad wonders of the universe...

Offline Bartek Gawron

« Odpowiedź #1595 dnia: Styczeń 05, 2019, 09:16:09 pm »
Święte słowa, święte słowa... Myślę, że oni też na to wpadli, ale dużo wcześniej, i bardzo ucieszyliby się czytając Twój post, gdyby tylko byli w stanie, rzecz jasna.
Jedyne co przeraża mnie w śmierci to to, że można umrzeć nie z miłości.
Obserwowany
Moderowany
Wyciszony

Offline tucoRamirez

• Zbrojmistrz bracki
  • Total likes: 0
  • Hijo de una gran puta!
« Odpowiedź #1596 dnia: Styczeń 05, 2019, 09:20:15 pm »
Szkoda ze wydają naprawdę fajne tytuły ...
???
Od kilku lat wiadomo, że Sideca kojarzy się z wydawniczym dnem. Pewnie za kilka tygodni/miesięcy wydadzą tom pierwszy i łaskawie się odezwą na fb, kilka osób podniesie zachwyt i dalej będziemy świadkami festiwalu żenady.
żenujące to są takie posty.
Z wszystkiego, co kiedykolwiek napisano, lubię tylko to, co autor napisał własną krwią.

Offline Itachi

« Odpowiedź #1597 dnia: Styczeń 05, 2019, 10:45:53 pm »
???żenujące to są takie posty.
Oceniam zjawisko, które sideca świadomie konserwuje od lat. Nie zamierzają się poprawiać, rozwijać chociaż starać się komunikować z klientami. Tym razem chociaż raz w tygodniu mogliby poświęcić minutę na krótki komentarz, ale po co? W normalnym życiu taki pseudo twór dawno zostałby zweryfikowany przez rynek, nikt tutaj od nikogo nie wymaga cudów nie widów.

Offline misiokles

« Odpowiedź #1598 dnia: Styczeń 05, 2019, 10:51:45 pm »
A to nie jest normalne życie?

Offline gabor2

• Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • Total likes: 0
« Odpowiedź #1599 dnia: Styczeń 06, 2019, 01:15:20 am »
Nie, matrix

Offline zombiak

« Odpowiedź #1600 dnia: Luty 06, 2019, 10:51:03 am »
Dobra,proszę o informację ile osób wpłaciło z góry za komiksy

Offline vision2001

« Odpowiedź #1601 dnia: Luty 06, 2019, 11:24:04 am »
Dobra,proszę o informację ile osób wpłaciło z góry za komiksy
Ja nie. Chciałem, mierzyłem się, biłem nawet z myślami, ale zapomniałem, by napisać jak dawali rabat 35% i doszedłem do wniosku, że jak komiksy (a może: jeśli) się pojawią to se kupię w bonito, czy gdziekolwiek. Ale chciałem jednak wpłacić moje $$$ wydawcy. Może dobrze, że przeoczyłem termin zamówienia?
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline kenji

« Odpowiedź #1602 dnia: Luty 06, 2019, 12:32:23 pm »
ja zamówiłem , zamówienie miało numer 54 chyba....

odzewu nie ma

najpierw sparzyłem się na fancie a teraz popełniłem ten sam błąd przy sidece... głupi ja

Offline Szekak

« Odpowiedź #1603 dnia: Luty 06, 2019, 03:49:05 pm »
Ja też, ale myślę, że wydadzą komiksy, po prostu z opóźnieniem.

Offline midar

« Odpowiedź #1604 dnia: Luty 06, 2019, 04:10:22 pm »
Zapłaciłem za całość.

anything