Autor Wątek: Sideca  (Przeczytany 405824 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline misiokles

Odp: Sideca
« Odpowiedź #1575 dnia: Grudzień 05, 2018, 06:42:53 pm »
Pytasz w wątku wydawnictw Sideca. Odpowiedź: będzie kiedy będzie.

Offline Itachi

Odp: Sideca
« Odpowiedź #1576 dnia: Grudzień 05, 2018, 07:08:31 pm »
I to jest w tym wszystkim najbardziej żałosne. Zbierzemy kasę zaplanujemy tryb wydawniczy a klienci niech grzecznie czekają na info jak pies na kość. Wrrrrrrr... Proponuję, aby wydawca najpierw zainwestował w dobry kalendarz, bo pory roku się Sidece często mylą.

Offline -gościu-

Odp: Sideca
« Odpowiedź #1577 dnia: Grudzień 05, 2018, 07:11:04 pm »
Ale przecież wszyscy wiedzieli jak działa Sideca. Tych co wpłacali, sytuacja z TMNT nic nie nauczyła?

Offline tomb

Odp: Sideca
« Odpowiedź #1578 dnia: Grudzień 05, 2018, 07:16:10 pm »
To trochę inna sytuacja - co prawda wydawnictwo działa w trybie zen, ale istnieje od lat i z uporem publikuje kolejne komiksy. Nawet jeśli wtopiłem kasę, to po namowie żony, która uznała, że i tak warto dać kasę komuś, kto dostarczał przez lata jedne z najlepszych komiksów na mojej półce.

A sprawa TMNT to oddanie pieniędzy początkującemu egotycznemu chamowi. Lepiej zgubić.

Offline Itachi

Odp: Sideca
« Odpowiedź #1579 dnia: Grudzień 05, 2018, 07:19:13 pm »
W żadnym wypadku nie porównuje obu przypadków. Jednak jak pisałem już kiedyś brak umieszczenie informacji to oznaka braku szacunku wobec czytelników.

Offline -gościu-

Odp: Sideca
« Odpowiedź #1580 dnia: Grudzień 05, 2018, 07:45:12 pm »
@tomb no niby racja, to troche inna sytuacja i porownanie krzywdzące dla Sideci. Choć też jestem im wdzieczny za to co dotąd wydali, to jednak akurat im bym nie zaufał. I dziwie sie tym, co sie dziwią, że w temacie Bruno Brazil cisza.

Offline Szekak

Odp: Sideca
« Odpowiedź #1581 dnia: Grudzień 05, 2018, 09:32:52 pm »
Ja tam spokojnie czekam, przyzwyczaiłem się do tego, że jest z nimi słaby kontakt, zdaję sobie sprawę, że tak być nie powinno, niemniej jestem pewien, że koniec końców będę cieszył się świetnym wydaniem BB w slipcase. ;)

Offline kenji

Odp: Sideca
« Odpowiedź #1582 dnia: Styczeń 04, 2019, 07:40:40 pm »
Swego czasu pisałem ze cierpliwie czekam , ale powoli cierpliwość sie kończy .... ktoś ma jakieś info od wydawcy ??

Offline midar

Odp: Sideca
« Odpowiedź #1583 dnia: Styczeń 05, 2019, 04:07:31 am »
Swego czasu pisałem ze cierpliwie czekam , ale powoli cierpliwość sie kończy .... ktoś ma jakieś info od wydawcy ??
Podobnie ja. Druga fanta się szykuje!?


Offline tomb

Odp: Sideca
« Odpowiedź #1584 dnia: Styczeń 05, 2019, 04:43:24 am »
U mnie cisza. Po pierwszej racie przyszła faktura, po kolejnych nic.

Offline Itachi

Odp: Sideca
« Odpowiedź #1585 dnia: Styczeń 05, 2019, 02:19:33 pm »
Od kilku lat wiadomo, że Sideca kojarzy się z wydawniczym dnem. Pewnie za kilka tygodni/miesięcy wydadzą tom pierwszy i łaskawie się odezwą na fb, kilka osób podniesie zachwyt i dalej będziemy świadkami festiwalu żenady. Tym razem jednak zbierali kasę wcześniej i ich zachowanie kolejny raz negatywnie wpływa na rynek wydawniczy komiksu w Polsce. Od listopada nie ma widu ani słychu, ani projektu (slipcase) ani druku (komiksu) na oczy nikt nie widział.

Offline kenji

Odp: Sideca
« Odpowiedź #1586 dnia: Styczeń 05, 2019, 04:56:59 pm »
Tylko ze nie mamy za bardzo jak reagować na taka sytuacje , poza niekupowanie pozycji od tego wydawnictwa. Szkoda ze wydają naprawdę fajne tytuły ...

Offline 79ers

Odp: Sideca
« Odpowiedź #1587 dnia: Styczeń 05, 2019, 06:10:07 pm »
Po co kupować w przedpłatach, żeby dostać tekturowe pudełko z obrazkiem? Później wszyscy będą psioczyć na dobre wydawnictwo i kupować wszystkie tytuły w przecenie w sklepach wielkopowierzchniowych !!!

Offline LucasCorso

Odp: Sideca
« Odpowiedź #1588 dnia: Styczeń 05, 2019, 08:44:44 pm »
Ja się nie martwię...

Nie dalej jak 31 grudnia wydałem kilkaset złotych na alkohol, który wypiliśmy razem z przyjaciółmi.

Więc niech właściciele Sideci też napiją się za moje pieniądze. Za te wspaniałe komiksy, które wcześniej wydali uważam ich za przyjaciół mojego wewnętrznego komiksiarza!
Since time immemorial, I and others of my race have beheld the myriad wonders of the universe...

Offline Bartek Gawron

Odp: Sideca
« Odpowiedź #1589 dnia: Styczeń 05, 2019, 09:16:09 pm »
Święte słowa, święte słowa... Myślę, że oni też na to wpadli, ale dużo wcześniej, i bardzo ucieszyliby się czytając Twój post, gdyby tylko byli w stanie, rzecz jasna.
Jedyne co przeraża mnie w śmierci to to, że można umrzeć nie z miłości.
Obserwowany
Moderowany
Wyciszony

 

anything