trawa

Autor Wątek: Zmniejszony format ekranu  (Przeczytany 10715 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Itachi

Zmniejszony format ekranu
« dnia: Grudzień 06, 2013, 08:31:05 pm »
Siemka, mam problem i nie wiem jak go rozwiązać. Zresetowałem komputer i cały pulpit się zmniejszył: ikony, foldery,strony internetowe, nawet teraz na gildii mam po bokach około dziesięciocentymetrowe luki i nie wiem co może być tego przyczyną :???:
Dodam, że rozdzielczość jest w porządku, taka jak zawsze. Przypuszczam, że problemem może być zmianą ustawień Nvidi, jednak nie wiem co mogę teraz zrobić. Z góry dzięki za pomoc :wink:

Deg

  • Gość
Odp: Zmniejszony format ekranu
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 06, 2013, 08:33:55 pm »
Próbowałeś zmienić rozdzielczość na inną, a potem znów na oryginalną?

Offline Itachi

Odp: Zmniejszony format ekranu
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 06, 2013, 08:43:11 pm »
Oczywiście, niestety żadnego efektu...

Deg

  • Gość
Odp: Zmniejszony format ekranu
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 06, 2013, 08:59:33 pm »
To spróbuj poszperać w ustawieniach oprogramowania NVidii, powinna być osobna zakładka we właściwościach ekranu. Jeśli tam nic nie znajdziesz, sprawdź jeszcze ustawienia monitora (raczej mało prawdopodobna przyczyna, ale może?) i przeinstaluj sterowniki karty graficznej.

Offline Itachi

Odp: Zmniejszony format ekranu
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 06, 2013, 09:00:59 pm »
Dzięki za rady, oczywiście skorzystam :wink:

Deg

  • Gość
Odp: Zmniejszony format ekranu
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 06, 2013, 09:07:03 pm »
Nie ma sprawy, oby pomogło :smile:

Offline Lewiksa

Odp: Zmniejszony format ekranu
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 01, 2016, 01:47:47 pm »
Na przyszłość warto sprawdzić jeszcze ustawienia monitora, bo tam również mogą się znajdować jakieś przydatne opcje.

Offline Jan Nowak

Odp: Zmniejszony format ekranu
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 30, 2022, 06:04:08 pm »
pożyczka hipoteczna Amtrust w Warszawie
[/color]Jesteś zainteresowany zaciągnięciem najtańszej pożyczki hipotecznej? Skorzystaj z pomocy profesjonalnego doradcy kredytowego w Warszawie[/size][/color]. [/size][/color]W Amtrust Group pomożemy Ci w uzyskaniu pożyczki hipotecznej na najlepszych dla Ciebie warunkach. Mamy ponad 20 letnie doświadczenie i zapewnimy Ci najlepsze doradztwo kredytowe na rynku. [/size][/color]Usługi naszych doradców finansowych są bezpłatne. Jeśli zależy Ci na najtańszej pożyczce hipotecznej, [/size][/color]zgłoś się do nas już dziś i przekonaj się co może dla Ciebie zrobić [/size][/color]doradca kredytów hipotecznych w Warszawie. [/size]
[/color]https://www.amtrust-group.com/[/size][/url]

 

anything