trawa

Autor Wątek: Odrobina historii  (Przeczytany 2702 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Shamp1983

Odrobina historii
« dnia: Listopad 18, 2013, 05:52:13 pm »
Witam. Jak dotychczas nie brałem aktywnego udziału w życiu forum (byłem raczej biernym oglądaczo-czytaczem), lecz w związku z pewnymi projektami które obecnie prowadzę musiałem się w końcu zebrać na odwagę.
 Otóż od dłuższego czasu, tj. ok. 6-7 lat, prowadzę badania nad historią fandomu mangi i anime w Polsce; do niedawna, były to działanie wyłącznie hobbistyczne, ukierunkowane na zaspokajanie własnej ciekawości. Od pewnego czasu jednak, zaczęła budzić się we mnie chęć aby mojemu dotychczasowemu hobby, nadać nieco konkretniejszy, mniej metafizyczny walor. W związku z powyższym, w chwili obecnej pracuję nad serią artykułów dotyczących dziejów fandomo. I tu miałbym do wszystkich użytkowników forum wielką prośbę. Otóż jeden z realizowanych przeze mnie projektów obejmuje swym zakresem tematykę fanzinów M&A. Niestety ilość periodyków tego typu oraz ich znaczne rozproszenie sprawiają, iż zebranie tego materiału jest dla jednej osoby zadaniem niewykonalnm. Dlatego też mam prośbę. Jeśli ktoś z użytkowników forum jest w posiadaniu większej lub mniejszej kolekcji fanzinów lub był redaktorem jakiegokolwiek fanzinu bardzo proszę o kontakt.

 Chcę aby moje opracowanie było jak najpełniejsze.
 Kontakt: mscislaw@gmail.com

 

anything