Autor Wątek: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1  (Przeczytany 359576 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline radef

Odp: Marvel's Mightiest Heroes Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #420 dnia: Październik 26, 2016, 09:23:35 pm »
Odnośnie WKKDC w Czechach
Może wyszedł jakiś rzut testowy (nie zawsze są one tam notowane, MMH były), ale na comicsdb.cz nic nie ma.
Odnośnie Husha - drugie wydanie (pierwsze było wydane w 2004-2005 w dwóch tomach) Czesi mieli w 2012 roku - http://comicsdb.cz/comics.php?id=4436
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline 8azyliszek

Odp: Marvel's Mightiest Heroes Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #421 dnia: Październik 26, 2016, 10:18:09 pm »
W maju coś takiego Gmork na forum rzucił, to myślałem, że od sierpnia i u nich wychodzi WKKDC.

V Czechach začne od srpna vycházet DC UKK ( Ultimatní Komiksový Komplet ).
Cena za knihu 250,- kč.  :wink:

https://en.wikipedia.org/wiki/DC_Comics_Graphic_Novel_Collection

Offline 8azyliszek

Odp: Marvel's Mightiest Heroes Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #422 dnia: Listopad 23, 2016, 09:52:41 pm »
bogi1 nic nie pisze, wiec ja wspomnę, że na wikipedii pojawiły się grudniowo-styczniowe tytuły 3 kolejnych tomów brytyjskiego MMH: Nova, Great Lake Avengers i Spider Woman. Nie ma jeszcze danych jakie to konkretnie historie, ale coś z początków Richarda Raidera, poza Marvel Origins 70's to bym przeczytał. No i najpierw West Coast a teraz Great Lakes Avengers. Poza enigmatycznymi wpisami z Encyklopedii Avengers, niewiele wiem o tych grupach. Nad Jeziorami była chyba Big Berta, która miała naprawdę zabawną moc w stylu Bloba z Bractwa Złych Mutantów. W MMH wychodzą naprawdę interesujące mnie tytuły.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 25, 2016, 08:43:31 am wysłana przez 8azyliszek »

JanT

  • Gość
Odp: Marvel's Mightiest Heroes Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #423 dnia: Listopad 23, 2016, 10:11:37 pm »
Może ta Spider-Woman:



Byłoby fajnie  :smile:

Dopiero teraz zobaczyłem że wcześniej Runaways'ów dali  :biggrin:
« Ostatnia zmiana: Listopad 23, 2016, 10:18:44 pm wysłana przez JanT »

Offline misiokles

Odp: Marvel's Mightiest Heroes Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #424 dnia: Listopad 23, 2016, 10:23:58 pm »
West Coast Avengers i enigmatyczne wpisy?  Śladowe ilości informacji??

Offline 8azyliszek

Odp: Marvel's Mightiest Heroes Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #425 dnia: Listopad 23, 2016, 10:29:23 pm »
Objętościowo pasuje. Choć ja mam na razie awersję do Bendisa. Ale zanim to przeczytam, to jeszcze sporo czasu upłynie, tak że nie ma co się martwić na zapas. Dobrze, żeby dorzucili jakiś fajny klasyk do tego i będzie ok. A ci Runaways to są pióra Vaughan'a i czytałem o tym komiksie same pochwały.

misiokles - Bo cała Encyklopedia Avengers jest dość hasłowa. Nie miałeś tego w ręku? A do innych źródeł na razie nie sięgałem. O np takie zdanie z tej książki:

"Big Bertha pomogła West Coast Avengers w walce z istota nazywaną "Tym, Ktory Przetrwa", potem przyłączyła się do grupy superbohaterów-wyrzutków, Great Lakes Avengers. Kiedy oryginalni Avengers zagrozili im procesem sądowym, ci zmienili nazwę na Great Lakes Champions".

BTW - też bym tak chciał "dowolnie regulować otłuszczenie swego ciała" jak ona. :)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 25, 2016, 08:46:04 am wysłana przez 8azyliszek »

Offline Jutrzen

Odp: Marvel's Mightiest Heroes Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #426 dnia: Listopad 23, 2016, 10:56:58 pm »
Richarda Reinera,
On to naprawdę napisał. (Nova z Niemiec?)

Offline 8azyliszek

Superbohaterowie Marvela od wydawnictwa Hachette
« Odpowiedź #427 dnia: Grudzień 18, 2016, 03:42:18 pm »
I oto nadszedł ten dzień, w którym najpotężniejsi bohaterowie Marvela zawitali do Polski w drugiej kolekcji komiksowej od Hachette. Tak jak było wiadome już od sierpnia, gdy ruszył rzut próbny na południe od Sudetów. Tak jak mówiłem, że w grudniu będzie premiera.
Wszyscy którzy mówili inaczej mogą się przyznać do błędu. :) :D

https://en.wikipedia.org/wiki/The_Official_Marvel_Graphic_Novel_Collection#Marvel.27s_Mightiest_Heroes


« Ostatnia zmiana: Grudzień 18, 2016, 04:25:01 pm wysłana przez 8azyliszek »

Offline pucek_miszcz

Odp: Marvel's Mightiest Heroes Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #428 dnia: Grudzień 18, 2016, 04:27:38 pm »
Ale jaja  :badgrin: teraz już naprawdę nie będzie wiadomo co brać w danym tygodniu albo miesiącu
Ile by nie kupił komiksów, i tak znajdzie się jakiś do nadrobienia...

Offline Zakrza

Odp: Marvel's Mightiest Heroes Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #429 dnia: Grudzień 18, 2016, 04:36:07 pm »
Jeszcze żadnej kolekcji nie zbieram, więc dobry moment, żeby jakąś zacząć.

A zatem Bazyliszek miał rację! Dobra robota Bazyliszku!

PS. Kolega Was serdecznie pozdrawia, ale nie może tego napisać, bo jest moderowany.

PS 2. Serio jesteśmy dwoma innymi osobami. Po prostu Bazyl to mój najlepszy kolega (bo innych nie mam).
Oddajcie pokłon i całujcie stopy Wielkiemu Zakrzy!

mkolek81

  • Gość
Odp: Marvel's Mightiest Heroes Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #430 dnia: Grudzień 18, 2016, 04:48:44 pm »
nie ma nic przeciwko tej kolekcji, ale niech Mucha się ogarnie i wyda wcześniej pierwszy tom z runu Brubakera, który wchodzi w skład tej kolekcji (The Last Iron Fist Story), bo wolałbym dostać komplet 5 tomów niż znowu urwany kawałek historii, bez kontynuacji na horyzoncie od strony jakiegokolwiek wydawnictwa  :doubt:

Offline Inuki

Odp: Marvel's Mightiest Heroes Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #431 dnia: Grudzień 18, 2016, 05:05:24 pm »
"Iron Fist" od Muchy, jeżeli w ogóle się ukaże, to pewnie dopiero w okolicach serialu, który premierę będzie miał chyba jakoś marzec-kwiecień.

Co do samej kolekcji, to cóż, ja nie biorę. Z tego co widzę, to wszystko znowu będzie początkiem jakiejś dłuższej serii, potem się utnie i ciągu dalszego niet. Z WKKDC też rezygnuję. Wezmę tylko kilka pojedynczych tomów w przyszłości i ewentualne wydania specjalne "Green Lanterna", ale więcej niż 10 albumów raczej nie będzie.

To na co naprawdę czekam, to kolekcja "Star Wars" też od Hachette. Wiem, że są "Legendy" od Egmontu i że można je dostać taniej niż tomy kolekcji, ale jakoś nie liczę, że Egmont wyda wznowienia chociażby serii "Empire", albo "Clone Wars" w TPB. W kolekcji zaś dostaniemy wszystko i w dodatku jest to projekt zakończony, a nie jak np. "Thorgal".

JanT

  • Gość
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela Cz.1 (MMH)
« Odpowiedź #432 dnia: Grudzień 18, 2016, 05:27:04 pm »
Ale jaja  :smile: To pewnie w najbliższą środę żeby pod choinkę było.

8 Marveli na miesiąc  :shock:

Jak pisałem będą doić Marvela ile się tylko da  :badgrin:
« Ostatnia zmiana: Grudzień 18, 2016, 05:44:51 pm wysłana przez JanT »

Offline amsterdream

Odp: Marvel's Mightiest Heroes Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #433 dnia: Grudzień 18, 2016, 05:53:02 pm »
Z tego co widzę, to wszystko znowu będzie początkiem jakiejś dłuższej serii, potem się utnie i ciągu dalszego niet.
Wszystko to nie. Sporo jest tu zamkniętych historii czy mini serii. Z tego co przejrzałem na szybko to dobór tytułów jest dużo lepszy niż w WKKM po 60-tym tomie. Są tu nawet takie perełki jak "Lifedeath" BWS, "God Loves, Man Kills", "The Man Without Fear" Millera i Romity czy "Muir Island Saga". Albo ten Moon Knight Ellisa o który tak niektórzy dopraszają się w Egmoncie.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 18, 2016, 06:07:27 pm wysłana przez amsterdream »

JanT

  • Gość
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela Cz.1 (MMH)
« Odpowiedź #434 dnia: Grudzień 18, 2016, 05:55:28 pm »
@UP
To inny (wcześniejszy) Moon Knight.