trawa

Autor Wątek: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1  (Przeczytany 356020 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline radef

Odp: Marvel's Mightiest Heroes Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #390 dnia: Sierpień 30, 2016, 10:05:49 am »
No i jeszcze LL od Hachette nie przekreślałbym tak do końca. Egmont przecież nie bez powodu wznawia swoje wydanie. Może coś się kroi i na tym froncie, tylko znowu nic nie wiemy jak w przypadku Husha.
Dla dobra Kolekcji Hachette wolę by nie zaczęli wydawać Lucky Luke'a (chyba, że to zrobią jeszcze we wrześniu). Dlaczego? Według mnie Lucky Luke (co pokazuje obecny los tej serii w Polsce) nie jest na tyle popularną serią by kolekcja się przyjęła, jeżeli w księgarniach będzie pełno tomów od Egmontu. A co może oznaczać wypuszczenie komiksowej kolekcji, które będzie musiała być zamknięta po kilkunastu numerach? Kolekcja Hachette przestanie wydawać komiksowe kolekcje lub będzie ostrożniej je wybierała.
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

JanT

  • Gość
Odp: Marvel's Mightiest Heroes Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #391 dnia: Sierpień 30, 2016, 10:09:53 am »
Jak Egmont zrobił restart LL to na 100% nie będzie LL od Hachette.

Znowu offtop  :smile:

Offline Antari

Odp: Marvel's Mightiest Heroes Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #392 dnia: Sierpień 30, 2016, 10:17:40 am »
W Katowicach WKKM można dostać w każdym niemal kiosku i saloniku prasowym (no, przynajmniej we wszystkich pięciu, które mam po drodze do pracy :wink: ).

Ile razy byłem nigdy nie znalazłem ani jednego numeru w Silesia City Center.

Offline dudi1212

Odp: Marvel's Mightiest Heroes Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #393 dnia: Sierpień 30, 2016, 11:10:41 am »
Bo je przenoszą. Czasem za kasami, czasem na kolekcjach, a czasem gdzieś indziej. W niedzielę kupiłem ostatnią sztukę w Empiku w SCC. Widać, że mniej dostają, bo jak mieli za kasami, to często w dzień premiery mieli ze 30 sztuk.


Ostatnio w moim osiedlowym saloniku chciałem kupić i babka powiedziała, że już nie może zamówić większej ilości niż dwie sztuki, które jej przychodzą dla kogoś do teczki, bo mają z góry ustalone ilości do dystrybucji.
Zapraszam na nowy blog z newsami:)

http://www.geek-nerd-news.pl/

Offline ThePinkFin

Odp: Marvel's Mightiest Heroes Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #394 dnia: Sierpień 30, 2016, 01:03:12 pm »
Oczywiste jest, że każda kolekcja ma ogólny spadek zainteresowania (ja np. z pierwszych 60 tomów WKKM mam połowę, a z 2. będę miał 26-30, bo jeszcze rozważam zakup "Inhumans", "Marvel What If", "Deathlok Origins" i "The Day of The Defenders"), ale uważam, iż, jeśli MMH wystatuje po WKKM (#120), to powinna cieszyć się większym zainteresowaniem, ponieważ są ludzie lubiący zbierać całe kolekcje od początku, a w 2012 nie myśleli tak o nich, gdyż nie były ogólnodostępne, a wcześniejsze produkcje kinowe nie cieszyły się aż taką popularnością jak teraz (do czego po trosze przyczynił się dubbing dostępny w takich filmach dopiero od "Avengers", więc niewiele wcześniej, i nie wyskakujcie mi tu ze stereotypami). Pewne jest też, że na popularności WKKM korzystają też inni którzy mogą przeszkodzić MMH, ale chyba warto będzie później zaryzykować, bo będzie mało ciężkostrawnych (dla niektórych) klasycznych zeszytów, wiec część kupujących, którzy odpadli gdzieś w rozszerzeniu WKKM, może wróci.

Offline Antari

Odp: Marvel's Mightiest Heroes Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #395 dnia: Sierpień 30, 2016, 01:13:50 pm »
Bo je przenoszą. Czasem za kasami, czasem na kolekcjach, a czasem gdzieś indziej. W niedzielę kupiłem ostatnią sztukę w Empiku w SCC. Widać, że mniej dostają, bo jak mieli za kasami, to często w dzień premiery mieli ze 30 sztuk.

Ile razy tam jestem to nigdy nie mają. Ani przy kasach, ani za kasami, ani na stanowisku z komiksami, ani na stanowisku z kolekcjami, ani na stanowisku z prasą dziecięcą. Nie wiem gdzie jeszcze mam szukać. Ale fakt, nie jestem tam codziennie, widocznie nie mogę trafić.

Offline misiokles

Odp: Marvel's Mightiest Heroes Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #396 dnia: Sierpień 30, 2016, 04:02:39 pm »
ale uważam, iż, jeśli MMH wystatuje po WKKM (#120), to powinna cieszyć się większym zainteresowaniem
Niekoniecznie. W MMH jest duuużo ramotek.

Offline ThePinkFin

Odp: Marvel's Mightiest Heroes Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #397 dnia: Sierpień 30, 2016, 07:49:54 pm »
Misiokles, nie licząc tych dodatkowych, które nie są głównym produktem sprzedaży, to ramotek jest maksymalnie 4, więc nie więcej niż 6,(6)% podstawowej sześćdziesiątki i jedynie (max.) 4% całości. Nie mam pewności co do wszystkiego, ale tom 5. z pewnością został narysowany w większości "zjadliwą" kreską.

Offline 8azyliszek

Odp: Marvel's Mightiest Heroes Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #398 dnia: Sierpień 30, 2016, 09:03:35 pm »
Też nie wiem o co chodzi Misioklesowi. W MMH główne historie są od lat 80-tych z niewielkimi wyjątkami. To z tyłu są klasyki ze Srebrnej i Brązowej Ery. Ale to tak jak w WKKDC, nie stanowią głównego dania.

Offline ThePinkFin

Odp: Marvel's Mightiest Heroes Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #399 dnia: Sierpień 30, 2016, 10:47:13 pm »
Właśnie rzuciłem okiem na czeski artykuł na wiki o tej kolekcji i zauważyłem, że przy Iron Manie jest "Invincible Iron Man: Pět nočních můr / Iron Man: Maska Iron Mana" (ten pierwszy to oczywiście "Pięć koszmarów"), więc przeczytałem tekst nad tabelą "Dokud nebudou tyto díly vydány u nás, v tabulce budou uvedeny obě možnosti."
Nie jestem pewien, jak mam to rozumieć, ale chyba można spać spokojnie, jeśli chodzi duble. Oczywiście, o ile to w ogóle pojawi się w Polsce.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 30, 2016, 11:23:07 pm wysłana przez ThePinkFin »

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Marvel's Mightiest Heroes Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #400 dnia: Sierpień 31, 2016, 08:59:04 pm »
76. Captain Britain [Secret Invasion (Captain Britain & MI-13 #1-4), From the Holocaust... A Hero! (Captain Britain #1-2), Introducing Captain Britain! (Marvel Team-Up #65), Murder World (Marvel Team-Up #66)]

Offline 8azyliszek

Odp: Marvel's Mightiest Heroes Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #401 dnia: Sierpień 31, 2016, 10:17:02 pm »
No i Niespecjalny wreszcie się po polsku ukaże. Za 4 lata ale zawsze. :)

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Marvel's Mightiest Heroes Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #402 dnia: Wrzesień 26, 2016, 07:44:34 pm »
77. The Sentry [Sentry #1-5, Sentry: Fantastic Four, Sentry: Spider-Man, Sentry: Hulk, Sentry: X-Men, and Sentry: The Void]

78. Avengers Academy [Avengers Academy #1-6 & material from Enter The Heroic Age #1]

Offline 8azyliszek

Odp: Marvel's Mightiest Heroes Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #403 dnia: Wrzesień 26, 2016, 07:57:27 pm »
Hmmm. Przy tomie z Sentrym myślałem, że pojawi się New Avengers Sentry - to byłby mój pierwszy wybór. I wtedy nie musiałbym przepłacać za wydanie Muchy. :)
Nie wiem o czym jest Avengers Academy.

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Marvel's Mightiest Heroes Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #404 dnia: Październik 25, 2016, 04:23:06 pm »
Czesi dostali w tomie z Iron Manem (Mask in the Iron Man (Iron Man (Vol. 3) #1/2, 26-30) & Tales of Suspense #39).

Także i my pewnie nie mielibyśmy dubla ''Pięć Koszmarów'. Tyle dobrze

To: http://comicvine.gamespot.com/the-mask-in-the-iron-man/4045-56020/
« Ostatnia zmiana: Październik 25, 2016, 04:28:33 pm wysłana przez bogi1 »

 

anything