Autor Wątek: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz.1  (Przeczytany 359217 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline maximumcarnage

Odp: Marvel's Mightiest Heroes Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #45 dnia: Grudzień 28, 2013, 05:28:19 pm »
Ale testowo, czy normalnie? Chyba, że testowo tylko u nas Hachette wprowadza.

Nie, chyba normalnie. Testy były parę miesięcy temu z tego co pamiętam.

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Marvel's Mightiest Heroes Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #46 dnia: Grudzień 28, 2013, 05:32:33 pm »
Testowo poleciały pierwsze 4 numery na początku 2013. Teraz kolekcja startuje już normalnie

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Marvel's Mightiest Heroes Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #47 dnia: Grudzień 31, 2013, 12:13:36 am »

Offline mummu

Odp: Marvel's Mightiest Heroes Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #48 dnia: Grudzień 31, 2013, 02:22:54 pm »
Unboxing 1 numeru



tylko 44 wyświetlenia  :shock:


Offline Tai

Odp: Marvel's Mightiest Heroes Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #49 dnia: Grudzień 31, 2013, 03:04:25 pm »

tylko 44 wyświetlenia  :shock:



Nie ma się co dziwić. Filmik kiepskiej jakości, a i gość który go tworzył jest chyba bardziej zainteresowany dodatkami niż samym komiksem.

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Marvel's Mightiest Heroes Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #50 dnia: Grudzień 31, 2013, 04:07:17 pm »
Lepszych aniżeli unboxingi jakichś dzieciaków jeszcze nie ma

Offline Nick Jackolson

Odp: Marvel's Mightiest Heroes Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #51 dnia: Grudzień 31, 2013, 05:32:36 pm »
Kupie 2 numery ten za praktycznie darmo i ten za pół darmo. Ewentualnie jeżeli będzie promocja dla prenumeratorów jak w WKKM, że 3 numer był za darmo z przesyłką z 4. To tak zrobię z czystej ciekawości. Nie sugeruję się promocją w UK bo i tak promo z części pierwszej nie pokryła się z tą u nas... więc szansa jest. Zbierać natomiast jej nie zamierzam :) Nie podoba mi się ta koncepcja. Wolvie Arrona no bez jaj... nie było nic lepszego? Poczytałem sobie trochę ostatnio i w ciągu sekundy wynalazł bym lepszy zbiór. Serio już nawet "wróg publiczny" był lepszy ale dobry nie był... Przeczytam sobie Spidera za to chętnie, bo lubię tą pokraczną kreskę Romity Jr.

Na koniec jeżeli mieliśmy jakiekolwiek zastrzeżenia do wyboru numerów w WKKM przez bossów z Panini. To tu będzie jeszcze gorzej... Zdecydowanie bardziej podobało by mi się WKKM vol 2 i dokończenie zaczętych historii w 1 i zapchanie historiami pokroju Days of future past ale to moje zdanie. ( i chyba już to gdzieś pisałem) :)

Pzdr
« Ostatnia zmiana: Grudzień 31, 2013, 05:50:04 pm wysłana przez Nick Jackolson »

Offline Jaxx

Odp: Marvel's Mightiest Heroes Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #52 dnia: Styczeń 01, 2014, 12:06:01 pm »
Kupie 2 numery ten za praktycznie darmo i ten za pół darmo. Ewentualnie jeżeli będzie promocja dla prenumeratorów jak w WKKM, że 3 numer był za darmo z przesyłką z 4. To tak zrobię z czystej ciekawości. Nie sugeruję się promocją w UK bo i tak promo z części pierwszej nie pokryła się z tą u nas... więc szansa jest. Zbierać natomiast jej nie zamierzam :smile: Nie podoba mi się ta koncepcja. Wolvie Arrona no bez jaj... nie było nic lepszego? Poczytałem sobie trochę ostatnio i w ciągu sekundy wynalazł bym lepszy zbiór. Serio już nawet "wróg publiczny" był lepszy ale dobry nie był... Przeczytam sobie Spidera za to chętnie, bo lubię tą pokraczną kreskę Romity Jr.

Na koniec jeżeli mieliśmy jakiekolwiek zastrzeżenia do wyboru numerów w WKKM przez bossów z Panini. To tu będzie jeszcze gorzej... Zdecydowanie bardziej podobało by mi się WKKM vol 2 i dokończenie zaczętych historii w 1 i zapchanie historiami pokroju Days of future past ale to moje zdanie. ( i chyba już to gdzieś pisałem) :smile:

Pzdr

Ale przecież nie wiadomo, co jeszcze będzie w tej kolekcji. Na materiałach promocyjnych są kadry z Days of Future Past, a jeżeli i tym razem tomów ma być 60, to dalej możemy dostać ciekawsze rzeczy.

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Marvel's Mightiest Heroes Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #53 dnia: Styczeń 01, 2014, 03:36:27 pm »
Jak na razie znamy oficjalnie zawartość 5 tomów + prawdopodobną zawartość 6. Kolekcja ma mieć 60 więc ja powstrzymam się z ocenami. Czeka nas fajny początek roku jeżeli chodzi o komiksy od hachette bo będziemy na bieżąco poznawać kolejne tomy MMH i WKKM vol.2. Cieszy mnie taka nutka niepewności jeżeli chodzi o kolejne tomy MMH. U nas i tak ta kolekcja myślę, że najwcześniej wyjdzie za rok o ile w ogóle więc do tej pory poznamy już sporą zawartość i wtedy można będzie oceniać.

1 tom MMH wyszedł 27.12.13 więc kolekcja w UK ukazuje się w piątki. Także łatwo można policzyć, że:

2. Spider-Man (10.01.14)
3. Wolverine (24.01.14) - niby to tom darmowy ale datę wydania dostał.
4. Hawkeye (07.02.14)
5. The Hulk (21.02.14)
6. Jean Grey ? (07.03.14)

Offline Nick Jackolson

Odp: Marvel's Mightiest Heroes Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #54 dnia: Styczeń 01, 2014, 04:06:41 pm »
Nie zrozumcie mnie źle. Jak wyjdzie i w Polsce to bardzo fajnie. W ogóle fajnie jest widzieć w kioskach napis MARVEL znowu. Ja tylko piszę, że we mnie takiego odbiorcy "na 60 tomów" nie znajdą. Za to takiego Thora, Silver Surfera chętnie kupię za 39.99 :)
aha a WKKM vol 2 nigdzie oficjalnie nie zapowiedzieli więc bym się nie napalał na 100%...

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Marvel's Mightiest Heroes Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #55 dnia: Styczeń 01, 2014, 04:24:13 pm »
Cytuj
aha a WKKM vol 2 nigdzie oficjalnie nie zapowiedzieli więc bym się nie napalał na 100%...

Będzie będzie zobaczysz ;) Son of M, Siege i Ghost Rider nie wyszły i do tego ta lista na amazonie pasująca do kolejnych tomów WKKM.

Jakiś redaktorek pewnie z hachette lub jakiś sklep, który ma przecieki edytuje też wikipedie i stąd wcześniejsze informacje o Second Genesis i Venomie (zresztą te tytuły też były już od dawna na amazonie i okazały się częścią WKKM). Więc są przesłanki i to duże, że reszta listy na amazonie to też lista kolejnych tomów kolekcji

Offline Jaxx

Odp: Marvel's Mightiest Heroes Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #56 dnia: Styczeń 01, 2014, 04:35:01 pm »
Będzie będzie zobaczysz :wink: Son of M, Siege i Ghost Rider nie wyszły i do tego ta lista na amazonie pasująca do kolejnych tomów WKKM.

Wiki ktoś zedytował podając zawartość Son of M i Ghost Ridera, więc wcale nie jest powiedziane, że tych tomów nie będzie.

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Marvel's Mightiest Heroes Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #57 dnia: Styczeń 01, 2014, 04:55:42 pm »
Cytuj
Wiki ktoś zedytował podając zawartość Son of M i Ghost Ridera, więc wcale nie jest powiedziane, że tych tomów nie będzie.

Pisałem w sensie ''jeszcze nie wyszły''. Wyjdą jako numer 61 i 62. Kto jak kto ale ja uważnie śledzę ten temat :wink:

Dobra ale koniec offtopu. W końcu to temat o MMH

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Marvel's Mightiest Heroes Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #58 dnia: Styczeń 02, 2014, 11:14:58 pm »
Informacje zamieszczone w 1 numerze:

Cytuj
In addition, the first issue confirmed that future volumes would feature   Iron Man, Thor, Captain America, The X-Men, Silver Surfer, Black   Panther, Captain Britain, Ghost Rider, Iron Fist, Doctor Strange,   Daredevil, Fantastic 4, Inhumans and Punisher

Oczywista oczywistość ale warto odnotować
« Ostatnia zmiana: Styczeń 02, 2014, 11:18:05 pm wysłana przez bogi1 »

Offline miki2001

Odp: Marvel's Mightiest Heroes Graphic Novel Collection
« Odpowiedź #59 dnia: Styczeń 03, 2014, 02:40:00 pm »
In addition, the first issue confirmed that future volumes would feature   Iron Man, Thor, Captain America, The X-Men, Silver Surfer, Black   Panther, Captain Britain, Ghost Rider, Iron Fist, Doctor Strange,   Daredevil, Fantastic 4, Inhumans and Punisher


Nareszcie Silver Surfer!

 

anything