trawa

Autor Wątek: Jaki jest wasz ulubiony super team z DC Marvela lub Image  (Przeczytany 16835 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Doctus

Odp: Jaki jest wasz ulubiony super team z DC Marvela lub Image
« Odpowiedź #60 dnia: Kwiecień 12, 2017, 12:21:26 pm »
Justice League i X-Men oczywiście ;) Jednak jestem zdania że te sympatię do określonych "timów" to dosyć ulotna sprawa, bo wszystko zawsze zależy jaki scenarzysta bierze grupkę na warsztat i rozpisuje ich relację. Samo wrzucenie ulubionych przeze mnie postaci do drużyny nie wystarczy, bo na staniu obok siebie i wspólnej walki drużyny się nie buduje. O ile w przypadku mutantów większość drużyn mniej lub bardziej są dla mnie ciekawe, od klasycznych drużyn X po X-Factor czy X-Force, tak mam swój szczególny ulubiony skład Ligi Sprawiedliwości:



International. Tak, nie ma tutaj Supermana ani Wonder Woman. I komiks zupełnie na tym nic nie traci. Polecam zapoznać się z serią. Nie obraziłbym się gdyby filmowa wersja bazowała właśnie na serii Giffena i DeMattiesa. Właśnie dzięki tej serii tacy "peleryniarze" jak Guy Gardner (Green Lantern), Blue Beetle, i Booster Gold trafili do mojego TOP ulubionych postaci z DC Comics. Niezapomniany klimat, świetne postaci, a wszystko napisane z dystansem. Ta seria powinna być swoistym Firefly dla fanów DC.

 

anything