trawa

Autor Wątek: [ANKIETA] Najlepszy komiks z Wielkiej Kolekcji Marvela ( WKKM ) 2016 roku  (Przeczytany 7954 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline absolutnie

Odp: [ANKIETA] Najlepszy komiks z Wielkiej Kolekcji Marvela ( WKKM ) 2016 roku
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 31, 2017, 04:18:43 pm »
Prawa do DD jakimś cudem kupiło szerzej nieznane wydawnictwo, które jest zadłużone. I ponieważ niewiele osób kupuje ich frankofony nie mają sił, środków i funduszy by wydać ten pierwszy zbiorczy tom. To jest naprawdę smutne. Ale w sumie - jeśli im tak łatwo poszło, to chyba każdy mógłby pójść do Panini i se kupić licencję na zbiorcze wydania iron mana czy Hulka i trzepać na nich kasę. Trzeb by mieć tylko jakiś kapitał początkowy.

Wierzyłem w Sidecę ale mnie zawiodła.


Absolutnie nie wiesz, o czym piszesz.
Nie pierwszy raz, zresztą.
Imaginary enemies are not hard to conjure into being.

Offline LordDisneyland

Odp: [ANKIETA] Najlepszy komiks z Wielkiej Kolekcji Marvela ( WKKM ) 2016 roku
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 01, 2017, 09:38:02 am »
No cóż , przydałoby się eleganckie podsumowanie całości, ale i tak dzięki , laf, za pracę i zastąpienie autora wątku. W trójce dwa komiksy , na które głosowałem, natomiast zaskoczyła mnie popularność Deadpoola, bo dla mnie te komiksy to duże rozczarowanie... Ciekawe, że głosowałem na jedną tylko nowość [no, powiedzmy, DD Waida aż takim pierwiosnkiem nie jest :) ].
Laf, piszesz "Jak dla mnie kolejne zaskoczenie. Ja osobiście zawiodłem się na tym tomie. Mam świadomość wyjątkowości tej opowieści, ale mnie jednak aż tak bardzo nie porwała." - no dajże spokój, dla samych wizerunków narkotycznego głodu warto było te cztery mieszki wydać, śmiałem się długo i namiętnie  :lol:
I na koniec- zaskoczeniem dla mnie była porażka IMana z Bliznami [w głosach  0-1 ], bo chociaż oba te tomiki zasługują na spadek z ekstraklasy, to jednak więcej szans dawałem ligowemu rutyniarzowi, a nie kompletnie bezbarwnej i nieciekawej opowieści, która powinna zyskać tytuł "Fury Road Blocked".

No i może Gr8 jednak weźmie Responsibility za ankietę.

Offline laf

Odp: [ANKIETA] Najlepszy komiks z Wielkiej Kolekcji Marvela ( WKKM ) 2016 roku
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 01, 2017, 10:02:52 am »
@UP
No cóż, ja obu tych komiksów nie kupowałem. Battle Scars dlatego, że obawiałem się, że jest to naiwne i najzwyczajniej w świecie głupie, a w przypadku Iron Mana odrzuciła mnie jednak data powstania tej historii i miałkość poprzedniego klasycznego tomu z jego udziałem. Najwidoczniej dobrze zrobiłem  :cool:

Offline LordDisneyland

Odp: [ANKIETA] Najlepszy komiks z Wielkiej Kolekcji Marvela ( WKKM ) 2016 roku
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 01, 2017, 10:21:35 am »
Podzielam twoją radość, też powiedziałem pass. Jako że wszelkie kioskowe kolekcje traktuję wybiórczo, a każda panorama raczej szpeci, niż zdobi półki - nie miałem wątpliwości, że można lepiej wydać piniąchy :D

Offline Gr8responsibility

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 058
  • Total likes: 1
  • I'm surrounded by the biggest idiots in the galaxy
Odp: [ANKIETA] Najlepszy komiks z Wielkiej Kolekcji Marvela ( WKKM ) 2016 roku
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 12, 2017, 01:53:07 pm »
Dziękuję laf za podsumowanie mojej ankiety i proszę moderatora o zamknięcie tego tematu.




Krótkie podsumowanie ode mnie. Głosy rozłożyły się następująco :


1. Daredevil: Wściekłość i Wrzask - 19

2. Ultimate Spider-Man: Śmierć Spider-Mana - 15

3. The Amazing Spider-Man: Śmierć Stacych - 14

4. Deadpool: Wojna Wade'a Wilsona - 13

Avengers: Dziecięca krucjata - 13

5. The Amazing Spider-Man: Nigdy Więcej Spider-Mana - 12

6. Daredevil: Naznaczony śmiercią - 11




Z powyższego zestawienia wniosek jest jeden - polscy fani komiksów uwielbiają historie ze street-level superheroes.


Fun fact : w mojej ankiecie mimo, że trwała tylko miesiąc oddano 52 głosy. W komiksowej TOP liście mimo, że głosowanie trwa już 2 miesiące oddano 42 głosy.  :smile:







 

anything