trawa

Autor Wątek: Firefox sam usuwa dodatki i rozszerzenia  (Przeczytany 3209 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Corran Horn

Firefox sam usuwa dodatki i rozszerzenia
« dnia: Maj 05, 2019, 08:25:02 pm »
W ciągu ostatniej doby przeglądarka Firefox zaczęła stwarzać spore problemy. Pierwsze artykuły opisujące problem już się pojawiły między innymi na stronach pcworld.pl oraz dobreprogramy.pl W skrócie chodzi o to, że jakoś tak chyba w nocy z soboty na niedzielę zaczęły znikać wszystkie albo prawie wszystkie dodatki w przeglądarce. U mnie na lisku (Firefoxie) ostał się TYLKO "Video Downloader Professional". Pozostałe dodatki, czyli "Https Everywhere", "uBlock Origin", "uMatrix" oraz wszystkie dodatki programu Norton Secruity zostały bez pytania usunięte i nie da się ich zainstalować ponownie. Kiedy próbuję wyświetla mi się jakiś dziwny czerwony napis o treści: "Pobranie się nie powiodło. Proszę sprawdzić połączenie z Internetem".
Trochę mnie to wkurza bo szanuję liska za walkę o prywatność, nawet im włączyłem (na kompie i smartfonie) opcje związane ze zbieraniem danych, a oni mi robią taki numer. Zawiodłem się :( Jeśli tak będą robić to z przeglądarek szanujących prywatność zostanie mi chyba tylko Brave (zwłaszcza jej tryb prywatny 8) ), no może czasem jeszcze Opera ze swoim VPN-em.
"Człowiek bez wrogów, to człowiek bez honoru" - bośniackie przysłowie

"Pieniądze, kiedy odchodzą, mają setki nóg, kiedy przychodzą, tylko dwie" - bośniackie przysłowie.

 

anything