Autor Wątek: Metallica Through the Never  (Przeczytany 4815 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline berkenbruk

Metallica Through the Never
« dnia: Wrzesień 19, 2013, 01:08:53 pm »
Witajcie, słyszeliście może o nowym projekcie (po ciężko to nazwać filmem) zespołu Metallica. Chodzi bardziej o widowisko filmowe, podczas którego Metallica gra swoje największe hity. Ja to łykam w ciemno, chociaż jak się patrzy na zwiastun, to już chyba szczególnie fanów Metallici nie trzeba przekonywać: Metallica Through The Never - zwiastun PL
A Wy jakie macie zdanie? Dobrze, że muzycy robią takie projekty? Może w ślad za nimi pójdą też inne zespoły?

Offline goldlady

Odp: Metallica Through the Never
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 02, 2013, 02:11:47 pm »
Widziałam - jest zajefajnie :) Wybieram sie do kina na to :)
"Też bym chciał, żeby ktoś kiedyś tak niecierpliwie na mnie czekał, że z tej wielkiej tęsknoty aż nie mógłby usnąć"

Offline molokina

Odp: Metallica Through the Never
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 02, 2013, 03:27:19 pm »
Czułam się jak na koncercie, mimo że nie jestem wielką fanką gatunku to widowisko jest super. Mój znajomy, który bardziej odnajduje się w klimacie był zachwycony.

Offline Kamila90

Odp: Metallica Through the Never
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 02, 2013, 03:44:22 pm »
Ja bym chętnie zobaczyła :)
Strasznie chciałam iść na koncert, ale bilety były nie na mój studencki portfel...
Na kino jeszcze mnie stać - zresztą bardzo lubię, więc cięzko sobie odmawiać :)

Offline Trisz

  • Terminator
  • **
  • Wiadomości: 158
  • Total likes: 0
  • zmuszani do przekraczania własnych granic...
Odp: Metallica Through the Never
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 03, 2013, 10:23:21 am »
No nie powiem, nawet mnie, która fanką nie jestem zaintrygowało to widowisko, najbardziej jego ioryginalność, bo czegoś takiego jeszcze chyba nie było.
Każdy jest nadzwyczajny.

Offline berkenbruk

Odp: Metallica Through the Never
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 05, 2013, 08:35:27 am »
Ja też właśnie byłem w ten weekend. Trochę żałuję, że nie pojechałem do Imax, ale to byłaby już zbyt długa wyprawa. Mimo wszystko muzyką powalała i do tego fabuła również wciągająca. Oby więcej takich produkcji filmowo-muzycznych.

Offline GoldenMan

Odp: Metallica Through the Never
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 02, 2014, 06:59:23 pm »
Oglądałem jakiś czas temu w kinie w 3D i byłem zachwycony, wspaniałe, niezwykłe widowisko. Chciałbym by inni podjęli ten temat i by było więcej takich niesamowitych koncertów ;-) Zaznaczam że nie jestem wielkim fanem Metallicy, po prostu lubię kilka utworów.