trawa

Autor Wątek: Kolekcja horrorów Ito z J.P.F.  (Przeczytany 68043 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Itachi

Odp: Kolekcja horrorów Ito z J.P.F.
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 25, 2013, 04:05:19 pm »
Piszę w moim zdaniu i wielu innych z którymi rozmawiałem. Głupotą i to czysta jest twój post, geniuszu. Podoba ci się, ok. Żaden problem, przecież nie zabraniam ci tego kupować czy czytać. Kolejny artysta, który krytykuje kogoś z odmiennym zdaniem. Brawo!

Offline wujekmaciej

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 782
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • City of Smoke...
Odp: Kolekcja horrorów Ito z J.P.F.
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 25, 2013, 04:11:11 pm »
Piszę w moim zdaniu i wielu innych z którymi rozmawiałem. Głupotą i to czysta jest twój post, geniuszu. Podoba ci się, ok. Żaden problem, przecież nie zabraniam ci tego kupować czy czytać. Kolejny artysta, który krytykuje kogoś z odmiennym zdaniem. Brawo!

a ja piszę w moim i wielu, z którymi rozmawiałem. dzięki, ale za geniusza się nie uważam, ale Ty chyba owszem i to Ty atakujesz kogoś z odmiennym zdaniem, ja tylko podkreśliłem defetyzm, który siejesz. pewnie różnicy nie widzisz ?

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Kolekcja horrorów Ito z J.P.F.
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 25, 2013, 04:13:52 pm »
Przepraszam Itachi, ale miał w tym kompletnie racje. Twój post jest niczym innym jak tylko zaczepką. Atakujący i to Ty właśnie nie liczyś się ze zdaniem innych.
 
Nie mam pojęcia czym Wy się rajcujecie. Większość tych mang to zwykła tandeta, zamiast nutki napięcia czuć tylko odrazę.

To, że Tobie się nie podoba to nie świadczy o tym, że jest to tandeta. Chyba Ci się nieco znaczenie słów pomieszało.
 
Poza tym rozumiem, że przeczytałeś większość tych mang, że wydajesz taką opinie? Czy tych wielu innych tak powiedziało i przyjąłeś to jako pewnik?
 
 
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

Offline Itachi

Odp: Kolekcja horrorów Ito z J.P.F.
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 25, 2013, 04:15:21 pm »
ja tylko podkreśliłem defetyzm, który siejesz. pewnie różnicy nie widzisz ?

No jakoś nie widzę, dla mnie jest to tandeta wywołująca obrzydzenie.
Śmieszą mnie tacy ludzie jak Ty, przecież sam pierwszy na mnie naskoczyłeś, a teraz co? Jesteś wielce oburzony?  :badgrin:

Offline amsterdream

Odp: Kolekcja horrorów Ito z J.P.F.
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 25, 2013, 04:16:41 pm »
Nie mam pojęcia czym Wy się rajcujecie. Większość tych mang to zwykła tandeta, zamiast nutki napięcia czuć tylko odrazę.

Komiks to takie medium w którym niesamowicie trudno wytworzyć nastrój grozy. Dlatego bardzo lubię mangi Ito, który oprócz napięcia potrafi wywołać u czytelnika też odrazę. Uzumaki to perełka i według mnie jedna z najlepszych mang wydanych po polsku.

Offline wujekmaciej

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 782
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • City of Smoke...
Odp: Kolekcja horrorów Ito z J.P.F.
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 25, 2013, 04:18:25 pm »
No jakoś nie widzę, dla mnie jest to tandeta wywołująca obrzydzenie.
Śmieszą mnie tacy ludzie jak Ty, przecież sam pierwszy na mnie naskoczyłeś, a teraz co? Jesteś wielce oburzony?  :badgrin:

LOL. nie dość, że różnicy nie widzisz, to jeszcze nie umiesz czytać ze zrozumieniem.

Offline Itachi

Odp: Kolekcja horrorów Ito z J.P.F.
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 25, 2013, 04:21:52 pm »
Przeczytane to za dużo powiedziane, po prostu tytuły wybitnie nie dla mnie. Ale tak zapoznałem się z kreską i ambitnie próbowałem z treścią. Przecież ja nikomu nie zabraniam tego czytać, jesteście jacyś przewrażliwienie? Próba zaczepki? Dlatego, że wszyscy zachwycali się tymi tytułami, a ja jako jedyny napisałem szczerze, że dla mnie to zwykła tandeta? W moim tonie, nie było cienia agresji :wink:

Offline Itachi

Odp: Kolekcja horrorów Ito z J.P.F.
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 25, 2013, 04:26:23 pm »
Komiks to takie medium w którym niesamowicie trudno wytworzyć nastrój grozy. Dlatego bardzo lubię mangi Ito, który oprócz napięcia potrafi wywołać u czytelnika też odrazę. Uzumaki to perełka i według mnie jedna z najlepszych mang wydanych po polsku.

I teraz widzisz, Tobie ten element się podoba, u mnie jest odwrotnie. Wyraziłeś swoje zdanie, ja nie zamierzam tego krytykować, masz takie prawo :smile:
Szkoda, tylko że nie wszyscy potrafią korzystać z forum jako cywilizowanego obiektu do dyskusji :wink:

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Kolekcja horrorów Ito z J.P.F.
« Odpowiedź #23 dnia: Wrzesień 25, 2013, 04:28:49 pm »
Szkoda, tylko że nie wszyscy potrafią korzystać z forum jako cywilizowanego obiektu do dyskusji :wink:

w pełni się z Tobą zgadzam...  :wink:
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

Offline Itachi

Odp: Kolekcja horrorów Ito z J.P.F.
« Odpowiedź #24 dnia: Wrzesień 25, 2013, 04:29:12 pm »
LOL. nie dość, że różnicy nie widzisz, to jeszcze nie umiesz czytać ze zrozumieniem.

To mnie oświeć, twojego toku rozumowania jakoś nie mogę rozszyfrować. Wszędzie pełno sprzeczności.

Offline wujekmaciej

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 782
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • City of Smoke...
Odp: Kolekcja horrorów Ito z J.P.F.
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 25, 2013, 04:36:39 pm »
Szkoda, tylko że nie wszyscy potrafią korzystać z forum jako cywilizowanego obiektu do dyskusji :wink:

hehe. dobre :)

To mnie oświeć, twojego toku rozumowania jakoś nie mogę rozszyfrować. Wszędzie pełno sprzeczności.

naprawdę Itachi napisałem tylko kilka zdań i myślę, że przy odrobinie dobrej woli sam odnajdziesz w nich sens.

Offline Itachi

Odp: Kolekcja horrorów Ito z J.P.F.
« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 25, 2013, 10:55:21 pm »
Odrobina dobrej woli się znajdzie :wink:
Wątpię jednak w sens Twoich wypowiedzi. Na zakończenie tego tematu, dodam tylko że nie miałem zamiaru obrażać osób, które uznają tytułu Ito. W moich wypowiedziach nie było żadnych oszczerstw, wyraziłem tylko swoją subiektywną opinię i nic więcej. Pozdro! :smile:

Offline peta18

Odp: Kolekcja horrorów Ito z J.P.F.
« Odpowiedź #27 dnia: Wrzesień 26, 2013, 05:54:35 am »
W moich wypowiedziach nie było żadnych oszczerstw, wyraziłem tylko swoją subiektywną opinię i nic więcej. Pozdro! :smile:
Problem w tym, ze forma Twojej wypowiedzi nie miala charakteru osobistego.

Cytuj
Większość tych mang to zwykła tandeta, zamiast nutki napięcia czuć tylko odrazę.

Stad cala ta bezsensowna wymiana zdan.
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline nx87

Odp: Kolekcja horrorów Ito z J.P.F.
« Odpowiedź #28 dnia: Wrzesień 26, 2013, 07:46:02 am »
W sumie jakbym czytal tylko Gyo to myslalbym, ze to kiepskie mangi. Jednak po przeczytaniu Uzumaki stwierdzilem, ze jest inaczej. Kazdy ma inny gust.

Offline adro

Odp: Kolekcja horrorów Ito z J.P.F.
« Odpowiedź #29 dnia: Wrzesień 26, 2013, 11:56:20 am »
Z opinia jest jak z dziura w d, kazdy ma swoja :razz: :biggrin:
pzdr
PS ja tam biore wszystko, Ito powala mnie graficznie, a scenary tez sa ok
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

 

anything