Autor Wątek: Koszulki Sledzia!  (Przeczytany 4361 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Marek Dzunga

Koszulki Sledzia!
« dnia: Sierpień 11, 2003, 11:39:59 am »
Cytuje za Sledziem z forum Produktu:

"Na razie tylko kilka wzorow, zawartosc butiku bedzie jednak dosc szybko sie powiekszala, jak znajde chwilke wolnego czasu  

Sa zupelnie swieze stuffy plus reprodukcje okladek P z Osiedlowymi.

Adressss - www.butik.pl/sledziushop - dzieki Igor  

Na razie nie przywiazujcie wiekszej wagi do napisu z adresem sit'a OS, stronka jest
na razie
w fazie....
wstepnych szkicow."


Czyli raz, ze wkrotce (mam taka nadzieje kurna) seria, dwa stronka w produkcji (za rok ja pewnie zobaczymy;) trzy sa koszule! J atam jestem zadowolony.
Mar
azywam sie Marek, nie Mareczek

Offline Macias

Koszulki Sledzia!
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 11, 2003, 11:54:49 am »
ladnie Sledz narysowal,fajne wzory.natomiast ceny sa za duze i ja podziekuje.40 zyla za biala koszulke z malym nadrukiem?bez jaj....

Offline Marek Dzunga

Koszulki Sledzia!
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 11, 2003, 10:11:21 pm »
Za drogo? No nie wiem... tyle samo co koszulki Wilq.
azywam sie Marek, nie Mareczek

Anonymous

  • Gość
Koszulki Sledzia!
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 11, 2003, 10:11:58 pm »
fajny hipnotyzer i santa

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Koszulki Sledzia!
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 12, 2003, 08:09:33 am »
Luz, na koncertach sprzedaja koszulki po 5 dych. Czasem po 8.

4 jeszcze mozna lyknac. Choc ja raczej sie nie pisze.
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline Macias

Koszulki Sledzia!
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 12, 2003, 11:27:35 am »
Cytat: "Marek Dzunga"
Za drogo? No nie wiem... tyle samo co koszulki Wilq.
i dlategotez koszulek z wilqiem nie mam.jak dla mnie za drogo,jak za taki produkt :D

Offline nori

Koszulki Sledzia!
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 12, 2003, 11:30:21 am »
zamiast koszulki wole jednak komiksy...
https://8studs.wordpress.com - trochę  o klockach LEGO, komiksach oraz filmach

Offline Marek Dzunga

Koszulki Sledzia!
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 12, 2003, 10:32:14 pm »
Sluchajcie, wiem juz wszystko:) Przeprowadzilem male dochodzenie.
W tym butiku cena koszulki ma tzw. cene bazowa, najdrozsza koszulka ma cene bazowa kolo 33 zlotych, do tego dorzucana jest marza autora wzoru. Jesli koszulka kosztuje 40 zlotych to marza wynosi, jak latwo obliczyc 7 zlotych od tego odliczany jest podatek vat - 22 %, czyli autor zarabia na t-shircie niecale 5, 50 zlotego. Teraz sie zastanowmy... Wzor to ilustracja. Nie znam dokladnie stawek np. z pism za publikacje ilustracji, ale podejrzewam, ze najlepsi komiksiarze dostaja jakies 300 zlotych za obrazek. W takim wypadku autor wzoru musi sprzedac jakies 60 koszulek danego wzoru! Watpie, aby rysownik sprzedal taka ilosc danego wzoru, wiec praktycznie on to robi bardziej dla nas niz dla siebie. Ja popieram idee koszulek i zamowie sobie wzor z Dozorca.
azywam sie Marek, nie Mareczek

Offline Macias

Koszulki Sledzia!
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 12, 2003, 11:35:51 pm »
Cytat: "Marek Dzunga"
Sluchajcie, wiem juz wszystko:) Przeprowadzilem male dochodzenie.
W tym butiku cena koszulki ma tzw. cene bazowa, najdrozsza koszulka ma cene bazowa kolo 33 zlotych, do tego dorzucana jest marza autora wzoru. Jesli koszulka kosztuje 40 zlotych to marza wynosi, jak latwo obliczyc 7 zlotych od tego odliczany jest podatek vat - 22 %, czyli autor zarabia na t-shircie niecale 5, 50 zlotego. Teraz sie zastanowmy... Wzor to ilustracja. Nie znam dokladnie stawek np. z pism za publikacje ilustracji, ale podejrzewam, ze najlepsi komiksiarze dostaja jakies 300 zlotych za obrazek. W takim wypadku autor wzoru musi sprzedac jakies 60 koszulek danego wzoru! Watpie, aby rysownik sprzedal taka ilosc danego wzoru, wiec praktycznie on to robi bardziej dla nas niz dla siebie. Ja popieram idee koszulek i zamowie sobie wzor z Dozorca.
super!!!kazdy wydzial ekonomii stoi przed toba otworem.tworcom rysunkow wspolczuje tak niskiego zysku,ale i tak nie kupie czegos mi niepotrzebnego.wole za to kupic komiksy

Offline Marek Dzunga

Koszulki Sledzia!
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 13, 2003, 03:45:25 am »
Kul, Macias. Nikogo nie nakrecam na kupowanie niepotrzebnych rzeczy, tylko przedstawiam wyniki sledztwa.
azywam sie Marek, nie Mareczek

Anonymous

  • Gość
Koszulki Sledzia!
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 13, 2003, 03:48:42 am »
patrzcie co jest na dole tego topicu:
"Śledź odpowiedzi w tym temacie"
 :shock:

Offline nori

Koszulki Sledzia!
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 13, 2003, 05:17:59 am »
ciekawe ile dostaje od klika ? ;-)
https://8studs.wordpress.com - trochę  o klockach LEGO, komiksach oraz filmach

Offline jax

Koszulki Sledzia!
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 13, 2003, 07:16:44 am »
Cytat: "Marek Dzunga"
Sluchajcie, wiem juz wszystko:) Przeprowadzilem male dochodzenie.
W tym butiku cena koszulki ma tzw. cene bazowa, najdrozsza koszulka ma cene bazowa kolo 33 zlotych, do tego dorzucana jest marza autora wzoru. Jesli koszulka kosztuje 40 zlotych to marza wynosi, jak latwo obliczyc 7 zlotych od tego odliczany jest podatek vat - 22 %, czyli autor zarabia na t-shircie niecale 5, 50 zlotego. Teraz sie zastanowmy... Wzor to ilustracja. Nie znam dokladnie stawek np. z pism za publikacje ilustracji, ale podejrzewam, ze najlepsi komiksiarze dostaja jakies 300 zlotych za obrazek. W takim wypadku autor wzoru musi sprzedac jakies 60 koszulek danego wzoru! Watpie, aby rysownik sprzedal taka ilosc danego wzoru, wiec praktycznie on to robi bardziej dla nas niz dla siebie. Ja popieram idee koszulek i zamowie sobie wzor z Dozorca.

hmm..cena koszulki bez wzoru to 33zł..czyli to powinna być koszulka naprawdę dobrej jakości...mam nadzieję że tak naprawdę jest (nie to żebym chciał kupować, o nie)
ttp://basketcom.republika.pl
Strona o Legii (koszykówka) i komiksie.

Offline diefarbe

Koszulki Sledzia!
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 13, 2003, 08:34:37 am »
Mam koszulkę premium Wilqa.
Jakość jest dobra.
Na pewno lepsza od lasek Adlera. :D
nother day leaves me aching
I try to wake up
But something`s breaking
Here inside me
Deep and hollow
A sound that no other sound could follow
- Pal Waaktaar

Offline DevilRed

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 971
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Digital Sin Team/DNN Squad
    • profil MySpace
Koszulki Sledzia!
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 14, 2003, 10:32:42 am »
i wzór dośc wyraźny. wiem bo widziałem na modelu hehe :wink:
a wzory osiedlowe całkiem fajne. pewno i tak nie kupie bo prawie wszystkie podobają mi się... poza pro 7 i pro 15. reszta xtra. szczególnie roland i dozorca :twisted: a kasa pojdzie na komixy i takie tam 8)
http://www.myspace.com/digitalsin1 - "we keep disco evil"

http://www.myspace.com/dnnpl - "we say dance Dance DANCE!"

 

anything