trawa

Autor Wątek: Opowieść panny młodej  (Przeczytany 28774 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline AvengerGT

Odp: Opowieść panny młodej
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 13, 2014, 06:28:32 pm »
Ktoś coś wie nt. dostępności czwartego tomu? W sklepie gildii wisi już od jakiegoś czasu "dostępność 3-4 dni" i "data wydania: maj 2014". Chciałbym sobie ten tomik dorzucić do dzisiejszego zamówienia ale obawiam się, że może mi spowodować nieokreślony poślizg w dostawie. U źródła nie pytałem, bo przez pewien czas miałem kiepski dostęp do internetu. Teraz jest piątek wieczór, więc na odpowiedź pewnie będę czekał do poniedziałku. Może ktoś już ma i przeczytał nawet.

Offline Ganossa

Odp: Opowieść panny młodej
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 13, 2014, 07:23:54 pm »
U mnie leży na półce już od około 2 tygodni ale zamawiałem przez nowy sklepik JPFu.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

N.N.

  • Gość
Odp: Opowieść panny młodej
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 13, 2014, 07:25:20 pm »
Jest osiągalna w empikach.

Offline AvengerGT

Odp: Opowieść panny młodej
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 26, 2014, 11:16:17 pm »
Dziękuję za powyższe wypowiedzi.
Dzisiaj wchłonąłem czwarty tomik i standardowo, bardzo przyjemna, urokliwa lektura. Polubiłem tą lekką obyczajówkę i jak tylko będą pojawiać się nowe tomiki, wylądują w moim koszyku.

Offline amsterdream

Odp: Opowieść panny młodej
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 02, 2014, 04:35:33 pm »
Dopiero niedawno przeczytałem tom drugi i przyznam, że trochę mnie rozczarował. Z mang Kaoru Mori dużo bardziej podoba mi się Emma. Ciekawsze realia a główni bohaterowie nie są tak infantylni jak Karluk i Amira. Graficznie aż trudno uwierzyć, że to był debiut Kaoru. Ostatnio Studio JG pisało, że Emma sprzedaje się dużo gorzej od Panny Młodej a szkoda bo to jeden z najlepszych komiksów obyczajowych jaki czytałem. Jeżeli komuś podoba się OPM to polecam też spróbować z Emmą.

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: Opowieść panny młodej
« Odpowiedź #20 dnia: Lipiec 02, 2014, 06:40:27 pm »
Ostatnio Studio JG pisało, że Emma sprzedaje się dużo gorzej od Panny Młodej
No toś mnie zmartwił. Czy w tym, co napisało Studio JG, była sugestia, że mogą nie wydać "Emmy" do końca?

Offline amsterdream

Odp: Opowieść panny młodej
« Odpowiedź #21 dnia: Lipiec 02, 2014, 07:20:26 pm »
No toś mnie zmartwił. Czy w tym, co napisało Studio JG, była sugestia, że mogą nie wydać "Emmy" do końca?

Nie. Studio jeszcze żadnej mangi nie porzuciło, nie mówili też nic, że sprzedaż jest kiepska tylko gorsza od OPM. Od sprzedaży Emmy ma zależeć tylko wydanie mangi Shirley tej samej autorki.

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: Opowieść panny młodej
« Odpowiedź #22 dnia: Lipiec 03, 2014, 05:23:51 pm »
Nie. Studio jeszcze żadnej mangi nie porzuciło, nie mówili też nic, że sprzedaż jest kiepska tylko gorsza od OPM. Od sprzedaży Emmy ma zależeć tylko wydanie mangi Shirley tej samej autorki.
Uff, to dobrze. Marzy mi się najpierw skompletowanie "Emmy", lektura, a potem dopiero przeczytanie "Opowieści panny młodej". No zobaczymy...

Offline adro

Odp: Opowieść panny młodej
« Odpowiedź #23 dnia: Lipiec 07, 2014, 12:36:27 pm »
Faktycznie ta emma jest taka dobra, jakos wczesniej nie zwrocilem uwagi na ten komiks. Pewnie sie skusze na probe, dzieki za zwrocenie uwagi  :razz:
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Opowieść panny młodej
« Odpowiedź #24 dnia: Lipiec 26, 2014, 01:39:08 pm »
Piąta część czeka na "wolny slot" w drukarni.
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

Offline Spik

Odp: Opowieść panny młodej
« Odpowiedź #25 dnia: Lipiec 28, 2014, 09:10:19 am »
ACH!!!! Dawno mnie jakiś komiks tak nie oczarował :D
Przepiękne ilustracje (i "dekoracje" i akcja), genialna główna bohaterka i choć wątek jej... em... "związku" budzi nieco mieszane uczucia jednak czyta się niezwykle przyjemnie!

Rekomenduję pełnym sercem ale pewnie wszyscy tutaj już przeczytali ;)

Offline Death

Odp: Opowieść panny młodej
« Odpowiedź #26 dnia: Lipiec 28, 2014, 10:32:40 am »
Tymczasem niedługo tom V. Czytałem tylko I i II, a III i IV czekają grzecznie na półce aż najdzie mnie ochota na dłuższy pobyt w Azji. Uwielbiam te obwoluty. Teraz jest chwilowa przerwa w historii Amiry, która musiała ustąpić miejsca innym pannom, ale wygląda na to, że w tomie szóstym znowu będzie główną bohaterką. Po naciśnięciu obwoluta powiększy się do jakichś chorych rozmiarów. :smile:
 





« Ostatnia zmiana: Lipiec 28, 2014, 10:58:19 am wysłana przez Death »

Offline AvengerGT

Odp: Opowieść panny młodej
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpień 31, 2014, 12:00:46 pm »
Poprawcie mnie jeśli się mylę, premiera piątego tomiku została przesunięta na 3 października? To, że wtedy się ukaże to fakt, kluczowe jest dla mnie czy została przesunięta, czy mnie się coś pomieszało. Jakieś parę dni temu wrzuciłem sobie do koszyka kilka tytułów i jestem niemal przekonany, że najnowsze wydanie miało ukazać się w najbliższych dniach, bo tak dobierałem zakupy, aby ostatni komiks miał premierę 9 września.

Offline pioma10

Odp: Opowieść panny młodej
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpień 31, 2014, 12:43:34 pm »
Poprawcie mnie jeśli się mylę, premiera piątego tomiku została przesunięta na 3 października? To, że wtedy się ukaże to fakt, kluczowe jest dla mnie czy została przesunięta, czy mnie się coś pomieszało. Jakieś parę dni temu wrzuciłem sobie do koszyka kilka tytułów i jestem niemal przekonany, że najnowsze wydanie miało ukazać się w najbliższych dniach, bo tak dobierałem zakupy, aby ostatni komiks miał premierę 9 września.

Tydzień temu w sklepie Gildii datą premiery był 1 września 2014.

Offline AvengerGT

Odp: Opowieść panny młodej
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpień 31, 2014, 01:13:39 pm »
Dzięki za rozwianie wątpliwości. Manga musiała opuścić koszyk, bo nie chciałoby mi się czekać ponad miesiąc na Sagę, która również się w nim znajduje.

 

anything