Autor Wątek: Liga Sprawiedliwości  (Przeczytany 47549 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline marian381

• Pisarz bracki
    • Tanie filmy,okazje, przeceny, społeczność filmowa
Odp: Liga Sprawiedliwości
« Odpowiedź #345 dnia: Październik 17, 2017, 01:32:05 pm »
Liga Sprawiedliwości tom 1: Maszyny zagłady - prezentacja komiksu

W dodatkach mamy nawet dosyć obszerną galerię (13 okładek). W drugim zeszycie mój egzemplarz ma kilka dymków, które nie są w pełni wypełnione białym kolorem i prześwituje tło. Dodatkowo czarne obramowanie dymków przechodzi w kolor fioletowy.  :lol:

Fotki:

http://filmozercy.com/uploads/images/original/pa171788.JPG
http://filmozercy.com/uploads/images/original/pa171784.JPG
http://filmozercy.com/uploads/images/original/pa171783.JPG
Kolekcja Komiksy Star Wars https://www.facebook.com/KolekcjaKomiksyStarWars/

Zapraszamy na http://Filmozercy.com - największy serwis z recenzjami i artykułami o filmach i komiksach.

Prezentacje polskich komiksów DC i Marvela:
https://www.youtube.com/channel/UCJ0BO3m5KIFciuSJc5qkbJQ

Offline JanT

• Steward
« Odpowiedź #346 dnia: Październik 17, 2017, 02:01:47 pm »
To wszystkie kolory są przesunięte nie tylko w dymkach. Może nie w takim stopniu ale to ostatnio standard u Egmont.

W redakcji już się turlają po podłodze  :biggrin:

PS.Normalne okładki to nie dodatki gdzie oryginalnie są pomiędzy zeszytami.

« Ostatnia zmiana: Październik 17, 2017, 02:07:11 pm wysłana przez JanT »

Offline isteklistek

• Stolnik bracki
« Odpowiedź #347 dnia: Październik 17, 2017, 03:11:16 pm »
Wczoraj The Hardcover Comic na swoim kanale wrzucił dwa wydania deluxe
1.  od 1:10
2. od 1:25

Kosmos!

Offline sum41

• Starszy Mistrz
« Odpowiedź #348 dnia: Październik 17, 2017, 06:47:45 pm »
Pomysł ze zbiorem okładek  na końcu  to zawsze był  poraniony pomysły  :doubt:
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline JanT

• Steward
« Odpowiedź #349 dnia: Październik 17, 2017, 07:56:03 pm »
Sporo stron na tym oszczędzają zwłaszcza gdy "szycie" po 12 stron  :smile:

Offline Eragon

• Młodszy Terminator
  • **
« Odpowiedź #350 dnia: Listopad 24, 2017, 07:22:16 am »
Liga Sprawiedliwości tom 1

<spoilery w tekście>

To było....eee...strasznie słabe. Wszystko w tym tomie leży: dialogi, fabuła, a nawet rysunki Daniela wyglądają często jakby rysował od niechcenia. Czego w tym tomie nie było heh: wielki robal na początku, dziwne kule w jądrze ziemi powodujące trzęsienia, jacyś obcy, którzy chcieli zrobić z ludzi nieludzi(jak dobrze zrozumiałem), magiczne kryształy z Atlantydy a na deser jacyś olbrzymi, którzy wchłaniali ludzi i mieli ochotę zaśpiewać sobie jakąś pieśń.  :cool: Żartując to Hitch musiał mieć niezły towar jak tworzył scenariusz do tego czegoś. ;)

Przeczytałem prawie wszystkie wydane do tej pory tomy z Odrodzenia(poza All- Starem i Suicide Squad- te sobie odpuściłem) i to jedyny tom z tej serii do tej pory, który był tak zły, że prawie żadnej frajdy z lektury nie miałem. Wszystkie pozostałe były lepsze lub gorsze, ale czytało się je szybko i z większą lub mniejszą przyjemnością. Czasami jak fabuła leży to komiks ratują fajne interakcje miedzy bohaterami, a tutaj to nawet tego nie było. Nie był to też komiks z cyklu tak złe, że aż dobre na swój sposób.

To był po prostu totalny odlot(negatywny oczywiście heh) Hitcha, już się boję co mu przyjdzie do głowy w kolejnych tomach.  :badgrin:

Fan ,,majtek na głowie''. :D

Offline sum41

• Starszy Mistrz
« Odpowiedź #351 dnia: Listopad 24, 2017, 08:13:53 am »
Rysunki Daniela ratują tą serię  :biggrin:
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline isteklistek

• Stolnik bracki
« Odpowiedź #352 dnia: Styczeń 19, 2018, 08:41:19 pm »
Miałem napisać po przeczytaniu całości, ale skoro są dni otwarte w MVM i jest dostępny bardzo tanio egzemplarz JLI Omnibus, to kilka słów wstępu.  JLI to nowa drużyna mało popularnym składem – najbardziej znany jest Batman, który jest liderem tej drużyny. Liderem z prawdziwego zdarzenia, który dowodzi, wydaje rozkazy i nie znosu sprzeciwu od innych członków grupy, których uważa za niewytrenowanych do pracy zespołowej i stara się zwalczać indywidualizm podczas akcji. Najbardziej gryzie się z Gardnerem, który też ma zapędy przywódcze, ale reszta grupy go nie popiera. W zasadzie Liga stara się częściej myśleć i rozwiązywać konflikty zamiast używać siły –oprócz Gardnera- przeciw swoim oponentom, raczej traktują to jako ostateczność. W swoich działaniach są ostrożni i przede wszystkim liczy się wywiad, przygotowanie. Sporo jest dialogów bardzo dobrze napisanych i interakcji między członkami grupy, którzy ścierają się ze sobą jako osobowości, czasem wynikają humorystyczne sytuacje, ale nie są one w żaden sposób wymuszone. Bardzo mocną stroną jest to, że charaktery są świetnie poprowadzone i szybko można ich polubić. Jest trochę mniej akcji, choć jej nie brakuje, ale nie jest tak spektakularna, że jest światowe zagrożenie zagrażające planecie, raczej przyziemne sprawy:
- terroryści opanowują budynek Narodów Zjednoczonych
- problem rozbrojeń nuklearnych przez herosów z innego świata (w ich rzeczywistości ludzie odpalili broń masowego rażenia).
- jest też trochę magii.

W tle jest bardzo ciekawa intryga prowadzona przez Maxa Lorda - knuje, albo prowadzi Ligę do jakiegoś celu, ale jest to tak zrobione, że ciężko powiedzieć dokąd to początkowo zmierza. Jest też medialna otoczka, która towarzyszy Lidze, pojawia się Jack Ryder z propagandowymi reportażami. To tyle po jakiś 150 stronach - miałem czytać powoli, ale szybko idzie się wciągnąć.

Offline mack3

• Stolnik bracki
« Odpowiedź #353 dnia: Styczeń 19, 2018, 11:02:52 pm »
1 z komiksow dla którego mam nadzieję że wkkDC będzie kontynuowana