Autor Wątek: Liga Sprawiedliwości  (Przeczytany 112203 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kamil Matusiak

  • Gość
Odp: Justice League (wydzielone z Supermana)
« Odpowiedź #45 dnia: Marzec 14, 2014, 01:41:00 am »
Mimo narzekania na scenariusz Ligi, to i tak jest to najlepsza wydawana u nas seria z Nowego DC Comics, zaraz po Batmanie Snydera. Do tego uwielbiany  Jim Lee. Byłbym zdziwiony gdyby to się słabo sprzedawało.

Tylko że od 3 tomu nie rysuje już Jim, tylko Ivan Reyes, a ludziom to może nie wystarczyć, bo kupowali ten tytuł tylko dla "boskiego" Jima.

Fakt. Ale w tym wypadku niestety,  Batman to siła napędowa dla Egmontu. Szkoda, że Nowego DC Comics  Egmont nie buduje wokół Ligi i solowych tytułów jej członków. Byłoby ciekawiej.

No tak i dlatego ma aż 4 tytuły z nim powiązane, więc jak przyjdzie pora na Trinity to odstrzela te, które biorą w nim udział i zostawią te, które nie. Też osobiście wolał bym poczytać sobie Flasha albo Aquamana.

Offline veritius

Odp: Justice League (wydzielone z Supermana)
« Odpowiedź #46 dnia: Marzec 14, 2014, 07:28:26 am »
Mam pytanie, numer #0 jest wydany tylko i wyłącznie z zbiorczym tomie Shazam? Bo niby na tomie 2 napisane jest, że zawiera historie z numeru #0 ale orginu Shazama nie widzę.

Kamil Matusiak

  • Gość
Odp: Justice League (wydzielone z Supermana)
« Odpowiedź #47 dnia: Marzec 14, 2014, 08:22:11 am »
Mam pytanie, numer #0 jest wydany tylko i wyłącznie z zbiorczym tomie Shazam? Bo niby na tomie 2 napisane jest, że zawiera historie z numeru #0 ale orginu Shazama nie widzę.

Z tego co ja się orientuje to historia originu Shazama była jedynie dodatkiem do któregoś nr Ligi, nie jej oddzielnym numerem, więc jego pominięcie w zbiorczym wydaniu 2 tomu Ligi mogli sobie spokojnie pominąć. Ta historia Shazama to był taki bonus/reklama zachęcająca do kupowania serii jego solowych przygód.
« Ostatnia zmiana: Marzec 14, 2014, 08:28:07 am wysłana przez Kamil Matusiak »

JanT

  • Gość
Odp: Justice League (wydzielone z Supermana)
« Odpowiedź #48 dnia: Marzec 14, 2014, 09:13:46 am »
Ta historia z Shazamem było na końcu numerów 7-11 i w numerze 0 zajmuje ona około 80 stron więc mogli ją dodać do vol.2.

PS.Macie w vol.1 na końcu opis Aquamena i Wonder Women?

ramirez82

  • Gość
Odp: Justice League (wydzielone z Supermana)
« Odpowiedź #49 dnia: Marzec 14, 2014, 11:48:10 am »
Macie w vol.1 na końcu opis Aquamena i Wonder Women?


Nie. Wszyscy są, oprócz tej dwójki.

JanT

  • Gość
Odp: Justice League (wydzielone z Supermana)
« Odpowiedź #50 dnia: Marzec 14, 2014, 11:56:51 am »
Nie. Wszyscy są, oprócz tej dwójki.

I pół Flasha  :biggrin: (bo drugiej strony o nim niema) dziwne że to tak ucięli.
Dzięki za odpowiedź

Offline Tai

Odp: Justice League (wydzielone z Supermana)
« Odpowiedź #51 dnia: Marzec 14, 2014, 06:04:15 pm »
W drugim tomie Ligi, przed epilogiem, jest zapowiedź tego co się wydarzy w następnych numerach jak i również zapowiedź Amerykańskiej Ligi Sprawiedliwości. To akurat Egmont mógł wyciąć z wydania zbiorczego, a nie skopiował całość z oryginału. No, może jeszcze trzeci tom kiedyś wyda, ale nie sądzę by ukazała się ALS.

Offline veritius

Odp: Justice League (wydzielone z Supermana)
« Odpowiedź #52 dnia: Marzec 14, 2014, 06:39:50 pm »
A ja właśnie się bym nie zdziwił jak by takie combo się pojawiło jak ALS bo jest tam batman  :cool:  a z nim każdy syf się sprzeda  :wink:

Kamil Matusiak

  • Gość
Odp: Justice League (wydzielone z Supermana)
« Odpowiedź #53 dnia: Marzec 14, 2014, 07:22:07 pm »
A ja właśnie się bym nie zdziwił jak by takie combo się pojawiło jak ALS bo jest tam batman  :cool:  a z nim każdy syf się sprzeda  :wink:

Tyle że akurat Amerykańska Liga to nie syf. Pisze ją też Geoff Jones.

ramirez82

  • Gość
Odp: Justice League (wydzielone z Supermana)
« Odpowiedź #54 dnia: Marzec 14, 2014, 07:45:41 pm »
Ja bym chciał u nas Amerykańską Ligę. Zachęciła mnie ta zajawka w drugim tomie Ligi Sprawiedliwości. No i Jones i Finch! Ale Batmana tam chyba nie ma?

Offline kelen

Odp: Justice League (wydzielone z Supermana)
« Odpowiedź #55 dnia: Marzec 14, 2014, 08:19:55 pm »
Nie ma. Jest za to np. Catwoman.
Archiwum audycji Prosto z Kadru: https://www.youtube.com/user/ProstozKadru

Kamil Matusiak

  • Gość
Odp: Justice League (wydzielone z Supermana)
« Odpowiedź #56 dnia: Marzec 14, 2014, 09:10:07 pm »
Supek Morrisona odpadnie w maju, więc zwolni się miejsce to jak najbardziej widział bym tu Amerykańską Ligę, w końcu co dwie ligi to nie jedna. A tak poważnie to w ostatnich latach nagromadziło się tyle tytułów z marvelowymi Avengers, że dla kontrastu naprawdę przydało by się trochę tytułów o flagowym teamie z DC.

Offline veritius

Odp: Justice League (wydzielone z Supermana)
« Odpowiedź #57 dnia: Marzec 15, 2014, 07:44:12 pm »
Tyle że akurat Amerykańska Liga to nie syf. Pisze ją też Geoff Jones.

Oby tak było, bo lubię historie tego scenarzysty ale czytałem mieszane opinie o niej, co nie zmienia faktu że łykam wszystko jak młody pelikan,  z superhero wydawanego w Polsce. - choć nie zawsze ze smakiem :smile: .

Offline adro

Odp: Justice League (wydzielone z Supermana)
« Odpowiedź #58 dnia: Marzec 16, 2014, 09:50:14 am »
tez bym chcial justice league, no i aquaman tez by sie przydal. Bo chyba na swampa czy animal mana nie ma raczej szans.
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline Vesol

Odp: Justice League (wydzielone z Supermana)
« Odpowiedź #59 dnia: Marzec 28, 2014, 08:30:25 pm »
Dostałem wczoraj drugi tom Ligi , nie czytałem jeszcze ale po przekartkowaniu zauważyłem że w 2 pierwszych rozdziałach strony się powtarzają... Tak ma być czy dostałem trefny egzemplarz ?