Autor Wątek: Liga Sprawiedliwości  (Przeczytany 112172 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

JanT

  • Gość
Odp: Liga Sprawiedliwości
« Odpowiedź #375 dnia: Wrzesień 23, 2018, 12:33:11 pm »
@sum41
Jakby co to w październiku tyle okładek:

Superman tom 4 - 3
Nightwing tom 3 - 7
Wonder Woman tom 4 - 5

Możesz się nastawić  :biggrin: Jak chcesz to mogę ci podać też kolejnych tomów.

Offline xanar

Odp: Liga Sprawiedliwości
« Odpowiedź #376 dnia: Wrzesień 23, 2018, 12:51:21 pm »
Myślę, ze Nightwing'a może śmiało brać  :biggrin:

Offline sum41

Odp: Liga Sprawiedliwości
« Odpowiedź #377 dnia: Wrzesień 23, 2018, 02:45:35 pm »
Masz wszystko co wydali w odrodzeniu, jakos na poczatku mogli dawac okladki  :roll:  to nich robia zbioczo jak w w Wkkm  :cool:


Ludziom podobaja sie okladki co pokazuje biznes na variant covers.
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline xanar

Odp: Liga Sprawiedliwości
« Odpowiedź #378 dnia: Wrzesień 23, 2018, 04:27:21 pm »
Na początku mogli, no a teraz już nie mogą  :cool:  możesz też petycje napisać do Egmontu, jak kolega, który narzekał parę strona na Daredevila  :biggrin:


W Marvel now też masz okładki.


Najpierw niech się skupią żeby więcej serii wypuszczać a nie na wariantach

Offline sum41

Odp: Liga Sprawiedliwości
« Odpowiedź #379 dnia: Wrzesień 23, 2018, 04:42:30 pm »
Od około 1998/2000  prawie nic nie kupuje z Marvela za bardzo sie zmienili ;/
Co do kolegi od Daredevila i tego że nie wydali Quesady runu popieram go !  :cool:
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline laf

Odp: Liga Sprawiedliwości
« Odpowiedź #380 dnia: Październik 18, 2018, 10:32:12 am »
Czy w czwartym tomie polskiej edycji JLA pozostało "JLA: Ziemia 2"? Porównując liczbę stron z wydaniem oryginalnym to chyba nic nie wycięli, a pamiętam, że była o to awantura. Na czym ostatecznie stanęło?

JanT

  • Gość
Odp: Liga Sprawiedliwości
« Odpowiedź #381 dnia: Październik 18, 2018, 10:33:37 am »
Nie ma Ziemi Dwa  :smile:

Offline laf

Odp: Liga Sprawiedliwości
« Odpowiedź #382 dnia: Październik 18, 2018, 10:37:45 am »
To ile to ma ostatecznie stron? Bo Aleja Komiksu podaje, że 368, a więc tyle samo co wydanie amerykańskie, w którym jest Ziemia 2.

JanT

  • Gość
Odp: Liga Sprawiedliwości
« Odpowiedź #383 dnia: Październik 18, 2018, 10:41:27 am »

Offline laf

Odp: Liga Sprawiedliwości
« Odpowiedź #384 dnia: Październik 18, 2018, 10:45:36 am »
https://swiatkomiksu.pl/katalog/wyszukiwanie/komiks,2093.html
O, no właśnie. Tutaj jest też prawidłowa okładka, bo wszędzie gdzie patrzyłem (Aleja, sklep Egmontu) ciągle widnieje Quintely na okładce. Swoją drogą to dziwne, że sklep wydawcy ma podpiętą błędną okładkę  :roll:

Offline Maragast

Odp: Liga Sprawiedliwości
« Odpowiedź #385 dnia: Październik 18, 2018, 11:00:00 am »
Ja mam Ziemię 2 z WKKDC więc się cieszę, że w JLA od Egmontu nie było.
Zresztą Egmont albo Mucha wydali wcześniej Ziemię 2.

mkolek81

  • Gość
Odp: Liga Sprawiedliwości
« Odpowiedź #386 dnia: Październik 18, 2018, 11:04:56 am »
Zresztą Egmont albo Mucha wydali wcześniej Ziemię 2.
Fun Media

Offline laf

Odp: Liga Sprawiedliwości
« Odpowiedź #387 dnia: Październik 18, 2018, 11:29:31 am »
Ja mam Ziemię 2 z WKKDC więc się cieszę, że w JLA od Egmontu nie było.
Mnie akurat na tej Ziemi 2 nie zależy. Czytałem i uważam, że bardzo słaba jest ta historia (chociaż jej znajomość przydaje się w czytaniu innych przygód JLA, np. Wieczne Zło). Chodziło mi tylko o doprecyzowanie zawartości 4. tomu.

Offline Maragast

Odp: Liga Sprawiedliwości
« Odpowiedź #388 dnia: Październik 18, 2018, 11:45:43 am »
Mnie akurat na tej Ziemi 2 nie zależy. Czytałem i uważam, że bardzo słaba jest ta historia (chociaż jej znajomość przydaje się w czytaniu innych przygód JLA, np. Wieczne Zło). Chodziło mi tylko o doprecyzowanie zawartości 4. tomu.


Akurat do "Wiecznego zła" nie jest potrzebna znajomość "Ziemi 2" bo przy New52 mamy doczynienia z nową rzeczywistością zmienioną przez Flashpoint więc Syndykat z "Wiecznego zła" różni się od tego z "Ziemi 2". To dwie oddzielne rzeczywistości.

Offline laf

Odp: Liga Sprawiedliwości
« Odpowiedź #389 dnia: Październik 18, 2018, 12:21:30 pm »

Akurat do "Wiecznego zła" nie jest potrzebna znajomość "Ziemi 2"
Ale jest potrzebna znajomość postaci, którzy po raz pierwszy pojawili się w "Ziemi 2" (a przynajmniej ich po-kryzysowa inkarnacja) i wyjaśnione zostało ich pochodzenie. Coś czego w "Wiecznym Źle" nie ma. Johns wyszedł z założenia, że członkowie Syndykatu są już znajomi potencjalnemu czytelnikowi, a przynajmniej ja tak to odczułem w trakcie lektury. Dlatego też cieszyłem się, że wcześniej czytałem "Ziemię 2", bo inaczej byłbym trochę zagubiony w trakcie lektury "Wiecznego Zła" - kim są Ci osobnicy przypominający członków LS? jakie są ich moce i skąd je mają? o co im w ogóle chodzi? Na szczęście na te pytania znałem już odpowiedź, dlatego też lektura "Wiecznego Zła" (tak na marginesie kapitalnego eventu) była tym bardziej ciekawsza  :biggrin: