Autor Wątek: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.4  (Przeczytany 402688 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline adro

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.4
« Odpowiedź #420 dnia: Wrzesień 12, 2013, 10:20:26 pm »
No to niezla wpadziocha :sad:
Ktos za to niezle beknie, oby kolekcja na tym nie ucierpiala.....
PS A tak chcialem kupic Imperialnych po polsku :sad:
pzdr 
PS I co mi z tej rekompensaty
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.4
« Odpowiedź #421 dnia: Wrzesień 13, 2013, 06:44:40 am »
Nowe zapowiedzi okładek i o dziwo jeden tom nie zgadza się z wcześniej podaną listą. Jako numer 55 miało być w UK ''Secret Invasion'' a dostaliśmy...



Tom będzie zawierał:
Fantastic Four #1, Amazing Fantasy #15, Incredible Hulk #1, Daredevil #1, Tales of Suspense #39, Uncanny X-Men #1, Avengers #1, Avengers #4, Tales to Astonish #27, and Tales to Astonish #44.

Reszta:


Co w takim razie z Secret Invasion ? Na razie nie wiadomo
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 13, 2013, 06:53:37 am wysłana przez bogi1 »

Offline Emeryt

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 699
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • taki duży, a taki gruby.
    • Story of the Month - konkurs na fanfiki WH40.000
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.4
« Odpowiedź #422 dnia: Wrzesień 13, 2013, 06:53:21 am »
Ależ mi się idea tego Origins nie podoba... Ale zgaduję, że to takie budowanie gruntu pod tę następną kolekcję.
Ciekawe jak z numeracją, chyba będą musieli dać 0.

Offline Jaxx

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.4
« Odpowiedź #423 dnia: Wrzesień 13, 2013, 07:20:18 am »
Ten Orginis to jakiś dziwaczny twór, nie pasuje zupełnie do reszty kolekcji, bo to jakiś zlepek pierwszych historii danego bohatera. Coś, co właśnie wpasowywałoby się w tematykę II kolekcji. Poza tym dublują sami siebie - Amazing Fantasy #15 też jest w tomie ze Spider-Manem w Mightiest Heroes, a Avengers #1 w tomie z Avengers.
 
Bez sensu taka zmiana, szkoda Secret Invasion. Jeżeli chodzi im o budowanie gruntu pod nową kolekcję, to podwójnie chybione rozwiązanie - i tak wszyscy na nią czekają. Nie wspominając, że zaburza to pomysł z chronologią calości - jedynie wydanie tego jako "0", jak sugeruje Emeryt, wyeliminuje tę nieścisłość.
 
Dobrze, że Old Man Logan nie wypadł. Ciekawe, czy szpony wychodzące poza obrys prostokąta okładki to błąd graficzny, czy faktycznie tak zostanie - chyba jak dotąd nie było takiej sytuacji.
 
Z drugiej strony, może Secret Invasion wcale nie wypadł - może Orgins doszło jako dodatkowy tom. Jakby nie patrzeć, nigdzie nie ma informacji, że nie będzie Secret Invasion, a kolejność wydawania to co innego. Ale wciąż mi się to nie podoba, skoro to samo ma być w MMH.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 13, 2013, 07:34:12 am wysłana przez Jaxx »

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.4
« Odpowiedź #424 dnia: Wrzesień 13, 2013, 07:26:01 am »
Cytuj
Ten Orginis to jakiś dziwaczny twór, nie pasuje zupełnie do reszty   kolekcji, bo to jakiś zlepek pierwszych historii danego bohatera. Coś,   co właśnie wpasowywałoby się w tematykę II kolekcji. Poza tym dublują   sami siebie - Amazing Fantasy #15 też jest w tomie ze Spider-Manem w   Mightiest Heroes, a Avengers #1 w tomie z Avengers.
 
Bez sensu   taka zmiana, szkoda Secret Invasion. Jeżeli chodzi im o budowanie gruntu   pod nową kolekcję, to podwójnie chybione rozwiązanie - i tak wszyscy na   nią czekają. Nie wspominając, że zaburza to pomysł z chronologią   calości.

A może zrezygnowali z Marvel's Mightiest Heroes Graphic Novel Collection na rzecz kolejnego rzutu obecnej kolekcji ? Może tamta testowa kolekcja cieszyła się małym zainteresowaniem i zdecydowali tego nie wydawać. Kto wie

Cytuj
Ciekawe, czy szpony wychodzące poza obrys prostokąta okładki to błąd   graficzny, czy faktycznie tak zostanie - chyba jak dotąd nie było takiej   sytuacji.

To nie błąd. Wolverine też tak miał:
http://www.previewsworld.com/Home/1/1/71/932?articleID=117324
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 13, 2013, 07:29:53 am wysłana przez bogi1 »

Offline Jaxx

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.4
« Odpowiedź #425 dnia: Wrzesień 13, 2013, 07:31:33 am »
A może zrezygnowali z Marvel's Mightiest Heroes Graphic Novel Collection na rzecz kolejnego rzutu obecnej kolekcji ? Może tamta testowa kolekcja cieszyła się małym zainteresowaniem i zdecydowali tego nie wydawać. Kto wie

Możliwe, chociaż bardzo byłoby szkoda tej II kolekcji. Tam była świetna idea - pierwsze pojawienie się + współczesna historia w jednym tomie. Te pierwsze historie byłby niejednokrotnie gratką.
 
A, i pytanie do Ciebie, bogi - czy to Ty zmieniasz Wikipedię na bieżąco? :smile: Bo już ta informacja tam siedzi :smile:
 
To nie błąd. Wolverine też tak miał:
http://www.previewsworld.com/Home/1/1/71/932?articleID=117324

Ok, to "my mistake" wobec tego. Nie rzuciło mi się to w oczy w przypadku Wolverina, teraz dopiero zauważyłem.

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.4
« Odpowiedź #426 dnia: Wrzesień 13, 2013, 07:33:47 am »
Cytuj
A, i pytanie do Ciebie, bogi - czy to Ty zmieniasz Wikipedię na bieżąco?

Tak to akurat ja zmieniłem. Kilka wcześniejszych też i dodałem te tomy ekskluzywne kiedyś

Offline Jaxx

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.4
« Odpowiedź #427 dnia: Wrzesień 13, 2013, 07:35:28 am »
Tak to akurat ja zmieniłem. Kilka wcześniejszych też i dodałem te tomy ekskluzywne

To nie powinieneś pisać "58" przy tym tomie - nie wiemy, jaki będzie miał numerek. I nie wiadomo, czy Secret Invasion faktycznie zostało usunięte. Jest tylko informacja, że jako 55 z kolei będzie Origins - reszta to nasze domysły.

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.4
« Odpowiedź #428 dnia: Wrzesień 13, 2013, 07:37:55 am »
Cytuj
To nie powinieneś pisać "58" przy tym tomie - nie wiemy, jaki będzie   miał numerek. I nie wiadomo, czy Secret Invasion faktycznie zostało   usunięte.

Ok zmieniłem. Nie zauważyłem tego ;)

Offline wilk_stepowy

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.4
« Odpowiedź #429 dnia: Wrzesień 13, 2013, 08:55:19 am »
Dla mnie to wygląda na to że druga kolekcja nie wystartuje, więc żeby zminimalizować straty, skleili tego potworka i wrzucili w bieżącą. Teraz już wiadomo, że nic nie wiadomo (i tyczy się to wszystkich krajów w jakich wychodzi kolekcja).


edit: A Hulk w pierwszym numerze nie był czasem szary?
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 13, 2013, 09:48:05 am wysłana przez wilk_stepowy »

Offline amsterdream

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.4
« Odpowiedź #430 dnia: Wrzesień 13, 2013, 10:12:20 am »
Jakiego potworka? Album z pierwszymi występami postaci to byłaby wisienka na torcie tej kolekcji. Liczę, że w Polsce też się pojawi ta "zerowa" perełka.

Offline dagobert

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.4
« Odpowiedź #431 dnia: Wrzesień 13, 2013, 10:22:34 am »
edit: A Hulk w pierwszym numerze nie był czasem szary?
Był, ale w Avengers już był zielony.

Offline Jaxx

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.4
« Odpowiedź #432 dnia: Wrzesień 13, 2013, 10:29:48 am »
Jakiego potworka? Album z pierwszymi występami postaci to byłaby wisienka na torcie tej kolekcji. Liczę, że w Polsce też się pojawi ta "zerowa" perełka.

Sam w sobie jest ok, jedynie w szerszym kontekście już zgrzyta. WKKM ma mniej więcej zwarte historie, a tu byłby zlepek różnych. No i przede wszystkim - jeżeli później miałyby się ukazać w MMH porozrzucane po różnych tomach, to taki album w WKKM byłby zupełnie niepotrzebny.
 
Chyba, że istotnie Hachette porzuciło MMH - wówczas jak najbardziej byłby wart uwagi. Pożyjemy zobaczymy.

Offline maximumcarnage

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.4
« Odpowiedź #433 dnia: Wrzesień 13, 2013, 10:31:22 am »
Album z pierwszymi występami postaci to byłaby wisienka na torcie tej kolekcji. Liczę, że w Polsce też się pojawi ta "zerowa" perełka.

Zgadzam się w całej rozciągłości. Właśnie na takie rzeczy w kolekcji liczyłem, gdy startowała. Moim zdaniem to będzie prequel do MMH.

Ciekawe co z podanym tutaj Captain Britain and MI13 Vampire State?

Offline JorgeMarvel

  • Młodszy Terminator
  • **
  • Wiadomości: 122
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • the time is near
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.4
« Odpowiedź #434 dnia: Wrzesień 13, 2013, 11:48:46 am »
Nowe zapowiedzi okładek i o dziwo jeden tom nie zgadza się z wcześniej podaną listą. Jako numer 55 miało być w UK ''Secret Invasion'' a dostaliśmy...



Tom będzie zawierał:
Fantastic Four #1, Amazing Fantasy #15, Incredible Hulk #1, Daredevil #1, Tales of Suspense #39, Uncanny X-Men #1, Avengers #1, Avengers #4, Tales to Astonish #27, and Tales to Astonish #44.


Nie podoba mi się pomysł takiego Tomu.

Mam nadzieje że  zaskoczy mnie pozytywnie.
the time is near