Autor Wątek: GTA: SA Misja z samolotem, ściganie kurierów.  (Przeczytany 12188 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Itachi

GTA: SA Misja z samolotem, ściganie kurierów.
« dnia: Lipiec 09, 2013, 12:50:02 pm »
Jak przejść tą misję??? :evil: Sterowanie jest okropne! Nie chcę ściągać zapisów innych graczy, bo to bez sensu. Jest na to jakiś sposób lub kod?

Deg

  • Gość
Odp: GTA: SA Misja z samolotem, ściganie kurierów.
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 09, 2013, 01:00:19 pm »
Jaki jest tytuł misji?

Offline Itachi

Odp: GTA: SA Misja z samolotem, ściganie kurierów.
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 09, 2013, 01:21:20 pm »
supply lines

Deg

  • Gość
Odp: GTA: SA Misja z samolotem, ściganie kurierów.
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 09, 2013, 02:06:57 pm »
Aaa, z tym samolotem. Ale to chyba nie jest misja obowiązkowa, nie możesz jej po prostu odpuścić? Kodu na nią raczej nie ma, ewentualnie możesz sprawdzić w pliku handling.cfg czy jest możliwość edycji parametrów samolociku.
Na pocieszenie powiem Ci, że we wszystkich GTA misje ze zdalnie sterowanymi pojazdami doprowadzały mnie do rozpaczy, ale przy odrobinie samozaparcia można to sterowanie opanować - podpowiedź: nie strzelaj z powietrza, czekaj aż kurier się zatrzyma, ląduj i wtedy go zdejmij.

Ewentualnie wrzuć tutaj swojego save'a i poproś o ukończenie tej jednej misji, będzie tak, jakbyś sam ją przeszedł :wink:
« Ostatnia zmiana: Lipiec 09, 2013, 02:25:55 pm wysłana przez Deg »

Offline Itachi

Odp: GTA: SA Misja z samolotem, ściganie kurierów.
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 09, 2013, 05:42:28 pm »
No niestety ale misje w pierwszym i drugim mieście mam ukończone...oprócz tej jednej i blokuje ona dalszy etap historii. Mój rekord to na razie 3 z 5, więc może w końcu się uda :smile:

Offline Itachi

Odp: GTA: SA Misja z samolotem, ściganie kurierów.
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 10, 2013, 05:22:02 pm »
Cud, udało się. Bez żadnych pomocy :biggrin: tylko kolejna misja również dziwna :cool:

Deg

  • Gość
Odp: GTA: SA Misja z samolotem, ściganie kurierów.
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 10, 2013, 07:08:54 pm »
Gratulacje :) Pamiętam misję z wysadzaniem wieżowca z Vice City - też doprowadzała mnie do szału, a za którymś razem po prostu się udało ;)