trawa

Autor Wątek: Co się stało z MTV?  (Przeczytany 32110 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline GoldenMan

Odp: Co się stało z MTV?
« Odpowiedź #30 dnia: Październik 08, 2013, 08:24:56 pm »
Jako dzieciak oglądałem MTV, było super, grali fajne kawałki, głównie muzyka. Teraz puszczają jakiś shit, mało muzyki, dużo durnych programów - niestety, ze stacją muzyczną ma już niewiele wspólnego.
Natomiast od jakiegoś czasu oglądam Stars TV, głównie Best Rock, puszczają świetną muzę i mają mało reklam. Choć i tak najczęściej słucham własnej kolekcji ;-)

Offline Fezz

Odp: Co się stało z MTV?
« Odpowiedź #31 dnia: Październik 10, 2013, 11:14:41 am »
Własnej najlepiej, ale w tv, słuchasz ciągle nowej muzyki (no, chociaż ogólnie to ryzykowna teza:P) przynajmniej, w tym sensie, że nie wiesz co będzie następne. :)

Offline garbussek

Odp: Co się stało z MTV?
« Odpowiedź #32 dnia: Październik 18, 2013, 01:10:40 pm »
Niestety to już nie to samo MTV to parę lat temu. Kiedyś non stop leciały tam nowe kawałki, a teraz same jakieś dziwne programy puszczają, których poziom pozostawia wiele do życzenia....
Imprezy integracyjne i imprezy dla firm dopracowane w najdrobniejszym szczególe - http://www.tajemniceimprez.pl/

Offline Trisz

  • Terminator
  • **
  • Wiadomości: 158
  • Total likes: 0
  • zmuszani do przekraczania własnych granic...
Odp: Co się stało z MTV?
« Odpowiedź #33 dnia: Listopad 15, 2013, 03:28:43 pm »
Ostatnio mnie jeszcze dobiła viva jakimiś straszydłami, nie wiem jak to się nazywało, ale reklama dopadła mnie jak oglądałam serial na tvnplayerze, jak na koniec dali, ze to viva, to mi szczena opadła...

Każdy jest nadzwyczajny.

Offline Kalisi

Odp: Co się stało z MTV?
« Odpowiedź #34 dnia: Listopad 18, 2013, 09:31:11 am »
MTV to jest teraz jakieś nieporozumienie, zamiast muzyki lecą jakieś strasznie dziwne programy o nastolatkach w ciąży na przykład. Co to ma być ?  :|  Kiedyś to była dobra stacja, a teraz nie wiem co się z nią stało, w każdym razie muzyki jest niewiele.
Teraz oglądam głównie StarsTV i VH1 bo to są stacje które zostały przy puszczaniu dobrej muzyki :)

Offline LuckyB

Odp: Co się stało z MTV?
« Odpowiedź #35 dnia: Listopad 28, 2013, 02:15:28 pm »
Jeden wielki shit i tyle :/ Tamto MTV już chyba nigdy nie wróci, bardziej opłaca im się puszczać te durne programy.. Teraz kolejne g**no reklamują, Warsaw Shore :/ Na pewno słyszeliście.. Uważam, że teraz najlepszą stacją jest Stars, tam puszczają to co powinni czyli muzykę :)


Offline berkenbruk

Odp: Co się stało z MTV?
« Odpowiedź #36 dnia: Grudzień 02, 2013, 06:49:23 pm »
Tak, dokładnie, szczególnie po tym jak puścili wspomniane Warsaw shore. Tragedia, chociaż i tak chyba nic nie przebije poziomem (niskim) Miłość na bogato. Dlatego bastionem świetnej muzyki jest już chyba tylko Stars TV.

Offline bombolada

Odp: Co się stało z MTV?
« Odpowiedź #37 dnia: Luty 07, 2014, 01:15:17 pm »
Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o ...
Niestety ale lifestyle jest teraz najbardziej popularny , i programy typu RealitiShow Sprzedają się lepiej ...

Offline trapcia

Odp: Co się stało z MTV?
« Odpowiedź #38 dnia: Luty 12, 2014, 12:08:36 pm »
moim zdaniem właśnie lepiej by się sprzedawali, puszczając MUZYKĘ....

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co się stało z MTV?
« Odpowiedź #39 dnia: Luty 12, 2014, 02:41:34 pm »
Założę się, że przeprowadzili badania co się lepiej sprzedaje i kiedy mają lepszą oglądalność. Widać muzyka przegrała.

Offline laiokon

Odp: Co się stało z MTV?
« Odpowiedź #40 dnia: Marzec 14, 2014, 02:28:59 pm »
Kto by oglądał tę muzykę w TV? Wszyscy korzystają już z mp3 lub YT.

Offline Dunkirk

Odp: Co się stało z MTV?
« Odpowiedź #41 dnia: Marzec 26, 2014, 02:04:20 pm »
zmiana linii programowej mtv wiąże się z ogólną linią ogłupiania społeczeństwa zwłaszcza młodzieży. Pozostaje tylko olewać tą żałosną stację
Do wieczności nie mamy żadnego innego dojścia niż przez chwilę, w której żyjemy.

Offline janina1916

Odp: Co się stało z MTV?
« Odpowiedź #42 dnia: Lipiec 24, 2014, 03:51:40 pm »
Ot zaskoczenie. Przynajmniej na starośc, będziemy mogli wspominać, że pamiętamy czasy w których na mtv puszczano teledyski. :P
:)

Offline rayman11

Odp: Co się stało z MTV?
« Odpowiedź #43 dnia: Sierpień 01, 2014, 09:20:31 am »
Raz włączyłam MTV w godz. ok. 9-10 i leciały tam teledyski, więc nie jest tak źle - rano jeszcze można tam posłuchać muzyki. Ale ogólnie to smutne to się stało z tym kanałem, tym bardziej, że na Vivie też można zaobserwować taką tendencję.

Offline Tuleja

Odp: Co się stało z MTV?
« Odpowiedź #44 dnia: Listopad 14, 2016, 09:28:41 pm »
Jak to co, poszło do przodu. Z tym, ze do przodu niekoniecznie znaczy, że dobrze.