Autor Wątek: Co się stało z MTV?  (Przeczytany 32114 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Fezz

Odp: Co się stało z MTV?
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 21, 2013, 02:57:47 pm »
Z youtubem jest bardziej skomplikowanie. Ten medal ma dwie strony. Słuchasz czego chcesz, ale każdą piosenkę musisz odszukać. Jak puścisz sobie radio albo tv, to ktoś to robi za ciebie. :)
Trisz- na na dwójce leciało w niedzielę. :)
Kamila90- poszukaj sobie informacji na ich stronie. Na facebooku też mają taką aplikację, gdzie możesz sobie sprawdzić, czy twoje tv zawiera Starsów. Aplikacji nie musisz ściągać, po prostu sobie tam klikasz i już.


Offline lalusia

Odp: Co się stało z MTV?
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 22, 2013, 09:45:23 pm »
Ja tez nie uzywam az tak czesto You Tuba z tego samego powodu- nie chce mi sie klikac, choc to prawda , ze tam znajdziesz wszystko:) Stars tv ogladam- fajna muze puszczaja. Kamila 90 jest, musisz  sobie sama poszukac   wśród kanałów.

Offline molokina

Odp: Co się stało z MTV?
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 27, 2013, 01:10:43 pm »
YT mnie mega irytuje ze względu na reklamy, których nie można pominąć. Dlatego też lubię Stars TV, bo reklamy jest tam bardzo mało. Też miałam problem z ich znalezieniem, ale skorzystałam z tej aplikacji, o której pisaliście.

Offline berkenbruk

Odp: Co się stało z MTV?
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 27, 2013, 06:39:34 pm »
Ja na youtube reklam nie mam. Skorzystaj z jakiegość Ad blockera i wtedy nie będzie problemu :smile: Zgadzam się z poprzednimi opiniami, że yt jest dobre, ale trzeba jednak kolejną piosenkę samemu wyszukać. Czasami ma się już dość bycia takim dj-em :smile: Dlatego dla odmiany też lubię posłuchać StarsTV, bo jednak mają tam 100% moją muzykę, szczególnie na Best Decision.

Offline Ryceros

Odp: Co się stało z MTV?
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 28, 2013, 12:24:21 pm »
Najlepsza muzyka jest na własnym kompie i na kupionych płytach.

A radio zjada TV odbytem.

Offline Trisz

  • Terminator
  • **
  • Wiadomości: 158
  • Total likes: 0
  • zmuszani do przekraczania własnych granic...
Odp: Co się stało z MTV?
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 28, 2013, 12:41:17 pm »
Nie słyszałam by radio miało odbyt ;) I nie zgodze się - muzyka to również mnóstwo wspaniałych videoklipów, których w radiu nie zobaczysz.
Każdy jest nadzwyczajny.

Offline Ryceros

Odp: Co się stało z MTV?
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 28, 2013, 01:05:16 pm »
Muzyka, której głównie słucham jest pozbawiona videoklipów, dlatego pewnie się z Tobą nie zgodzę :smile:

Chyba, że koncertówki - moc :smile:

Offline molokina

Odp: Co się stało z MTV?
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 29, 2013, 11:58:28 am »
Ja uwielbiam teledyski, jeśli oczywiście są z pomysłem, ostatnio często robi się na jedno kopyto. Ale mam parę takich, które mogłabym oglądać godzinami.

Offline Fezz

Odp: Co się stało z MTV?
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 29, 2013, 12:30:21 pm »
berkenbruk - mam adblocka, ale widocznie za głupiego na yuotuba.


A zagrali kiedyś coś co wysłałeś? U mnie prawie, bo było tego zespołu, ale nie to co chciałem. :) Może to chodzi o prawa do utworów?



Ryceros- koncertówki zawsze w cenie. Ja lubię koncerty na żywo, ale te na wypasie, gdzie wydają płyty.




Offline Trisz

  • Terminator
  • **
  • Wiadomości: 158
  • Total likes: 0
  • zmuszani do przekraczania własnych granic...
Odp: Co się stało z MTV?
« Odpowiedź #24 dnia: Wrzesień 11, 2013, 01:43:55 pm »
Z koncertów to bym chciała Dżem symfonicznie...
A w kwestii praw, to właśnie z dżemem jest chyba jakiś problem, bo w starsie go nie grają, chociaż lubią...
Każdy jest nadzwyczajny.

Offline Fezz

Odp: Co się stało z MTV?
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 13, 2013, 10:18:32 am »
Dżem spoko, ale od lat 60- do dzisiaj jest co wybierać, więc mi specjalnie nie żal. :P

Offline berkenbruk

Odp: Co się stało z MTV?
« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 22, 2013, 11:18:14 am »
Fezz, moje propozycje już dwa razy zagrali, ale nie wiem czy to po prostu traf, bo prosiłem raz o "Tatuaż" Edyty Bartosiewicz, a raz o The Wall Pink Floyd - wiadomo, oba utwory są dość popularne. Mimo wszystko im się taki program przydaje, bo widzą czego ludzie chcą słuchać.

Offline SirBlackheart

Odp: Co się stało z MTV?
« Odpowiedź #27 dnia: Wrzesień 25, 2013, 10:56:08 am »
No, prawda jest taka, że MTV już nawet nie leży i nie kwiczy, a po prostu zdechło i zgniło. Ok, można winić internet, a w szczególności YT, które daje nam komfort wyboru tego, co akurat chcemy słuchać, ale faktem jest, że ta agonia trwa już od czasów przedjutjubowych. MTV została zgwałcona przez wszechobecne reality shows i kult celebrytów, a później dobita przez net. OK, ja też wolę sam sobie wybrać, co oglądam i czego słucham, ale przecież ongiś w MTV chodziło o świetne programy i charakterystycznych prowadzących. Pamietacie Headbangers Ball? Co tam się wyprawiało! Interesujący goście, gospodarze jak gwiazdy rocka i czasem nawet gwiazdy rocka jako gospodarze! To była siła MTV! No, ale to już nigdy nie wróci. Sign Of The Times.

Offline zonek39

Odp: Co się stało z MTV?
« Odpowiedź #28 dnia: Wrzesień 25, 2013, 02:08:49 pm »
Czy chodzi o ten program telewizyjny ? Szczerze powiedziawszy też dawno nawet go nie włączałem.
Narzędzie Google Analytics to absolutny niezbędnik, bez którego pozycjonowanie Warszawa http://pozycjonerstron.pl nie miało by prawa istnieć. Dostarcza ono wszystkich informacji pomagających w optymalizacji strony pod kątem użytkowników.

Offline laki

Odp: Co się stało z MTV?
« Odpowiedź #29 dnia: Wrzesień 30, 2013, 08:59:31 am »
Całkowicie upadło . Nie ma co tam oglądać , same głupkowate programy zero muzyki :/ Juz wole EskaTv
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 30, 2013, 11:20:38 am wysłana przez Ijon Tichy »

 

anything