Autor Wątek: Co się stało z MTV?  (Przeczytany 32103 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Trisz

  • Terminator
  • **
  • Wiadomości: 158
  • Total likes: 0
  • zmuszani do przekraczania własnych granic...
Co się stało z MTV?
« dnia: Lipiec 03, 2013, 11:24:33 am »
Jestem w szoku...


Ostatnie 5 lat właściwie nie oglądałam telewizji, a teraz włączam MTV, a tam... Jakieś zwariowane amerykanskie nastolatki.
Gdzie jest muzyka??
Każdy jest nadzwyczajny.

Offline Ijon Tichy

  • Słynny gwiazdokrążca.
  • Moderator
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Co się stało z MTV?
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 03, 2013, 02:58:05 pm »
Toś się obudził...
Ostatnio jak na MTV widziałem muzykę to jak Michael Jackson zmarł: puszczali jego teledyski. A tak, to co przelatuję kanałami to na MTV zawsze jakiś syf. Ale w sumie nie wiem czemu skąd i poco.
Do tematu mogę dodać, że ostatnio jak byłem w kinie (na "After Earth") to przed filmem reklamowało się między innymi właśnie MTV - ofc nie muzyką czy teledyskami, ale właśnie jakimś syfem.
Uśmiechaj się, zawsze! ;)

Offline Hamtaro666

Odp: Co się stało z MTV?
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 03, 2013, 04:41:03 pm »
Ja od jakiegoś czasu nie mam telewizora, ale gdy jeszcze miałem to były kanały tematyczne MTV - np."MTV Rock" czy jakoś tak. I tam puszczali teledyski - Coldplay, Gorillaz, The Drums, Kings of Leon itp. Jak jest teraz to pojęcia nie mam.

Offline Kamila90

Odp: Co się stało z MTV?
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 04, 2013, 09:05:15 pm »
W sumie z Vivą już dzieje się podobnie. Coraz więcej głupich programów wprowadzają. Nie wiem po co... Kto to ogląda?

Offline lalusia

Odp: Co się stało z MTV?
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 10, 2013, 10:56:35 am »
MTV juz od paru lat nadaje sieczke, pamietam , ze w latach 90 to byla swiena stacja muzyczna. Wciaz sie to ogladalo :smile: a teraz to jakas kiszka...

Offline Fezz

Odp: Co się stało z MTV?
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 10, 2013, 03:25:51 pm »
A ktoś tu pamięta taki program 30 ton? :) To chyba na dwójce leciało.

Nie ma co się jednak martwić, że stacje nie puszczają dobrej muzy. Ponoć w najbliższym czasie ma powrócić na antenę disco relax. :D
A tak na poważnie, dlaczego sobie stars tv nie puścicie? Oni tam puszczają kawałki od 70 po 90.

Offline Ijon Tichy

  • Słynny gwiazdokrążca.
  • Moderator
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Co się stało z MTV?
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 10, 2013, 04:37:33 pm »
Jak potrzebuję muzyki z TV - jako tła jakiegoś - to włączam VH1; muzyka, bez reklam.
Uśmiechaj się, zawsze! ;)

Offline DARKMAN

Odp: Co się stało z MTV?
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 11, 2013, 09:53:29 pm »
MTV i inne stacje muzyczne umarly smiercia naturalna -> zabilo ich YouTube itp.

Offline molokina

Odp: Co się stało z MTV?
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 22, 2013, 11:58:05 am »
Fezz ja tak robię na stars tv rzeczywiście mają muzykę i teledyski bez gadaniny, jeśli ktoś lubi starsze kawałki będzie zadowolony na pewno. Niestety większość stacji poszła w kierunku głupawych programów rozrywkowych, odchodząc od muzyki, na czym powinni się opierać przede wszystkim.

Offline Trisz

  • Terminator
  • **
  • Wiadomości: 158
  • Total likes: 0
  • zmuszani do przekraczania własnych granic...
Odp: Co się stało z MTV?
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 26, 2013, 09:17:18 am »
A ktoś tu pamięta taki program 30 ton? :smile: To chyba na dwójce leciało.

Nie ma co się jednak martwić, że stacje nie puszczają dobrej muzy. Ponoć w najbliższym czasie ma powrócić na antenę disco relax. :biggrin:
A tak na poważnie, dlaczego sobie stars tv nie puścicie? Oni tam puszczają kawałki od 70 po 90.
nie pamiętam na jakim kanale, ale pamietam program - oglądało się :D
O Stars tv nie słyszałam, ale zaraz wyguglam, gdzie można ich znaleźć, skoro mają tam tylko muzykę, to wlasnie to, czego mi brak.


Darkman - naprawde uważasz, że YT zabiło stacje muzyczne? Mi się nie chce co 3 klikać, żeby włączyła się następna piosenka, a gotowych playlist jakoś nie używam, ludzaie tam wrzucają jakieś swoje the best of wykonawca, często z fotami zamiast teledysków, albo własnymi miksami i tekstami.
Każdy jest nadzwyczajny.

Offline DARKMAN

Odp: Co się stało z MTV?
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 29, 2013, 03:48:22 pm »
@Trisz
Uwazam ze Internet zabil kanaly muzyczne tak samo jak radio i pare innych rzeczy. W dzisiejszych czasach masz dostep do YT, Pandory, Spotify prosto z TV gdzie mozesz posluchac muzyki dokladnie takiej jakiej chcesz (a nie tego za co zaplacily wytwornie za wypromowanie). Ewentualnie jak ktos sie uprze to moze tez skorzystac z Music Choice.

Offline Jakurra

Odp: Co się stało z MTV?
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 10, 2013, 08:12:39 pm »
MTV to już nawet nie włączam. Ale lubię popatrzeć na fajne teledyski czy koncerty. Jeżeli teraz cokolwiek ogladam to stars.tv Tylko, że tam jest starsza muza, Rihanny raczej nie będzie  :biggrin: kwestia gustu co kto lubi, ja akurat uwielbiam lata 80-te i 90-te

Offline berkenbruk

Odp: Co się stało z MTV?
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 11, 2013, 02:03:43 pm »
Jak już mam oglądać MTV, to bardziej z nastawieniem na jakieś programy, a nie na muzykę. Z tą to już przesiadłem się na inne kanały, jak StarsTV czy po prostu na youtube.

Offline zielone_biurko

Odp: Co się stało z MTV?
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 21, 2013, 01:11:14 pm »
Cytuj
MTV, give me back my 'm'.

_usic.


;-)

Offline Kamila90

Odp: Co się stało z MTV?
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 21, 2013, 02:05:24 pm »
Chyba nie mam tego kanału :( Wiecie może czy ten Stars TV jest w cyfrowym polsacie?