Autor Wątek: Wojny forumowe [wydzielone z innych tematów]  (Przeczytany 35048 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gabriel

  • Administrator
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 2 211
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • BOFH
    • http://portal.gildia.pl
Odp: Odp: Mystery Play - Misterium
« Odpowiedź #30 dnia: Maj 31, 2013, 01:39:47 pm »
Czy mam zacząć rozstawiać Was po kątach? Od tej pory nie widzę w tej dyskusji ani jednego personalnego pocisku tylko rozmowę na temat, albo się pogniewamy.
Rafał "Gabriel" Świątkowski (gabriel@gildia.pl),
Administrator portalu "Gildia.pl" (http://portal.gildia.pl).

N.N.

  • Gość
Odp: Odp: Mystery Play - Misterium
« Odpowiedź #31 dnia: Maj 31, 2013, 01:53:44 pm »


Czy ty gosciu wiesz KTO To jest??? Czy znasz jego imie, nazwisko i zaslugi dla Polskiego komiksu????

Bo jesli nie to sie zamknij, przepros i wyjdz.
Inni to już napisali, ale ze względu na to, że mówisz o mnie, to ja też powtórzę. Nie maja tu znaczenia moje zasługi (prawdziwe czy wyimaginowane) dla polskiego komiksu. To jest forum - jesteśmy takimi samymi jego użytkownikami. Mój nick zrównuje mnie z każdym innym.
Natomiast mówienie komukolwiek, że powinien się zamknąć, przeprosić i wyjść jest grubym nietaktem (piszę to pamiętając ile razy Szekak kazał mi to zrobić) i - moim zdaniem - powinno być karane przez moderatorów.
Do Gabriela
Cytuj
Czy mam zacząć rozstawiać Was po kątach
Nie tylko zacząć, ale i rozstawić, i posprzątać po rozstawieniu. Kiedyś taka ilość obelg, jaka tu (i nieco wcześniej w innym temacie) padła, wywołałaby generalnie chlastanie postów i rozdzielanie upomnień, ostrzeżeń i banów (w zależności od zasług). A dziś pada tylko leniwe pytanie "Czy mam zacząć rozstawiać Was po kątach?".
To prawdziwy upadek forumowych obyczajów.

Offline horror

Odp: Odp: Mystery Play - Misterium
« Odpowiedź #32 dnia: Maj 31, 2013, 02:58:17 pm »
wchodzę na to forum, głównie po to żeby czytać, a od czasu do czasu może coś napisać o komiksach. jak mam czytać coś takiego to szczerze od tego są obrady sejmu. możecie przenieść swoje animozje na poziom bardziej prywatny?

dziękuje

Offline Szekak

Odp: Odp: Mystery Play - Misterium
« Odpowiedź #33 dnia: Maj 31, 2013, 03:37:06 pm »
Czy ty gosciu wiesz KTO To jest??? Czy znasz jego imie, nazwisko i zaslugi dla Polskiego komiksu????
Tak wiem kto to jest i tym bardziej byłem zszokowany (nie tylko ja, bo rozmawiałem z innym użytkownikiem na priv i mu też ciężko uwierzyć, że to ta sama osoba) gdy zobaczyłem jak się zachowuje tutaj na forum. Po takiej osobie należy oczekiwać znacznie, znacznie więcej niż prowokacje typu "nie znasz się".


peta18, nie widziałem, żebyś zwrócił uwagę N.N. jak wtykał do swoich wypowiedzi przytyki, że ktoś wychodzi na idiotę, że ma złodziejskie zachowania itp., widzisz tylko jedną stronę, trochę obiektywności ci się by przydało, bo status N.N. zaciemnia ci obraz sytuacji.


N.N. - ty jak zawsze o nietakcie. Ty? Serio? Ten który wyjeżdża PIERWSZY z tekstem "nie znasz się", mówisz o nietakcie? Wcześniej mi zwróciłeś uwagę na merytorykę w mojej wypowiedzi. Serio? Ty który wyjeżdżasz pierwszy z przytykiem "nie znasz się"? Co do rozstawiania to pierwszy twój tekst z rzędu jak obrażasz innych, nie pamiętam czy do mnie, czy do kogoś innego:
Cytuj
Prawdę powiedziawszy, najardziej irytuje mnie, jak robi z siebie buca i idiotę, ale jesli sprawia Ci to przyjemność i uważasz, że jest to czynność pożyteczna, to proszę bardzo.


horror - ja też wszedłem na forum tylko napisać krótko moje wrażenia po przeczytaniu komiksu, bo już miałem serdecznie dość kłótni po tym jak ostatnim razem mnie zaczepił N.N. w temacie o filmach, ale niestety jak sam przyznał N.N. czekał na moją wypowiedź by mnie zaczepić i znów jest kłótnia na kilka stron.






N.N. w poprzednim temacie, kilka dni temu zarzekłeś się, że będziesz ignorował moje posty bez względu na to jakie głupoty będę pisał. Minęło kilka dni i przyprułeś się do mnie mimo, że żadnych głupot nie pisałem, także bierz odpowiedzialność za swoje słowa. Ja cię nie zaczepiam i tego samego oczekuje od ciebie, ignoruj głupoty jakie wypisuje i tyle.




Gabriel ja z mojej strony przepraszam, że dałem się wciągnąć w tą kłótnię i zaręczam, że ten post jest moim ostatnim w tym temacie.


Pozdrowienia dla wszystkich. :wink:

N.N.

  • Gość
Odp: Odp: Mystery Play - Misterium
« Odpowiedź #34 dnia: Maj 31, 2013, 03:54:22 pm »
Tak wiem kto to jest i tym bardziej byłem zszokowany (nie tylko ja, bo rozmawiałem z innym użytkownikiem na priv i mu też ciężko uwierzyć, że to ta sama osoba) gdy zobaczyłem jak się zachowuje tutaj na forum. Po takiej osobie należy oczekiwać znacznie, znacznie więcej niż prowokacje typu "nie znasz się".

Cytuj
N.N. - ty jak zawsze o nietakcie. Ty? Serio? Ten który wyjeżdża PIERWSZY z tekstem "nie znasz się", mówisz o nietakcie? Wcześniej mi zwróciłeś uwagę na merytorykę w mojej wypowiedzi. Serio? Ty który wyjeżdżasz pierwszy z przytykiem "nie znasz się"?

Kiedyś to, co tutaj reprezentujesz określało się jako "filozofię Kalego".
« Ostatnia zmiana: Maj 31, 2013, 05:02:54 pm wysłana przez N.N. »

Offline turucorp

Odp: Odp: Mystery Play - Misterium
« Odpowiedź #35 dnia: Maj 31, 2013, 04:27:45 pm »
Ech, szkoda gadać... :???:

"spiesz sie w dyskusjach z forumowiczami, tak szybko sie obrazaja" ;)

Offline peta18

Odp: Odp: Mystery Play - Misterium
« Odpowiedź #36 dnia: Maj 31, 2013, 04:49:49 pm »
peta18, nie widziałem, żebyś zwrócił uwagę N.N. jak wtykał do swoich wypowiedzi przytyki, że ktoś wychodzi na idiotę, że ma złodziejskie zachowania itp., widzisz tylko jedną stronę, trochę obiektywności ci się by przydało, bo status N.N. zaciemnia ci obraz sytuacji.
Skoro tak konkretnie do mnie to odpowiem. Nie widze sensu zebym byl obiektywny, skoro N.N. to (podobno) moj guru, a to co napisze to swiete. Obiektywizm nie jest wskazany wrecz.

I przeczytaj pierw prosze to co napisalem na innych watkach odnosnie tych roznych klotni i nie przypisuj mi prosze slow i postaw, ktorych tam nie prezentuje.
 
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline Matt@

Odp: Odp: Mystery Play - Misterium
« Odpowiedź #37 dnia: Maj 31, 2013, 05:04:53 pm »
To jest jakaś tragedia...
Nie obchodzi mnie co było w innym temacie, ani kto tam miał rację. Ale przeczytałem ten i tutaj jednoznacznie prowokatorem jest N.N.. Sam mówi, żeby traktować go na równi z innymi, ale nie spodziewam się, żeby admini odważyli się dać ostrzeżenie cenionemu specjaliście. A najsmutniejsze jest to, że moim zdaniem zasłużył zarówno na ostrzeżenie, jak i na nazwanie wysokiej rangi specjalistą.

Offline turucorp

Odp: Odp: Mystery Play - Misterium
« Odpowiedź #38 dnia: Maj 31, 2013, 05:31:05 pm »
To jest jakaś tragedia...

bez przesady, NN sprowokowal kontrrozmowce do pelniejszej wypowiedzi na temat komiksu, zamiast zwyczajowego "nie lubie", czyli cel zostal (specyficznie) osiagniety.

N.N.

  • Gość
Odp: Odp: Mystery Play - Misterium
« Odpowiedź #39 dnia: Maj 31, 2013, 05:32:53 pm »
NN sprowokowal kontrrozmowce do pelniejszej wypowiedzi na temat komiksu, zamiast zwyczajowego "nie lubie", czyli cel zostal (specyficznie) osiagniety.
I to jest właśnie tragedia.

Offline Nawimar

Odp: Odp: Mystery Play - Misterium
« Odpowiedź #40 dnia: Maj 31, 2013, 07:01:28 pm »
Nie jest to pierwszy przypadek (i z pewnością nie ostatni) gdy N.N. zachowuje się jakby miał jeża w tyłku. Na miejscu kolegów mającymi z nim do czynienia proponowałbym sie tym nie przejmować, a samo "zjawisko" potraktować w kategorii forumowego folkloru. Na swój sposób to nawet niekiedy zabawne.

Offline hans

Odp: Odp: Mystery Play - Misterium
« Odpowiedź #41 dnia: Maj 31, 2013, 08:35:38 pm »
bez przesady, NN sprowokowal kontrrozmowce do pelniejszej wypowiedzi na temat komiksu, zamiast zwyczajowego "nie lubie", czyli cel zostal (specyficznie) osiagniety.

bez przesady, N.N. po prostu strollował Szekaka. Od siebie dodam tylko, że patrząc obiektywnie (chociaż nie wiem, czy jest tutaj jeszcze osoba, nie doszukująca się ukrytych motywów) to zadanie nie należało do najtrudniejszych ;)

Offline Dreadnought

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.3
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwiec 01, 2013, 01:51:37 pm »
A na forum uważacie czytanie w empiku za coś złego ? (tak jak zauważyłem, że wiele osób traktuje tu z buta grupy translacyjne)
Ja tam sporo rzeczy przeczytałem, dwóch moich znajomych sporo więcej a w jednym z okolicznych empików często widuje jednego Pana, który czyta tam chyba codziennie :)
Choć obserwuje, że to już nie jest ten klimat co powiedzmy 12 lat temu. Wtedy były wszędzie sofy, mnóstwo czytających. A teraz siedziska polikwidowane i ludzie muszą siedzieć na ziemi (mimo, że czytających i tak ubyło).
Tu mam pytanie - bo zauważyłem raz gościa co robił sobie  przegląd prasy w empiku i robił zdjęcia stron. To jest tak czysto teoretycznie z punktu widzenia prawa legalne ?
Part man, part machine - all cybercommando.

Offline maximumcarnage

Odp: Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.3
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwiec 01, 2013, 02:26:35 pm »
A na forum uważacie czytanie w empiku za coś złego ? (tak jak zauważyłem, że wiele osób traktuje tu z buta grupy translacyjne)
Ja tam sporo rzeczy przeczytałem, dwóch moich znajomych sporo więcej a w jednym z okolicznych empików często widuje jednego Pana, który czyta tam chyba codziennie :smile:
Choć obserwuje, że to już nie jest ten klimat co powiedzmy 12 lat temu. Wtedy były wszędzie sofy, mnóstwo czytających. A teraz siedziska polikwidowane i ludzie muszą siedzieć na ziemi (mimo, że czytających i tak ubyło).
Tu mam pytanie - bo zauważyłem raz gościa co robił sobie  przegląd prasy w empiku i robił zdjęcia stron. To jest tak czysto teoretycznie z punktu widzenia prawa legalne ?

Nie wiem czy takie czytanie to coś złego. Nie sądzę po prostu, żeby podnosiło to sprzedać komiksu w Polsce, tym bardziej że tacy ,,czytacze" nie kupują z reguły tego produktu. Jak napisał Piotruposz, gość przeczytał i odłożył. A Ty kupowałeś to, co z takim zawzięciem czytałeś?
Robienie zdjęć stron w moim przekonaniu legalne nie jest, tym bardziej gdy się za to nie płaci.

Offline Dreadnought

Odp: Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA -cz.3
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwiec 01, 2013, 02:49:49 pm »
Nie wiem czy takie czytanie to coś złego. Nie sądzę po prostu, żeby podnosiło to sprzedać komiksu w Polsce, tym bardziej że tacy ,,czytacze" nie kupują z reguły tego produktu. Jak napisał Piotruposz, gość przeczytał i odłożył. A Ty kupowałeś to, co z takim zawzięciem czytałeś?
Robienie zdjęć stron w moim przekonaniu legalne nie jest, tym bardziej gdy się za to nie płaci.


Czemu niby "zawzięcie" coś czytałem ?
Z tych komiksów co przeczytałem kiedyś w empiku, kupiłem całkiem niedawno (gdzie indziej)  3 pozycje. Co więcej nie zawsze kupuje wkkm w empiku, bo wystawiają kolekcje znacznie póżniej niż saloniki.
Part man, part machine - all cybercommando.