Autor Wątek: Wojny forumowe [wydzielone z innych tematów]  (Przeczytany 35043 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline YohnJossarian

  • Redaktor Gildii Filmu
  • Starszy Mistrz
  • *
  • Wiadomości: 385
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Odp: Mystery Play - Misterium
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 31, 2013, 11:24:21 am »
Trolls Ultimate Mayhem 3000

Zarzucacie Szekakowi, że jego wypowiedź nic nie wnosi. Gość napisał jednego posta, dwie linijki tekstu. Ani wątek, ani forum na tym nie traci. Traci zaś na waszym pieprzeniu o tym kto kogo nie lubi przez kilka stron. O ile z jego wypowiedzi można dowiedzieć się o "Misterium" niewiele (jest to jednak jakaś opinia), to z waszych o "Misterium" nie dowiemy się nic.


Offline Szekak

Odp: Odp: Mystery Play - Misterium
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 31, 2013, 11:34:18 am »
Zwróć uwagę, że to działa. Nawet Ty zacząłeś pisać z sensem
Współczucie jest zbędne. mam dużo wolnego czasu. Zarabiam dostatecznie wiele, by nie czaić się na promocje i pomyłki sprzedawców. Czytam ze zrozumieniem. Piszę poprawnie. Nie mylę psychologów ani z psychiatrami, ani z innymi psycholami. Naprawde dobrze się bawię
Nic nie działa. Jak ktoś jest żałosny prowokatorem jak ty, to i odpowiedzi są na podobnym poziomie - wyśmiewające cię, bo nic innego być nie może. maximumcarnage poruszył kilka kwestii na które normalnie mogłem odpowiedzieć i jest normalnym użytkownikiem, ty napisałeś, że się nie znam i jesteś prowokatorem. Widzisz różnicę? Jakiekolwiek zmiany powinieneś zaczynać od siebie.




Nie umiesz czytać ani pisać ze zrozumieniem, co udowodniłem już wcześniej cytując twoje słowa które które przeinaczałeś wraz z trwaniem się rozmowy.


Czy czaję się na promocje? Można tak powiedzieć, lepsze to niż czajenie się na innego usera forum, tak jak ty to robisz. Lubię kupić coś taniej niż przepłacić i nie ma to związku z zasobnością mojego portfela. Jeśli ty wolisz zapłacić więcej, to fajnie, na takich ludziach najłatwiej się zarabia pieniądze, również w branży w której pracuję, dlatego cieszę się, że są tacy ludzie jak ty i chciałbym żeby było takich jak najwięcej. Nie pomyliłem psychiatry z psychologiem, no, ale skoro wiesz lepiej co pomyliłem to ok, ostatecznie wszystko wiesz lepiej, mimo, że rzeczywistość wygląda inaczej niż ty "wiesz". Cieszę się, że dobrze się bawisz, ja również się uśmiałem z ciebie. Niemniej radzę ci poświęcić czas znajomym, rodzinie, pójść na spacer, zamiast urządzać prowokacje i kłótnie na forum o komiksach, bo to jest po prostu żałosne.








YohnJossarian - dokładnie. Cała ta kłótnia jest totalnie bezsensowana i niepotrzebna. Normalnie się wypowiedziałem na temat komiksu, krótko i na temat, bez żadnych złośliwości itd. a taki N.N. przychodzi i trolluje na poziomie podstawówki.
« Ostatnia zmiana: Maj 31, 2013, 11:38:22 am wysłana przez Szekak »

N.N.

  • Gość
Odp: Odp: Mystery Play - Misterium
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 31, 2013, 11:46:04 am »
Trolls Ultimate Mayhem 3000

Zarzucacie Szekakowi, że jego wypowiedź nic nie wnosi. Gość napisał jednego posta, dwie linijki tekstu. Ani wątek, ani forum na tym nie traci. Traci zaś na waszym pieprzeniu o tym kto kogo nie lubi przez kilka stron. O ile z jego wypowiedzi można dowiedzieć się o "Misterium" niewiele (jest to jednak jakaś opinia), to z waszych o "Misterium" nie dowiemy się nic.


Masz absolutną rację. On napisał dwie linijki tekstu. Ja - w komentarzu do tych dwóch linijek - napisałem trzy słowa. Szekak w odpowiedzi wyprodukował szereg postów, a w każdym umieścił obelgi i wyzwiska.
Też czekam na moderatora, który wychlasta cały ten off-top.

Offline vision2001

Odp: Odp: Mystery Play - Misterium
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 31, 2013, 11:48:04 am »
Masz absolutną rację. On napisał dwie linijki tekstu. Ja - w komentarzu do tych dwóch linijek - napisałem trzy słowa. Szekak w odpowiedzi wyprodukował szereg postów, a w każdym umieścił obelgi i wyzwiska.
Też czekam na moderatora, który wychlasta cały ten off-top.
Nie znasz się.


Mod powinien wkroczyć już dawno (i to nie tylko w tym temacie) i porobić porządek (w tym powycinać m.in. pseudo inteligentne wypowiedzi co poniektórych forumowiczów).
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

N.N.

  • Gość
Odp: Odp: Mystery Play - Misterium
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 31, 2013, 11:53:33 am »
Nie znasz się.


Mod powinien wkroczyć już dawno (i to nie tylko w tym temacie) i porobić porządek (w tym powycinać m.in. pseudo inteligentne wypowiedzi co poniektórych forumowiczów).
Masz absolutną rację. Po prawej na dole masz taki przycisk opatrzony napisem "Zgłoś do moderatora" - korzystaj z niego, kiedy tylko chcesz.

Offline Szekak

Odp: Odp: Mystery Play - Misterium
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 31, 2013, 11:57:22 am »
N.N. idź na spacer, nakarm psa, skończ napinkę którą rozpocząłeś. Im wcześniej tym lepiej. Ostatnio tłumaczyłeś swoją kompromitację tym, że prowokujesz mnie po to by sprawdzić, jak szybko zacznę pluć jadem. Ok, sprawdziłeś, skończ.

Offline vision2001

Odp: Odp: Mystery Play - Misterium
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 31, 2013, 11:58:48 am »
Masz absolutną rację. Po prawej na dole masz taki przycisk opatrzony napisem "Zgłoś do moderatora" - korzystaj z niego, kiedy tylko chcesz.
Skorzystałem już kilka dni temu (i się nawet przypomniałem), ale widzę że mod to ma chyba w du...ie moje zgłoszenia  :roll:  cóż...
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

N.N.

  • Gość
Odp: Odp: Mystery Play - Misterium
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 31, 2013, 12:04:16 pm »
N.N. idź na spacer, nakarm psa, skończ napinkę którą rozpocząłeś. Im wcześniej tym lepiej. Ostatnio tłumaczyłeś swoją kompromitację tym, że prowokujesz mnie po to by sprawdzić, jak szybko zacznę pluć jadem. Ok, sprawdziłeś, skończ.
Przecież z Tobą nie rozmawiam. W tej chwili wtrącasz się w moją wymianę zdań z innymi użytkownikami forum. W dodatku Twoje wtracenia są absolutnie niemerytoryczne.

Offline vision2001

Odp: Odp: Mystery Play - Misterium
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 31, 2013, 12:09:23 pm »

Przecież z Tobą nie rozmawiam. W tej chwili wtrącasz się w moją wymianę zdań z innymi użytkownikami forum. W dodatku Twoje wtracenia są absolutnie niemerytoryczne.


Jak nie merytoryczne - napisałem: Nie znasz się, co bardzo dobrze odnosi się do Twojej wypowiedzi.
Poza tym moja wypowiedz: Nie znasz się jest mniej merytoryczna niż Twoje: Nie znasz się ??? Hmmm... Niezłe wartościowanie wypowiedzi...
Już milknę...
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline Szekak

Odp: Odp: Mystery Play - Misterium
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 31, 2013, 12:10:07 pm »
Przecież z Tobą nie rozmawiam. W tej chwili wtrącasz się w moją wymianę zdań z innymi użytkownikami forum. W dodatku Twoje wtracenia są absolutnie niemerytoryczne.
Skończ napinaczu.
« Ostatnia zmiana: Maj 31, 2013, 12:14:10 pm wysłana przez Szekak »

Offline turucorp

Odp: Odp: Mystery Play - Misterium
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 31, 2013, 12:15:09 pm »
Nie znasz się.

uwzgledniajac fakt, ze "Mystery Play" jest w calosci NAMALOWANY a nie NARYSOWANY to faktycznie, nie znasz sie  :cool:

Offline donTomaszek

Odp: Odp: Mystery Play - Misterium
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 31, 2013, 01:01:00 pm »
Mam pytanie do szekaka.

I zeby nie bylo - od razu uprzedze. Nie jestem fanem N.N.a. Mnie sie rowniez od niego nie raz oberwalo. Czy slusznie czy nie slusznie - niewazne. Niemniej jednak, ma czesto duzo racji i lubie czytac jego dyskusje.

A wiec.

Czy ty gosciu wiesz KTO To jest??? Czy znasz jego imie, nazwisko i zaslugi dla Polskiego komiksu????

Bo jesli nie to sie zamknij, przepros i wyjdz.
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline turucorp

Odp: Odp: Mystery Play - Misterium
« Odpowiedź #27 dnia: Maj 31, 2013, 01:08:26 pm »
Nie jestem fanem N.N.
ej no, bez sensu, na forum wszyscy sa rowni, nie moze byc tak, ze jak ktos ma jakis dorobek, to tylko z tego powodu ma byc inaczej traktowany przez wspolforumowiczow :(

Offline vision2001

Odp: Odp: Mystery Play - Misterium
« Odpowiedź #28 dnia: Maj 31, 2013, 01:08:53 pm »

Czy ty gosciu wiesz KTO To jest??? Czy znasz jego imie, nazwisko i zaslugi dla Polskiego komiksu????
Ale czy to, że Szykak "pisze sobie" z Szyłakiem ma tutaj jakieś znaczenie? Wg mnie nie ma żadnego. Bo Szykak pisze tutaj z N.N. - użytkownikiem forum gildii.
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline peta18

Odp: Odp: Mystery Play - Misterium
« Odpowiedź #29 dnia: Maj 31, 2013, 01:35:25 pm »
Ale czy to, że Szykak "pisze sobie" z Szyłakiem ma tutaj jakieś znaczenie? Wg mnie nie ma żadnego. Bo Szykak pisze tutaj z N.N. - użytkownikiem forum gildii.
Oczywiscie, ze nie ma i turucorp ma racje, piszac, ze tutaj jest kazdy rowny. Ale rzucanie miechem powoduje, ze niektorzy sami skazuja sie na bycie "mniej rownym". Tym bardziej, jak ktos nie potrafi sie opanowac.
Buk, Hodor i Dziczyzna