trawa

Autor Wątek: Wojny forumowe [wydzielone z innych tematów]  (Przeczytany 35058 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

N.N.

  • Gość
Wojny forumowe [wydzielone z innych tematów]
« dnia: Maj 31, 2013, 07:20:58 am »
Nie podszedł mi komiks. Ładnie narysowany, nieźle się czyta, ale masa symboliki to nie moje klimaty.
Nie znasz się.

Offline peta18

Odp: Odp: Mystery Play - Misterium
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 31, 2013, 07:39:35 am »
Nie znasz się.
Teraz N.N. to niestety Ty sie czepiasz. Szekak wyrazil swoje odczucia odnosnie lektury komiksu, a nie opinie nt. wartosci dziela jako takiego.
« Ostatnia zmiana: Maj 31, 2013, 08:01:46 am wysłana przez peta18 »
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline Szekak

Odp: Odp: Mystery Play - Misterium
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 31, 2013, 08:04:50 am »
Już nie mogę się wypowiedzieć na temat komiksu, bo zaraz przyleci N.N. Gość ewidentnie jest sfrustrowany życiem i ma za dużo wolnego czasu. Cóż, jeśli głupie prowokacje mu pomagają w poprawie nastroju i samopoczucia, to nie ma problemu, cieszę się, że mogłem pomóc. :wink:
« Ostatnia zmiana: Maj 31, 2013, 08:11:25 am wysłana przez Szekak »

N.N.

  • Gość
Odp: Odp: Mystery Play - Misterium
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 31, 2013, 08:14:15 am »
Teraz N.N. to niestety Ty sie czepiasz. Szekak wyrazil swoje odczucia odnosnie lektury komiksu, a nie opinie nt. wartosci dziela jako takiego.
Ostatnia wypowiedź w temacie padła cztery i pół roku temu. Różni ludzie się tu na temat "Misterium" wypowiadali, większość z nich z sensem.
Czy Szekak odkopał ten temat, żeby dodać coś nowego do tego, co w nim wcześniej powiedziano? NIE
Czy Szekak napisał w ogóle coś na temat tego komiksu? NIE
O czym jest post Szekaka? O Szekaku.

Szekak napisał o swoich odczuciach odnośnie tego komiksu, wyrażając w ten sposób negatywną jego ocenę. Jako że bardzo lubię ten komiks postanowiłem przeciwstawić mu moją opinię. Po prostu dla zachowania równowagi. Jednostkowa opinia przeciw opinii. Gdybym przemilczał, Szekak pisałby wszedzie, że się nim zgadzam, bo nie dyskutuję (to jego metoda, zaprezentowana już wcześniej, w innym temacie). Dlatego nie milczę, ale swoim postem sprzeciwiam się rozpowszechnianiu krzywdzących opinii.
Gdyby Szekak napisał coś konkretnego, to bym z nim dyskutował, ale w sytuacji, jaka jest, pozostaje tylko stwierdzić oczywisty fakt. I kropka.
Nie piszę w moim poście o "Misterium", bo de facto Szekak też o nim nie pisze. Piszę o tym samym, co Szekak. I tyle.
Swoją drogą, wypowiedz Szekaka przypomina mi to, co w "Amadeuszu" cesarz powiedział o muzyce Mozarta ("Za dużo nut")

Offline Szekak

Odp: Odp: Mystery Play - Misterium
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 31, 2013, 08:22:42 am »
Chory człowiek. Udaj się do psychologa gościu. :lol:

N.N.

  • Gość
Odp: Odp: Mystery Play - Misterium
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 31, 2013, 08:26:47 am »
Już nie mogę się wypowiedzieć na temat komiksu, bo zaraz przyleci N.N. Gość ewidentnie jest sfrustrowany życiem i ma za dużo wolnego czasu.
Tak. Mam dużo wolnego czasu.
Tak. Jestem sfrustrowany tak, jak byłby sfrustrowany nauczyciel matematyki odskrywający, że jego uczniowie w ogóle nie umieją liczyć, nawet na siebie.

Cytuj
Cóż, jeśli głupie prowokacje mu pomagają w poprawie nastroju i samopoczucia, to nie ma problemu, cieszę się, że mogłem pomóc. :wink:


Napisz coś konkretnego o komiksie Morrisona. Napisz chociażby o tym, dlaczego uważasz, że "masa symboliki" to coś złego, a gwarantuję Ci, że nie będę się czepiał, choćbyś napisał coś, z czym absolutnie się nie zgadzam. Ale pisz o komiksach, a nie o sobie (lub o mnie)

Ps: Chorzy ludzie chodzą do psychiatry.
Także wtedy, kiedy chcesz kogoś obrażać, powinieneś sprawdzać fakty, bo inaczej wyjdziesz na nieuka.
« Ostatnia zmiana: Maj 31, 2013, 05:10:50 pm wysłana przez N.N. »

ramirez82

  • Gość
Odp: Odp: Mystery Play - Misterium
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 31, 2013, 08:33:42 am »
Napisz chociażby o tym, dlaczego uważasz, że "masa symboliki" to coś złego

Nie powinienem się wtrącać, ale odniosłem wrażenie, że Szekak stwierdził: "masa symboliki to nie moje klimaty"...

Offline Szekak

Odp: Odp: Mystery Play - Misterium
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 31, 2013, 08:35:52 am »

Nie mam zamiaru dyskutować z tobą, skoro czytać ze zrozumieniem nawet nie potrafisz.

Ale ty nigdzie nie chodzisz pewnie, więc zacznij od psychologa, jak on uzna, że nie da sobie rady z tobą, wtedy skieruje cię dalej.


O komiksie napisałem konkretnie i to co chciałem, a fakt iż kłamiesz mówiąc, że nie napisałem nic o komiksie tylko cię pogrąża. Komiks ładnie narysowany, dobrze się czyta, ale taka ilość symboliki to nie moje klimaty. Proste. Nie napisałem, że symbolika jest zła, a jak ktoś uważa inaczej, to się nie zna. Co bym nie napisał, ty i tak przylecisz i zaczniesz mnie trollować.
« Ostatnia zmiana: Maj 31, 2013, 08:46:24 am wysłana przez Szekak »

Offline peta18

Odp: Odp: Mystery Play - Misterium
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 31, 2013, 09:19:34 am »
Nie piszę w moim poście o "Misterium", bo de facto Szekak też o nim nie pisze. Piszę o tym samym, co Szekak. I tyle.
OK rozumiem. Pomijajac postawe Szekaka, ktora prezentuje powyzej i z ktora moderator powinien wg mnie cos zrobic (teraz czekam na ataki i oskarzanie o lizodupstwo), Szekak mial prawo wyrazic swoja prywatna opinie w stylu "komiks mi sie nie podobal, bo...". Jak slusznie zauwazyl ramirez82, Szekak nie stwierdzil, ze komiks jest zly, slaby itp. Gdy wyrazil taka opinie nt. "Scotta Pilgrima", wypominanie mu, ze sie nie zna bylo podstawne, w tym wypadku chyba jednak nie ma sensu i jest zwyklym "czepianiem sie". To ze post Szekaka jest postem o Szkaku to sie zgadzam, ale czy jest sens pisac o tym samym, wywolujac kolejna klotnie?
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline Szekak

Odp: Odp: Mystery Play - Misterium
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 31, 2013, 09:28:03 am »
To zaraz, jak ty się podzielisz swoimi odczuciami po przeczytaniu komiksu, to nie będzie to post o komiksie, a o peta18? Aż mi się przypomniał tekst Jonnego Bravo do laski - "Ale skończmy rozmawiać o mnie, porozmawiajmy o tobie. Podobam ci się?".  :lol:  

Przemądrzały, zarozumiały i nadęty N.N. prezentuje tok rozumowania godny Johnego Bravo z tą różnicą, że jego wypowiedź nie była żartem. Szacunek! A peta18 jeszcze mu przytakuje. To forum niszczy kwejka. :biggrin:




O komiksie jest moja wypowiedź. o Szekaku, to jest wypowiedź N.N. Widzę tutaj, że nawet w tak skrajnie jednostronnych sytuacjach kiedy N.N. nie ma racji, ty musisz choć troszkę go pogłaskać by zmiękczyć swoją krytykę. Ale nie dziwię się tobie, po tym co ten koleś wyprawia na pewno boisz się, że jak podskoczysz, to przerzuci się z trollingiem na ciebie. :lol:
« Ostatnia zmiana: Maj 31, 2013, 09:57:17 am wysłana przez Szekak »

Offline Szekak

Odp: Odp: Mystery Play - Misterium
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 31, 2013, 09:49:36 am »
Ok, przemyślałem to co powiedział N.N. i peta18 i faktycznie, przyznaję rację. Mój post o treści:


Cytuj
Nie podszedł mi komiks. Ładnie narysowany, nieźle się czyta, ale masa symboliki to nie moje klimaty.


Faktycznie nie był na temat komiksu, a na mój temat, dlatego teraz się zrehabilituję.


Ok, a więc... w prowincjonalnym miasteczku co pewien czas odbywa się misterium, w którym wszystkie role odgrywają członkowie lokalnej społeczności. Według miejscowych notabli religijne przedstawienie jest potrzebne całemu miastu, całej wspólnocie, gdyż ma jej przynieść duchowe oczyszczenie, mityczne katharsis. Powtarzany od pokoleń monotonny rytuał tym razem ma jednak nieoczekiwany, dramatyczny przebieg. Podczas trwania spektaklu zostaje zamordowany aktor grający główną rolę w misterium...






Naprawdę, N.N. wraz z kolegą peta18 - jesteście mistrzami! :lol:
« Ostatnia zmiana: Maj 31, 2013, 09:58:02 am wysłana przez Szekak »

Offline peta18

Odp: Odp: Mystery Play - Misterium
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 31, 2013, 10:00:43 am »
teraz czekam na ataki i oskarzanie o lizodupstwo
Prorocze slowa.

BTW: Prosba do moda o posprzatanie tych bezsensownych, emocjonalnych wycieczek osobistych.
« Ostatnia zmiana: Maj 31, 2013, 10:03:46 am wysłana przez peta18 »
Buk, Hodor i Dziczyzna

N.N.

  • Gość
Odp: Odp: Mystery Play - Misterium
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 31, 2013, 10:41:27 am »
Nie powinienem się wtrącać, ale odniosłem wrażenie, że Szekak stwierdził: "masa symboliki to nie moje klimaty"...
OK. Przyłapaliście mnie i przyznaję. Czaiłem się przez wiele dni, aż Szekak się odezwie i przyczepiłem sie do pierwszej wypowiedzi, jaką umiescił na forum. Zrobiłem  to, bo byłem ciekaw po ilu postach zacznie pluć jadem, rzucać obelgami i oskarżać innych wypowiadających się o to, że tworza ze mną spółkę w dziele gnębienia Szekaka. Przy okazji podniosłem kwestię merytorycznego poziomu wypowiedzi na forum i wątek ten ciekawie się rozwinął. Połączyłem przyjemne z pożytecznym, czego chcieć więcej.

Offline vision2001

Odp: Odp: Mystery Play - Misterium
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 31, 2013, 11:14:26 am »
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

N.N.

  • Gość
Odp: Odp: Mystery Play - Misterium
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 31, 2013, 11:22:05 am »
Współczuję ci, naprawdę. Musisz być strasznie nieszczęśliwy.
Współczucie jest zbędne. mam dużo wolnego czasu. Zarabiam dostatecznie wiele, by nie czaić się na promocje i pomyłki sprzedawców. Czytam ze zrozumieniem. Piszę poprawnie. Nie mylę psychologów ani z psychiatrami, ani z innymi psycholami. Naprawde dobrze się bawię
« Ostatnia zmiana: Maj 31, 2013, 05:14:05 pm wysłana przez N.N. »

 

anything