trawa

Autor Wątek: The Humble Indie Bundle  (Przeczytany 2819 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline slay

The Humble Indie Bundle
« dnia: Maj 30, 2013, 07:11:16 am »
Właśnie pojawiła się nowa paczka indie gier The Humble Indie Bundle, gdzie za niecałe 6 dolarów można otrzymać m. in. Hotline Miami. Czy ktoś z was w ogóle grywa w indie? Ja sam często kupuję takie pakiety bo lubię gierki z małych wydawnictw, które często pokazują nowe podejście do tematu. W końcu jedną z moich ulubionych gier jest The Binding of Isaac.

Offline Joneleth

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 5 238
  • Total likes: 1
  • Szlag mnie trafia, ergo sum.
Odp: The Humble Indie Bundle
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 30, 2013, 09:13:25 am »
Gry indie? Bardzo ok.

Powiem tyle, ostatnio miałem trochę więcej czasu, więc uznałem, że trochę pogram.
Kupiłem Skyrim za jakąś horrendalną sumę na Steamie, a do tego Hotline Miami i Fahrenheit (to akurat nie indie) na GOGu.
Wyszło na to, że przez pierwsze dwa dni grałem w Miami, później w Fahrenheit, a Skyrim leży w zasadzie nieruszony do dziś, mimo że przy Morrowindzie i Oblivionie spędziłem setki godzin.

Przy poziomie innowacyjności nowych produkcji w zestawieni z ich chorymi cenami (50 euro za grę na PC? Srsly?) gry AAA wypadają przy wielu indie  po prostu słabo.


CADE: [...] There shall be no money; all shall eat and drink on my score, and I will apparel them all in one livery, that they may agree like brothers and worship me their lord.
DICK: The first thing we do, let's kill all the lawyers.

Offline DARKMAN

Odp: The Humble Indie Bundle
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 30, 2013, 03:31:25 pm »
W końcu jedną z moich ulubionych gier jest The Binding of Isaac.
Hotline Miami bylo spoko. Binding of Isaac -> jakos nigdy nie moglem sie do tej gry przekonac (moze ze wzgledu na styl graficzny...) - co jest takiego fajnego w tej grze?

Przy poziomie innowacyjności nowych produkcji w zestawieni z ich chorymi cenami (50 euro za grę na PC? Srsly?) gry AAA wypadają przy wielu indie  po prostu słabo.
Przy Skyrim i wielkosci swiata to $60 nie wypada tak zle, jednak jest to wyjatek - IMHO wiekszosc nowych gier nie jest po prostu tyle warta... Dlatego osobiscie nie kupuje nowosci - mam ogromny backlog gier to mi sie nie spieszy. Z reguly ~miesiac po premierze mozna juz dostac gre za polowe ceny. Czekajac troche dluzej ceny spadaja jeszcze bardziej (jutro konczy sie promocja na Amazon gdzie mozna dostac cala mase roznych zestawow za grosze - e.g. Civ 4/Civ 5/X-Com za $20). Oczywiscie tak sprawa wyglada tylko z grami na PC, konsolowe wersje zbytnio nie tanieja...

Offline Coeniasty

  • Redaktor GGK
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 266
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tremere
Odp: The Humble Indie Bundle
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 31, 2013, 02:27:36 am »
https://www.humblebundle.com/weekly

Humbe Bundle weekly i za trochę ponad 4 dolary dostajemy między innymi The Walking Dead, Back to the Future i Poker Night. Dla samego TWD warto.

Offline slay

Odp: The Humble Indie Bundle
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 03, 2013, 09:53:59 am »
Hotline Miami bylo spoko. Binding of Isaac -> jakos nigdy nie moglem sie do tej gry przekonac (moze ze wzgledu na styl graficzny...) - co jest takiego fajnego w tej grze?
Dla mnie sam styl graficzny jest już super oraz cała dość chora fabuła. Do tego sama rozgrywka z taką ilością kombinacji i rzeczy do odkrycia, że gra po ponad 50h nadal potrafi mnie zaskoczyć. Poziom trudności, który sprawia wielką satysfakcję za każdym razem kiedy uda się ukończyć grę. No i jest to świetny tytuł, który pozwala się zrelaksować po całym dniu i równocześnie nie wymaga siedzenia przy nim nie wiadomo ile czasu.

Offline slay

Odp: The Humble Indie Bundle
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 30, 2013, 08:00:52 pm »
Pojawiła się nowa ciekawa paczka gier za małe pieniądze. Chociaż tym razem nie są to indie gry to i tak warto sprawdzić. Płacąc na chwilę obecną coś powyżej 4,5$ otrzymujemy:
Saints Row: The Third,
Saints Row 2,
Risen 2: Dark Waters
,
Sacred 2: Gold Edition.

Wszystkie potrzebne informacje znajdziecie na stronie Humble Deep Silver Bundle.

Offline slay

Odp: The Humble Indie Bundle
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 15, 2013, 08:00:54 am »
Jest nowa paczka, co prawda nie Indie, ale za mniej niż 5$ można mieć następujące gry: Dead Space, Burnout Paradise: The Ultimate Box, Crysis 2 Maximum Edition, Mirror’s Edge, Dead Space 3, Medal of Honor, Battlefield 3 oraz Sims 3.

Wszystko dostępne tutaj: https://www.humblebundle.com/. Więcej o całej akcji można przeczytać na moim blogu.

Offline slay

Odp: The Humble Indie Bundle
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 05, 2013, 08:37:23 pm »
Dzisiaj nowy Humble WB Games Bundle a w nim:
za minimum 1$ otrzymamy:
- Batman: Arkham Asylum GOTYE
- F.E.A.R 2: Project Origin
- F.E.A.R. 3
- Lord of the Rings: War in the North

powyżej średniej (aktualnie 4.36$):
- Batman: Arkham City GOTYE
- Scribblenauts Unlimited

https://www.humblebundle.com/ głupio nie kupić.

 

anything