Autor Wątek: "Cień nieznanego" - konwent FORT 2013  (Przeczytany 6925 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline larpfort

"Cień nieznanego" - konwent FORT 2013
« dnia: Maj 18, 2013, 02:47:39 pm »
 

 

 
Kto by przypuszczał, że tak  skończę? Dwa lata służby radzie miejskiej Wolnego Miasta  Reinsfeld. Dwa lata, to szmat czasu, jeśli wziąć pod uwagę, że  każdy dzień jest dniem z toporem i kuszą w ręku. Przybywając  tutaj wielu pluje na opowieści o tym miejscu, każda znajda z traktu  uwiedziona wizją miejsca wolnego od tyranii miejscowych władyków  nie zwraca uwagi na historie związane z tymi ziemiami. A z historii  powinniśmy czerpać naukę, zwłaszcza z tych, które jeżą włos  na karku. Kiedyś się śmiałem z opowieści o Liczu i innych  zarazach, które tu przychodziły i odchodziły. Wpierw brałem to za  straszak na dzieciaki, potem za historię które nie mają prawa się  powtórzyć. Ale odejście zła było okupione krwią, która wsiąkła  w tą ziemię i mieczami, które pochowano w kopcach wraz z ich  właścicielami. Teraz przyszła na mnie kolej, sam trzymam bebechy  wypływające z rany i zataczam się od drzewa do drzewa. Bogowie  dopomóżcie... i sprawcie, żeby nie zabrakło tych dzielnych mieczy  i łuków, żeby krasnoludy dalej umacniały barykady przy kopalni, a  czary przybyłych z kolegiów magów nadal jonizowały zapach  powietrza. Niech elfy dalej nieuchwytnie tańczą w cieniu drzew z  bronią w dłoni. Niech nie zabraknie nowo przybyłych, którzy są  gotowi oddać swoją krew dla ziemi na której stoi Wolne Miasto  Reinsfeld... 

 

 
Zbliża się kolejna edycja konwentu  FORT!
Tym razem będziemy bawić się nieco  dłużej, bo aż 5 dni - konwent rozpoczyna się 3 i trwa do 7 lipca.  Sam konwent również uległ małym przemianom, mianowicie pierwsze  dwa dni przeznaczone będą na część typowo konwentową, pełną  różnego rodzaju prelekcji, gier, konkursów, zabaw oraz mini  larp'ów. Kolejne trzy dni natomiast poświęcone są w 100 % na Grę  Główną – czyli wielkie LARP'owanie w realiach starego Świata  Warhammer'a.   

 
Gorąco zapraszamy!!

 

 
Dla zainteresowanych:
więcej informacji dotyczących  konwentu FORT na stronie domowej:
http://www.larpfort.pl   
znajdziecie nas także na facebook'u:
https://www.facebook.com/groups/113210892043395/?fref=ts

 

 

anything