Autor Wątek: NEW 52 w Polsce  (Przeczytany 213759 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mkolek81

  • Gość
Odp: NEW 52 w Polsce
« Odpowiedź #690 dnia: Kwiecień 27, 2017, 12:34:12 pm »
Szpon 2 to najgorsza rzecz z naszego Nowe DC  :smile:
Nie zgodzę się zdecydowanie gorszy jest SS.

Offline Antari

Odp: NEW 52 w Polsce
« Odpowiedź #691 dnia: Kwiecień 27, 2017, 12:35:10 pm »
Suicide Squad wydali tylko z uwagi na film, podobnie HQ oraz wiele innych pozycji. Liczyli, że film mocno chwyci jak Deadpool i ludzie pobiegną do sklepów po komiksy. Niestety te dość słabo się broniły, a film nie spotkał z takim entuzjazmem jak Deadpool.

Tom 6 Flasha myślę, że sprzedałaby sama okładka :biggrin: Flash przez pierwsze 5 tomów to taka bardziej klasyczna historia lekko przybliżająca nam postać oraz jego klasycznych wrogów ale też rozwijająca i wprowadzająca wiele wątków. To był dobry poziom, rysunki specyficzne ale mogą się podobać. Egmont wchodząc we Flasha musiał lecieć po kolei od numerka 1. Tego nie dało się zrobić inaczej. Szkoda, bo od tomu 6 seria stała się o wiele lepsza. Duża w tym zasługa rysownika, moim zdaniem Brooth lepiej poradził sobie niż Manapul (poniżej porównanie). A i część wątków z serialu, który ma całkiem pokaźną rzeszę zwolenników w PL, ma tu swoje odzwierciedlenie, chociażby pośrednie.



PS. Pewnie macie rację i po opublikowaniu katalogu dowiemy się, że nie ma szans na kontynuację tego runu, ale co tam. Nadzieja umiera ostatnia :P
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 27, 2017, 12:42:56 pm wysłana przez Antari »

Offline death_bird

Odp: NEW 52 w Polsce
« Odpowiedź #692 dnia: Kwiecień 27, 2017, 04:59:56 pm »
Suicide Squad wydali tylko z uwagi na film, podobnie HQ oraz wiele innych pozycji.

Jak dla mnie z Harley akurat trafili. Na razie przeczytałem tylko pierwszy tom (drugi leży i czeka na swoją kolej), ale ten jeden wydaje mi się lepszy od większości tego co przeczytałem w MN. Lekkie to, bezpretensjonalne i zupełnie na uboczu, ale przy tym ma jakieś pomysły fabularne (motyw z nagrodą za głowę HQ całkiem fajny) nie siląc się jednocześnie na budowę żadnej sagi. Ot, takie przygody dnia codziennego wg Harley.  :lol:
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem."

KukiOktopus

  • Gość
Odp: NEW 52 w Polsce
« Odpowiedź #693 dnia: Kwiecień 27, 2017, 05:39:01 pm »
Mnie tez Harley z New 52 sie podoba. Co wiecej wystepuje tam, jako jeden z kumpli, Glenn Danzig  :biggrin:
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 20, 2017, 10:06:33 pm wysłana przez KukiOktopus »

Offline gascan

Odp: NEW 52 w Polsce
« Odpowiedź #694 dnia: Kwiecień 27, 2017, 06:07:16 pm »



PS. Pewnie macie rację i po opublikowaniu katalogu dowiemy się, że nie ma szans na kontynuację tego runu, ale co tam. Nadzieja umiera ostatnia :P


Ten dolny to Liefeld? 90s power.

Offline SawiK

Odp: NEW 52 w Polsce
« Odpowiedź #695 dnia: Kwiecień 27, 2017, 06:35:07 pm »

UpNorm Rapmund ten dolny.

Offline 8azyliszek

Odp: NEW 52 w Polsce
« Odpowiedź #696 dnia: Kwiecień 28, 2017, 03:11:43 am »
No i zdecydowanie Wojna Darkseida powinna byc w jednym tomie. Jak Wieczni Batman i Robin czy poprzedni tom. Jeden gruby komiks.

mkolek81

  • Gość
Odp: NEW 52 w Polsce
« Odpowiedź #697 dnia: Kwiecień 28, 2017, 03:14:04 am »
No i zdecydowanie Wojna Darkseida powinna byc w jednym tomie. Jak Wieczni Batman i Robin czy poprzedni tom. Jeden gruby komiks.
Te pretensje kieruj do DC, ponieważ to oni podzieli ją na dwie części, pewnie dlatego że LS to seria i po przednie tomy też miały zbliżone objętości. Przytoczone serie z Batmanem to maxie serię i one najczęściej wychodzą w obszerniejszych zbiorczych (choć nie zawsze, np. taki All Star Superman też można znaleźć w dwóch tomach, więc powinieneś się cieszyć, że Wieczni wyszli u nas w takiej formie, a nie bardziej podzieleni)

No nieeeeee Kto to pisze te scenariusze? Jak w LS 7 można przy pierwszej potyczce tak upokożyć Batmana? No jak? Przecież Batman to Batman i ten prawdziwy w życiu by sie nie dał. A tu go tak bardzo osłabiają. N52 ssie.
Coś za mało czytałeś komiksów z Batmanem, że piszesz takie głupotki. W starym DC też Batman dostawał łomot, a jeden taki złamał mu nawet kręgosłup. Za bardzo okopałeś/zabetonowałeś się w tej nienawiści do New52. Może czytaj tylko klasykę i odpuść resztę współczesnych komiksów i to mam na myśli tą naprawdę starą klasykę, zanim przychodzą kryzysy, retcony, reeboty, gdzie i tak masz ciągle mielenie tych samych tematów. Bo naprawdę widzę że masz ze współczesnymi komiksami problem (nie tylko DC).

Nie dziwię się, że w PL jest takie słabe czytelnictwo (pierwszy wpis o 10, kiedy przeczytałeś kilka stron, a drugi o 3 kiedy zakończyłeś czytać komiks, wolno coś ci idzie to czytanie kolego  :wink:
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 28, 2017, 03:53:12 am wysłana przez mkolek81 »

Offline 8azyliszek

Odp: NEW 52 w Polsce
« Odpowiedź #698 dnia: Kwiecień 28, 2017, 04:40:39 am »
W sumie postanowiłem, że co się będę odnosił do trolujących postów mkolka czy Kijanka. One nic nie wnoszą, zajmują tylko miejsce, a panowie się nakrecają by zawsze kontrować moje wypowiedzi. Np. powyzszy post pominą objętość LS 6, bo mu do tezy nie pasowała.

Egmont już pokazał, że nie musi trzymać się oryginalnych wydań, tylko ma swobodę w prezentacji treści. Bo pociął JLA 4 czy też Strażników Galaktyki 2 i 3, a z Wiecznego Batmana wyrzucił jeden zeszyt. Dlatego szkoda, że Wojna Darkseida nie wyszła jako jeden gruby tom jak Wieczne Zło na przykład. Tym bardziej, że już od czerwca idzie L&C, więc byłby dodatkowy slot na przygotowanie Rebirth.

I pytanie - czy wszystkie Flashe mają logo DC na grzbiecie w białym kolorze? Bo z tego co pamiętam tom pierwszy miał jeszcze stare logo, ale nie wiem jak było w drugim i trzecim.

mkolek81

  • Gość
Odp: NEW 52 w Polsce
« Odpowiedź #699 dnia: Kwiecień 28, 2017, 05:47:45 am »
I pytanie - czy wszystkie Flashe mają logo DC na grzbiecie w białym kolorze? Bo z tego co pamiętam tom pierwszy miał jeszcze stare logo, ale nie wiem jak było w drugim i trzecim.
Pierwszy ma stare logo, reszta białe.

One nic nie wnoszą, zajmują tylko miejsce, a panowie się nakrecają by zawsze kontrować moje wypowiedzi. Np. powyzszy post pominą objętość LS 6, bo mu do tezy nie pasowała.
Najczęściej korygują twoje bzdury jakie piszesz, np. teraz 6 LS został wydany tak jak wyszedł w oryginalnym trejdzie.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 28, 2017, 05:52:24 am wysłana przez mkolek81 »

Kijanek

  • Gość
Odp: NEW 52 w Polsce
« Odpowiedź #700 dnia: Kwiecień 28, 2017, 07:24:44 am »
Baylku, dziecko ty drogie, kiedyś Ci pisałem, zastanów się co piszesz. Czasem wypisujesz głupoty i się dziwisz że ludzi to rusza.
Naprawdę mało kogo obchodzi czy w jednym sklepie zamówienie Twoje będzie 20 gr tańsze niż w innym. Cieszymy się że potrafisz czytać, ale nie musisz chwalić się publicznie że przeczytanie komiksu na 30 min. zajmuje Ci 5 godzin. Nie musimy mieć relacji po każdej przeczytanej stronie,
Co do N52, widzisz patrzysz przez pryzmat Semiców czy wydań wcześniejszych komiksów. Niestety mając ciągnącą się serię, w sumie pierwszy raz od dłuższego czasu, masz sinusoidę raz lepszy tom raz gorszy. Wcześniej wydawane były komiksy raczej wyselekcjonowane, dobre. Jak byś miał całe serie to też miał byś raz lepszy raz gorszy komiks.
Tak masz rację staramy Ci pokazać że komiks to nie tylko DC i Marvel, niestety nigdy nie słuchasz, nawet jak masz podtykane pod nos "dobre" tytuły to uznajesz to za ingerencję. Mimo że z uporem brniesz w serie które są bardzo schematyczne, a później masz pretensje do wszystkich, tylko nie do siebie.  Jesteś osobą bardzo
roszczeniową, bo liczy się co ty chcesz. Przykład Conan, wszyscy mają kupować kolekcję Conan bo Ty napaliłeś się na nią, chcesz od wydawnictwa które mówi otwarcie, chcecie jakiś tytuł pomóżcie mi z tytułami które są, ale wspomóc 25 zł to już Cię nie ma.
Zastanów się czy to Twój blog czy forum dla wszystkich?
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 28, 2017, 07:45:18 am wysłana przez Kijanek »

Offline marian381

Odp: NEW 52 w Polsce
« Odpowiedź #701 dnia: Kwiecień 29, 2017, 09:07:03 am »
Wojna Robinów - przedpremierowa prezentacja komiksu

Zero dodatków w tym tomie, drugi tom Wieczni Batman i Robin w lipcu.

Harley Quinn tom 4: Do broni! - przedpremierowa prezentacja komiksu

W dodatkach mamy galerię okładek alternatywny no i potwierdzenie dwóch ostatnich tomów na lipiec i listopad.
Kolekcja Komiksy Star Wars https://www.facebook.com/KolekcjaKomiksyStarWars/

Zapraszamy na http://Filmozercy.com - największy serwis z recenzjami i artykułami o filmach i komiksach.

Prezentacje polskich komiksów DC i Marvela:
https://www.youtube.com/channel/UCJ0BO3m5KIFciuSJc5qkbJQ

Offline 8azyliszek

Odp: NEW 52 w Polsce
« Odpowiedź #702 dnia: Kwiecień 29, 2017, 10:00:54 am »
@UP
Jesteś jak Kijanek, że wyciągasz te komiksy 2 tygodnie przed premierą. :) A będzie prezentacja Batman Anarky? Bo tytuł mnie interesuje, tylko chciałbym wiedzieć, czy to jest normalny komiks czy znowu origin w tej serii.

Offline absolutnie

Odp: NEW 52 w Polsce
« Odpowiedź #703 dnia: Kwiecień 29, 2017, 10:24:05 am »
A będzie prezentacja Batman Anarky? Bo tytuł mnie interesuje, tylko chciałbym wiedzieć, czy to jest normalny komiks czy znowu origin w tej serii.


Wszystko, co chciałbyś wiedzieć, znajdziesz tutraj:
https://en.wikipedia.org/wiki/Batman:_Anarky


Wystarczy przeczytać.
Imaginary enemies are not hard to conjure into being.

Kijanek

  • Gość
Odp: NEW 52 w Polsce
« Odpowiedź #704 dnia: Kwiecień 29, 2017, 11:09:44 am »

@UP
Jesteś jak Kijanek, że wyciągasz te komiksy 2 tygodnie przed premierą. :smile: A będzie prezentacja Batman Anarky? Bo tytuł mnie interesuje, tylko chciałbym wiedzieć, czy to jest normalny komiks czy znowu origin w tej serii.
Jest to normalny, w miare komiks, troche powiążmy z Ikarem