Autor Wątek: NEW 52 w Polsce  (Przeczytany 213763 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline peta18

Odp: NEW 52 w Polsce
« Odpowiedź #105 dnia: Wrzesień 17, 2014, 10:07:21 am »
Żebyście widzieli jak na mnie patrzeli wczoraj ludzie, gdy pociągiem jechałem z Katowic do Zabrza trzymając w łapie Batmana #4 z Egmontu.
Zazdroscili pewnie :) sam bym poczytal, a nie jak na idiote. Czekam na przesylke i sam "zazdraszczam" :)
Buk, Hodor i Dziczyzna

Blaskowitz

  • Gość
Odp: NEW 52 w Polsce
« Odpowiedź #106 dnia: Wrzesień 17, 2014, 10:07:48 am »
@Lokus

Offline YohnJossarian

  • Redaktor Gildii Filmu
  • Starszy Mistrz
  • *
  • Wiadomości: 385
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: NEW 52 w Polsce
« Odpowiedź #107 dnia: Wrzesień 17, 2014, 10:43:30 am »
E tam, wielu z tych ludzi od dawna nie widziało żadnej książki, inni pewnie nawet nie zdążyli na tak krótkiej trasie przeczytać, co jest napisane na okładce, bo nie poskładali literek.
Z drugiej strony, jeśli by ci to kiedyś przeszkadzało, to zamień komiks na otwarte piwo w puszce albo muzykę na komórce, słuchaną bez słuchawek. Nikt wtedy nie odważy się na Ciebie spojrzeć.

Feldkurat

  • Gość
Odp: NEW 52 w Polsce
« Odpowiedź #108 dnia: Wrzesień 17, 2014, 11:29:10 am »
Jeśli czyta to ktoś z Egmontu to proszę Was wydajcie Grid, potem Trinity War, a później Forever Evil i Justice League #5 Forever Evil. :smile: Wydawanie tej serii bez eventów będzie trudne w odbiorze, a z tego co czytam z numeru na numer jest coraz ciekawsza.


Tak, tak, tak! Podpisuję się obiema rękami!!! :D
Znaczy z tą trudnością odbioru się nie do końca zgadzam, ale taki pakiet byłby spełnieniem moich krótkoterminowych marzeń ;)

Offline Koro

Odp: NEW 52 w Polsce
« Odpowiedź #109 dnia: Wrzesień 20, 2014, 06:40:02 pm »
Myślicie, że jest szansa na Green Lanterna? Ma ktoś doświadczenia z tą serią w new52?

Offline Vekk92

Odp: NEW 52 w Polsce
« Odpowiedź #110 dnia: Wrzesień 20, 2014, 06:43:33 pm »
Myślicie, że jest szansa na Green Lanterna? Ma ktoś doświadczenia z tą serią w new52?


Mi się bardzo podobała, ale jest niewydawalna. Bez pozostałych 3 serii (Green Lantern Corps, Green Lantern - New Guardians i Red Lantern) po pierwszym tomie łatwo się pogubić. A po skończeniu pisania tej serii przez Geoffa Johns'a (po 3 tomie) serii stała się słaba

Offline kelen

Odp: NEW 52 w Polsce
« Odpowiedź #111 dnia: Wrzesień 20, 2014, 06:52:38 pm »
Kołodziejczak już pisał w sprawie GL w którychś odpowiedziach i właśnie powiedział to samo, co Vekk92, więc nie liczyłbym w najbliższym czasie za bardzo na to.
Archiwum audycji Prosto z Kadru: https://www.youtube.com/user/ProstozKadru

Offline Wukau

Odp: NEW 52 w Polsce
« Odpowiedź #112 dnia: Październik 22, 2014, 03:39:35 am »
Mam pytanie, otóż chciałem zabrać się za czytanie NEW 52 i czy istnieje coś takiego jak Reading Order? Bo nie wiem czy lepiej zabrać się za wydania zbiorcze czy pojedyńcze zeszyty i czy serie się ze sobą przeplatają? Byłbym wdzięczny jakby ktoś mógłby mi coś poradzić :)

Offline kelen

Odp: NEW 52 w Polsce
« Odpowiedź #113 dnia: Październik 22, 2014, 06:03:31 am »
Niektóre serie się w jakimś tam stopniu przeplatają, ale nie są to zazwyczaj rzeczy, które są konieczne. Przypadków typu przeczytaj najpierw zeszyt serii A o numerze X, a potem zeszyt serii B o numerze Y było niewiele (np. bodaj z Swamp Thingiem i Animal Manem).

Jak będziesz czytał równolegle tomy pierwsze każdej serii, potem drugie itd to nie powinno być problemów. Wtedy po prostu się zrównasz w przypadkach jakichś crossoverów wewnętrznych, np. jak w przypadku Night of Owls (tam zazwyczaj każdy drugi tom serii batmanowych miał w sobie zawarty zeszyt z tego wydarzenia).
Archiwum audycji Prosto z Kadru: https://www.youtube.com/user/ProstozKadru

Offline Archie

Odp: NEW 52 w Polsce
« Odpowiedź #114 dnia: Październik 22, 2014, 04:22:40 pm »
Wiadomo jak sobie radzi Wonder Woman w Polsce? Są jakieś plotki czy to sukces czy porażka na naszym rynku? Mam nadzieję, że Egmont będzie kontynuował serię w 2015 i dojedzie do 6-tego tomu.
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthaf**kin' happens. And it can happen to you."

ramirez82

  • Gość
Odp: NEW 52 w Polsce
« Odpowiedź #115 dnia: Październik 22, 2014, 05:03:22 pm »
Wiadomo jak sobie radzi Wonder Woman w Polsce? Są jakieś plotki czy to sukces czy porażka na naszym rynku? Mam nadzieję, że Egmont będzie kontynuował serię w 2015 i dojedzie do 6-tego tomu.

Nie pamiętam dokładnie, ale coś mi świta, że na spotkaniu z okazji 15-lecia Egmontu na MFKiG, Tomasz Kołodziejczak wspominał, że Wonder Woman dobrze się sprzedaje i seria będzie kontynuowana. Też bardzo liczę na cały run Azzarello.

Offline gabor2

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 508
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: NEW 52 w Polsce
« Odpowiedź #116 dnia: Październik 22, 2014, 05:04:21 pm »
Nie pamiętam dokładnie, ale coś mi świta, że na spotkaniu z okazji 15-lecia Egmontu na MFKiG, Tomasz Kołodziejczak wspominał, że Wonder Woman dobrze się sprzedaje i seria będzie kontynuowana. Też bardzo liczę na cały run Azzarello.

A czy wspominał coś może o Lidze Sprawiedliwości?

ramirez82

  • Gość
Odp: NEW 52 w Polsce
« Odpowiedź #117 dnia: Październik 22, 2014, 05:07:01 pm »
A czy wspominał coś może o Lidze Sprawiedliwości?

Na pewno nie na spotkaniach, na których ja byłem.

Offline kelen

Odp: NEW 52 w Polsce
« Odpowiedź #118 dnia: Październik 22, 2014, 05:42:32 pm »
A czy wspominał coś może o Lidze Sprawiedliwości?

Pewnie dopóki nie wydadzą wszystkiego, co buduje Forever Evil, to raczej seria dalej nie pójdzie.

Cytuj
Wiadomo jak sobie radzi Wonder Woman w Polsce? Są jakieś plotki czy to sukces czy porażka na naszym rynku? Mam nadzieję, że Egmont będzie kontynuował serię w 2015 i dojedzie do 6-tego tomu.

Na 100% będą dwa - ale widzę, że wyżej zostało wspomniane o dobrej sprzedaży, więc pewnie jest to już nieaktualne i będzie więcej.
Archiwum audycji Prosto z Kadru: https://www.youtube.com/user/ProstozKadru

ramirez82

  • Gość
Odp: NEW 52 w Polsce
« Odpowiedź #119 dnia: Październik 22, 2014, 06:05:14 pm »
Niestety ja nie jestem pewien tej wypowiedzi o WW na 100% , po prostu coś mi świta, że to słyszałem. Więc jeśli ktoś obecny na spotkaniu z okazji 15-lecia Egmontu, mógłby to potwierdzić...