Autor Wątek: NEW 52 w Polsce  (Przeczytany 214423 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline andrewk

Odp: NEW 52 w Polsce
« Odpowiedź #90 dnia: Wrzesień 16, 2014, 09:08:32 pm »
Ciekawa czy jest jakakolwiek szansa na Aquamana?

Offline adro

Odp: NEW 52 w Polsce
« Odpowiedź #91 dnia: Wrzesień 16, 2014, 09:16:32 pm »
sa pewnie dwie drogi
Albo egmont bedzie dalej rozwijal new 52, albo wydawnictwo bardzo ostro wejdzie w batka z regularnego dc.
bedzie ciekawie :razz:
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline FloreK9

Odp: NEW 52 w Polsce
« Odpowiedź #92 dnia: Wrzesień 16, 2014, 10:46:58 pm »
sa pewnie dwie drogi
Albo egmont bedzie dalej rozwijal new 52, albo wydawnictwo bardzo ostro wejdzie w batka z regularnego dc.
bedzie ciekawie :razz:
pzdr

No na pewno jak wejdzie ostro w Batmana i oleje inne postacie to będzie ciekawie... szanuję ludzi którzy wielbią Gacka, ale ile można? Niech ciągną te 2-3 serie z nim związane, ale niech dają też coś innego. Niech ten Gacek umożliwi wydawanie innych serii które stoją na progu rentowności byle by nie został wybór między Batmanem a Batmanem bo to się dobrze nie skończy.

Offline Itachi

Odp: NEW 52 w Polsce
« Odpowiedź #93 dnia: Wrzesień 16, 2014, 10:50:45 pm »
No na pewno jak wejdzie ostro w Batmana i oleje inne postacie to będzie ciekawie... szanuję ludzi którzy wielbią Gacka, ale ile można? Niech ciągną te 2-3 serie z nim związane, ale niech dają też coś innego. Niech ten Gacek umożliwi wydawanie innych serii które stoją na progu rentowności byle by nie został wybór między Batmanem a Batmanem bo to się dobrze nie skończy.

Bardzo mądra wypowiedź, jestem za i popieram :wink:

Offline maximumcarnage

Odp: NEW 52 w Polsce
« Odpowiedź #94 dnia: Wrzesień 16, 2014, 11:38:23 pm »
Ja bym w ogóle wolał żeby nastąpiło przesunięcie akcentu z New52 na starsze tytuły DC.

Offline brzon

Odp: NEW 52 w Polsce
« Odpowiedź #95 dnia: Wrzesień 16, 2014, 11:42:53 pm »
Bardzo mądra wypowiedź, jestem za i popieram :wink:
Ja jestem fanem Gacka, ale popieram :biggrin:
Pamiętajcie o jednej rzeczy - rozwój kinowego uniwersum DC. Przecież od 2016 r. będziemy mieli po kilka filmów w roku (m.in. Shazam, LS, oczywiście Batman V. Superman), więc takie postacie jak Flash, Green Lantern, Wonder Woman nagla staną się o wiele bardziej znane. Egmontowi komiksowo będzie się opłacało w nie zainwestować.

Offline maximumcarnage

Odp: NEW 52 w Polsce
« Odpowiedź #96 dnia: Wrzesień 16, 2014, 11:45:17 pm »
Patrząc na poziom współczesnych produkcji, to bardziej mogą zrazić niż zachęcić. Ostatnim dobrym Batmanem był "Batman - początek".

Offline FloreK9

Odp: NEW 52 w Polsce
« Odpowiedź #97 dnia: Wrzesień 16, 2014, 11:51:18 pm »
Ja bym w ogóle wolał żeby nastąpiło przesunięcie akcentu z New52 na starsze tytuły DC.

Myślę, że o stare pozycje nie musisz się martwić. Coraz prężniej działa Mucha, a Egmont też twierdzi, że pod tym względem będziemy ukontentowani w przyszłym roku. Asortyment musi być szeroki i taki (tak mi się wydaje) dostaniemy. Dodatkowo na zachodzie pojawia się kolekcja komiksów DC (w deseń WKKM) więc kto wie czy nie trafi w końcu do Polski.

Pamiętajcie o jednej rzeczy - rozwój kinowego uniwersum DC. Przecież od 2016 r. będziemy mieli po kilka filmów w roku (m.in. Shazam, LS, oczywiście Batman V. Superman), więc takie postacie jak Flash, Green Lantern, Wonder Woman nagla staną się o wiele bardziej znane. Egmontowi komiksowo będzie się opłacało w nie zainwestować.

Możliwe, że masz rację. Aczkolwiek nie wiem czy pojawienie się kilku filmów znacząco wpływa na podwyższenie sprzedaży komiksów - przynajmniej w krótkiej perspektywie. Będąc fanem komiksów nie wypada nie oglądać filmów, ale już bycie fanem filmów nie wszystkich pcha w kierunku komiksów... właściwie tylko jednostki. 

Offline maximumcarnage

Odp: NEW 52 w Polsce
« Odpowiedź #98 dnia: Wrzesień 16, 2014, 11:55:11 pm »
Będąc fanem komiksów nie wypada nie oglądać filmów, ale już bycie fanem filmów nie wszystkich pcha w kierunku komiksów... właściwie tylko jednostki.

Szczera prawda. Swego czasu na filmwebie dyskutowałem o "Kick Ass". Mówiłem, że komiks jest znacznie brutalniejszy i jakie sceny wycięto w filmie. Na to gość mi odpowiedział, że gówno go to interesuje bo on komiksów nie czyta i nie zamierza. Niestety, komiksy to u nas wciąż nisza, w przeciwieństwie do kinematografii.

Offline adro

Odp: NEW 52 w Polsce
« Odpowiedź #99 dnia: Wrzesień 17, 2014, 12:02:28 am »
Ale w moim poscie pisalem o tym, ze egmont pewnie dokona jakiegos wyboru. Starsze batmany pojawia sie kosztem kolejnych tytulow z new dc. Wszystkiego nie da sie wydac w ciagu roku czy 2 lat, chyba :razz: :biggrin:
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline kelen

Odp: NEW 52 w Polsce
« Odpowiedź #100 dnia: Wrzesień 17, 2014, 12:04:34 am »
Możliwe, że masz rację. Aczkolwiek nie wiem czy pojawienie się kilku filmów znacząco wpływa na podwyższenie sprzedaży komiksów - przynajmniej w krótkiej perspektywie. Będąc fanem komiksów nie wypada nie oglądać filmów, ale już bycie fanem filmów nie wszystkich pcha w kierunku komiksów... właściwie tylko jednostki.

Chyba jednak coś tam miało, jeśli trzy albumy z lipca 2012 się sprzedały tak szybko mimo narzekań na cenę. Poza tym, w swoim własnym gronie znajomych zauważyłem, że zainteresowali się kupnem komiksów pod wpływem filmów.
Archiwum audycji Prosto z Kadru: https://www.youtube.com/user/ProstozKadru

Offline FloreK9

Odp: NEW 52 w Polsce
« Odpowiedź #101 dnia: Wrzesień 17, 2014, 12:27:09 am »
Chyba jednak coś tam miało, jeśli trzy albumy z lipca 2012 się sprzedały tak szybko mimo narzekań na cenę. Poza tym, w swoim własnym gronie znajomych zauważyłem, że zainteresowali się kupnem komiksów pod wpływem filmów.

Masz na myśli "Najlepsze opowieści", "Nawiedzonego Rycerza" i "Powrót MR"? To jednak Batman, aczkolwiek nie twierdzę, że tak nie może być. No i zazdroszczę znajomych.  :smile: Mój kolega z pracy bardzo polubił filmy Marvela, ale jak mu pokazywałem jakiś komiks to miał darcie do końca dnia z jakiejś onomatopei.  :doubt: W ogóle czuje się osamotniony w mojej pasji, mieszkam w niewielkiej miejscowości niedaleko Poznania, a precyzyjniej Jarocina i szczerze nie spotkałem w swoim niemal 30 letnim życiu nikogo z okolicy kto podzielał by moje hobby. Właściwie to wszyscy patrzą jak na głu...  :lol:

Offline peta18

Odp: NEW 52 w Polsce
« Odpowiedź #102 dnia: Wrzesień 17, 2014, 09:12:17 am »
W ogóle czuje się osamotniony w mojej pasji, mieszkam w niewielkiej miejscowości niedaleko Poznania, a precyzyjniej Jarocina i szczerze nie spotkałem w swoim niemal 30 letnim życiu nikogo z okolicy kto podzielał by moje hobby. Właściwie to wszyscy patrzą jak na głu...  :lol:
Najwazniejsze zeby miec wszystkiw glebokim powazaniu :) Komiksy czytam od dziecka i nie mam z tym problemu. A jak ktos ma z tym problem, to w sumie jego problem nie moj. Poza tym nie zadaje sie z ludzmi, ktorzy nie szanuja innych, wiec problem sie rozwiazuje sam. Ale fakt faktem niewiele znam osob w moim miescie (a duze to miasto, o dzwiecznej nazwie Szczecin), ktore czyta komiksy.
Buk, Hodor i Dziczyzna

Lokus

  • Gość
Odp: NEW 52 w Polsce
« Odpowiedź #103 dnia: Wrzesień 17, 2014, 09:52:34 am »
Trochę offtop, trochę nie, ale...

Żebyście widzieli jak na mnie patrzeli wczoraj ludzie, gdy pociągiem jechałem z Katowic do Zabrza trzymając w łapie Batmana #4 z Egmontu. Po prostu jak na idiotę :D

Bawi mnie to niezmiennie od 1994 roku ;)

Offline FloreK9

Odp: NEW 52 w Polsce
« Odpowiedź #104 dnia: Wrzesień 17, 2014, 10:05:01 am »
Mnie bawi od '95 (właściwie już od początku było darcie w szkole, że czytam komiksy... co za kraj), a od '95 roku bo wtedy kupiłem swój pierwszy komiks Superman 6/95  :razz: Poprzedni numer i "wlot" Doomsdaya trafiłem przypadkiem u jakiegoś sąsiada... wtedy zakochałem się w trykociarzach, 9 lat miałem, piękne czasy. :)

 

anything