Autor Wątek: NEW 52 w Polsce  (Przeczytany 211545 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

JanT

  • Gość
Odp: NEW 52 w Polsce
« Odpowiedź #660 dnia: Luty 16, 2017, 11:21:51 am »
Lista jak to może być:

Maj:
Detective Comics 7
Harley Quinn 4

Czerwiec:
Batman 9
(Wonder Woman w DC Deluxe  :smile: )

Lipiec:
Justice League 8

Harley Quinn 5

Sierpień:
Flash 5
Wieczni Batman i Robin 2

Wrzesień:
Harley Quinn 6
Batman 10

Jak dla mnie dość prawdopodobne + może jeszcze w to wolne miejsce Supek dla Mkolka  :smile:

Chyba że oleją Harley po 3 tomie (a puścili tylko pod WKKDC) i już w sierpniu ruszą z Rebirth.
« Ostatnia zmiana: Luty 16, 2017, 11:25:32 am wysłana przez JanT »

Offline buczanova

Odp: NEW 52 w Polsce
« Odpowiedź #661 dnia: Luty 16, 2017, 03:51:50 pm »
Rebirth miało startować jesienią więc obstawiam wrzesień, najpóźniej październik.
"You know, most great indie things you love will eventually go mainstream, but that's no reason to quit loving them."

mkolek81

  • Gość
Odp: NEW 52 w Polsce
« Odpowiedź #662 dnia: Luty 16, 2017, 04:04:44 pm »
Jak dla mnie dość prawdopodobne + może jeszcze w to wolne miejsce Supek dla mkolka  :smile:
Dziękuje :)


Czerwiec:
(Wonder Woman w DC Deluxe  :smile: )
Ale to jest DC Deluxe, to bym rozpatrywał oddzielnie tak samo jak Supeman/Batman i Johna Hex.

Tu można by jednego z eSów ;)

JanT

  • Gość
Odp: NEW 52 w Polsce
« Odpowiedź #663 dnia: Luty 16, 2017, 05:24:07 pm »
najpóźniej październik.
Odpowiedni czas  :smile:

@Mkolek81
No ta Wonder Woman to to wolne miejsce  :smile:

Offline Archie

Odp: NEW 52 w Polsce
« Odpowiedź #664 dnia: Luty 21, 2017, 01:26:33 pm »
Najlepiej gdyby w wolne miejsce wskoczyło Action Comics, które jest bardzo fajnie pisane. Przywraca ducha starego Supermana (bo w końcu to on jest główną postacią), ale też zachowuje nowego Lexa i kontynuuje jego wątek, który jest prowadzony konsekwentnie od Forever Evil.
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthaf**kin' happens. And it can happen to you."

Offline Leyek

Odp: NEW 52 w Polsce
« Odpowiedź #665 dnia: Marzec 16, 2017, 03:47:33 pm »
Ile w HQ 3 jest stron rysunków Cooke'a? Tylko historyjka z HOLIDAY SPECIAL #1 (tyle udało mi się przez Google znaleźć) czy coś jeszcze? Z góry dzięki za sprawdzenie.

Offline marian381

Odp: NEW 52 w Polsce
« Odpowiedź #666 dnia: Marzec 16, 2017, 04:19:21 pm »
Cooke narysował w tym tomie ledwie dziewięć stron.

Dorzuciłem do prezentacji zdjęcia z jego rysunkami (jakość trochę gorsza, bo światło już słabsze).

Harley Quinn tom 3: Cmok, cmok, bang, dziab! - prezentacja komiksu
« Ostatnia zmiana: Marzec 16, 2017, 04:22:33 pm wysłana przez marian381 »
Kolekcja Komiksy Star Wars https://www.facebook.com/KolekcjaKomiksyStarWars/

Zapraszamy na http://Filmozercy.com - największy serwis z recenzjami i artykułami o filmach i komiksach.

Prezentacje polskich komiksów DC i Marvela:
https://www.youtube.com/channel/UCJ0BO3m5KIFciuSJc5qkbJQ

Offline Leyek

Odp: NEW 52 w Polsce
« Odpowiedź #667 dnia: Marzec 16, 2017, 08:41:43 pm »
Dzięki marian.
Swoją drogą szkoda że Egmont wydaje takie średnie/słabe rzeczy jak Harley czy Suicide Squad, a tyle niezłych serii, nieraz tu wspominanych, nie dostało szansy.

Offline Cringer

Odp: NEW 52 w Polsce
« Odpowiedź #668 dnia: Marzec 19, 2017, 10:53:54 am »
Swoją drogą szkoda że Egmont wydaje takie średnie/słabe rzeczy jak Harley czy Suicide Squad, a tyle niezłych serii, nieraz tu wspominanych, nie dostało szansy.
cokolwiek by nie wydali zawsze komuś to nie będzie pasować. Takie np HQ o którym piszesz tu jako średnie/słabe było wcześniej chwalone.

JanT

  • Gość
Odp: NEW 52 w Polsce
« Odpowiedź #669 dnia: Marzec 19, 2017, 11:34:01 am »
Myślę że na takie Green Arrow (Lemire), Animal Man, Swamp Thing to tylko by Bazyl narzekał  :smile:

mkolek81

  • Gość
Odp: NEW 52 w Polsce
« Odpowiedź #670 dnia: Kwiecień 03, 2017, 08:14:31 am »
Jeśli Egmont ma zamiar wydać Superman z Rebirth to właśnie doszedł kolejny powód, aby wydać wspominane przez mnie dwa tomy eSa (Superman: Lois and Clark oraz Superman: The Final Days of Superman) a jest to historia Superman Reborn z Rebirth. No DC trochę namieszało starając się wyprostować to całe zamieszanie z dwoma eSami (jednym z New52 a drugim z Rebirth), ale w kontekście całej historii tego bohatera (z przed New52) ma to jakieś podstawy i nawet sens. Naprawdę przydałoby się aby te dwa komiksy zostały u nas wydane jeśli rzeczywiście Superman miałby dostać wydawaną regularnie serie.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 03, 2017, 09:41:24 am wysłana przez mkolek81 »

Offline Wojtpil

Odp: NEW 52 w Polsce
« Odpowiedź #671 dnia: Kwiecień 03, 2017, 09:29:13 am »
Za wcześnie ten Rebirth w PL.


Wychodzi na to, że jedyną serią jaką wyda w całości Egmont w N52 to będzie Batman (nie liczę Batman Mroczny Rycerz bo skasowana seria i Wieczny Batman bo to mini seria).


Szkoda, że nie udało się tego zrobić z Ligą Sprawiedliwości, Detective Comics :(
Lubię pracę. Praca mnie fascynuje. Mogę siedzieć i patrzeć na nią godzinami.

Offline Murazor

Odp: NEW 52 w Polsce
« Odpowiedź #672 dnia: Kwiecień 03, 2017, 09:43:33 am »
Szkoda, że nie udało się tego zrobić z Ligą Sprawiedliwości, Detective Comics
Liga Sprawiedliwości kończy się po Darkseid War - tom pierwszy został już wydany, drugi za pewno też będzie. Mam nadzieję, że wydadzą też: Justice League: Darkseid War - Power of the Gods.
Detective Comics zostały 2 tomy: Blood of Heroes i Gordon at War i myślę, że też zdążą to wydać.

Ja się zastanawiam czy wydadzą Multiversity. Może wrzucą jako Deluxe.

Offline Wojtpil

Odp: NEW 52 w Polsce
« Odpowiedź #673 dnia: Kwiecień 03, 2017, 09:58:10 am »
:biggrin: Faktycznie liga sprawiedliwości będzie cała. Coś mi się pokręciło, że będzie miała 10 tomów jak Batman.
Zapomniałem, że w międzyczasie był Shaazam i JLA :)

Lubię pracę. Praca mnie fascynuje. Mogę siedzieć i patrzeć na nią godzinami.

mkolek81

  • Gość
Odp: NEW 52 w Polsce
« Odpowiedź #674 dnia: Kwiecień 03, 2017, 10:15:53 am »
i JLA :smile:
Dokładnie to Amerykańska Liga Sprawiedliwości: Najbardziej niebezpieczni. Poprzez JLA Egmont opisuje 4 tomy runu Morrisona.

Nadal uważam, że nie trzeba kończyć wydawania Nowego DC, a sytuacja z historią Superman Reborn pokazuje, że pomiędzy New52 i Rebirth są jednak spore zależności.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 03, 2017, 10:52:37 am wysłana przez mkolek81 »

 

anything