Autor Wątek: umieramy tu  (Przeczytany 35101 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline krawat

umieramy tu
« dnia: Kwiecień 23, 2013, 01:23:35 am »
na gildi jestem od kąd pamiętam. Czasami atywnie, czasami przelotem... ale widząc daty ostatnich postów serce się kraje....
czy to oznacza zamknięcie "w krótce" tego działu???




ps. pilnie poszukuje kontakt do Sancha!!!!!!!!! i m.in do starych moich wh40kowych znajomych w celach odświerzenia dobrych znajomości/relacji (Eman, Piszczu, Trej, Vodecki, Afro [srr jeszcze raz za piwo na głowie!] , Vladdi, Skark,  oraz tych których ma doskonała krótka pamięć omineła

niech mi tu Mod tylko nie referuje zasad umierającego forum :P


mój kontakt oficjalny i aktualny:
537 312 671
ZAPINAMY

Offline Hunter Killer

Odp: umieramy tu
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 23, 2013, 08:09:18 pm »
No, niestety na to wygląda. Prawdę mówiąc nie spodziewałem się, że ktokolwiek tu jeszcze coś napisze, ale tak to wygląda. Wszyscy się poprzenosili, albo zakończyli swoją "działalność"...ja zazwyczaj jestem przelotem bo zaglądam na forum komiksu i mangi, a tak to forum WH40k, smutno to mówić, umarło...
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline krawat

Odp: umieramy tu
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 24, 2013, 03:01:18 am »
Hunter... nie pozostało nam nic innego jak opić ten smutaśny wontek ;)
ZAPINAMY

Offline Hunter Killer

Odp: umieramy tu
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 25, 2013, 11:43:31 am »
Chyba tylko tyle, no i wypada jakoś wznieść kielichy za to forum, nie jednego gracza wychowało. :D
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Jezo

Odp: umieramy tu
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 26, 2013, 08:45:54 am »
Ludzi z X w opisie traktuje jak hakerów - to oni przypuścili zbiorowy atak na stronę ligową XD

Offline Emeryt

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 699
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • taki duży, a taki gruby.
    • Story of the Month - konkurs na fanfiki WH40.000
Odp: umieramy tu
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 04, 2013, 10:28:01 am »
swego czasu podjęliśmy decyzję o opuszczeniu Gildii na rzecz forum Ligowego. stara gwardia siedzi głównie tam, otworzyła się też na wh40k.pl , czyli Glorię Victis.

Offline krawat

Odp: umieramy tu
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 05, 2013, 02:03:56 am »
niedlugi okres czasu siedze na glorii i przyznaje ze jest spoko. A ligowa bardziej przeznaczona jest do spraw turnieji oraz ligi. nie wiele jest tam luznych watkow, jezeli wogole ;)
ZAPINAMY

Offline sHEPT

Odp: umieramy tu
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 14, 2013, 09:42:47 pm »
Bo brakuje wolno myślicieli :P stwórz zapraszamy
 więc nową jakość :)
7" cali to ja się ruszam z kolegami
8" jak szanuje przeciwka
9" jak dopuszczam się świadomego wała
6" jak przeciwnik za bardzo spina poślady

Bo geny dzielą się na szybkie i martwe.

Offline Hunter Killer

Odp: umieramy tu
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 15, 2013, 01:44:40 pm »
To ja z innej beczki, mam zamiar sprzedać swoją armię Tau, tylko pytanie czy malować ją całą czy teraz lepiej opłaca się sprzedawać niepomalowaną.
Farby itp mam bo stale modeluje i maluje modele, ale kompletnie wypadłem z obiegu w WH40k.

Może ktoś tu zajrzy i coś podpowie. :)
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline shadow_z_az

Odp: umieramy tu
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 20, 2017, 10:36:09 am »
To ja z innej beczki, mam zamiar sprzedać swoją armię Tau, tylko pytanie czy malować ją całą czy teraz lepiej opłaca się sprzedawać niepomalowaną.
Farby itp mam bo stale modeluje i maluje modele, ale kompletnie wypadłem z obiegu w WH40k.

Może ktoś tu zajrzy i coś podpowie. :smile:
Zajrzłem i odpowiadam nie wiem czy malować czy nie ,ale malowanie to wielka zabawa jeśli masz czas :wink:


 :?: To teraz ja zadam pytanko gdzieś mi to przeleciało na forum ale było to nie rozstrzygnięte czy jeśli mam apothecary to czy mogę go swobodnie "tasaować" pomiędzy oddziałami czy nie,i jak to sie ma do DA :?:
"Desperacja jest oznaką słabości."
"Zwycięstwo nie wymaga tłumaczenia, porażka na nie nie pozwala."
"Podejrzliwy umysł to zdrowy umysł."

Offline strzala

Odp: umieramy tu
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 10, 2019, 08:49:40 am »
czesc wam

Offline reje02

Odp: umieramy tu
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 17, 2019, 09:12:50 am »
W sumie odkąd facebook zyskał w Polsce na popularności, wszystkie fora zaczęły wymierać. Pamiętam, że na studiach specjalnie stawialiśmy phpbb by przemo, żeby się wymieniać notatkami itp, a teraz wszystko na grupach na facebooku. Dostaniesz bana i klops, nie masz skąd notatek