Gildia Komiksu (www.komiks.gildia.pl) > Komiksy amerykańskie

"Must Have" - polecane lektury DC

(1/22) > >>

andrewk:
temat pierwotnie miał tytuł:
"A gdyby była kolekcja DC".
pozwoliłem sobie zmienić i przykleić dla potomnych.
Emeryt

Ja mam pytanie, które może powinno być w innym wątku ale... Gdyby miała powstać taka kolekcja jak WKKM tylko ze DC? To jakie komisy tam widzielibyście? Sądzę , że połowa  kolekcji to byłby Batman  :smile:

ramirez82:
A ja, choć bardzo lubię Batmana, to wolałbym taką kolekcję z DC, podobną do WKKM, stanowiącą jakiś tam przegląd uniwersum. Tak jak w WKKM, najpopularniejsze tytuły jak Spider-man, X-men, Avengers, Wolverine mają po kilka numerów, tak w kolekcji DC po kilka numerów dla Batmana, Supermana, Green Lantern, JLA, ale bez przesady, żeby znalazło się miejsce i dla Flasha, Wonder Woman, Green Arrowa, Aquamana itd. Pomarzyć dobra rzecz, ale wracając do rzeczywistości, w tym miesiącu premiera gry Injustice...

maximumcarnage:

--- Cytat: andrewk w Kwiecień 06, 2013, 11:12:33 am ---Ja mam pytanie, które może powinno być w innym wątku ale... Gdyby miała powstać taka kolekcja jak WKKM tylko ze DC? To jakie komisy tam widzielibyście?

--- Koniec cytatu ---

Zdecydowanie Lobo, jak najwięcej Lobo.

andrewk:
Fakt , zapomniałem o Lobo. Ale gdyby to miały być takie najważniejsze historie/ najwybitniejsze to chyba jednak dominacja Batmana

nayroth:
Wystarczyłoby wziąść do takiej "WKKD" wszystkie tytuły wydane w serii Absolute i juz 80% kolekcji gotowe. W pozostałych 20% mogliby dac cokolwiek.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej