trawa

Autor Wątek: "Must Have" - polecane lektury DC  (Przeczytany 187026 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline andrewk

"Must Have" - polecane lektury DC
« dnia: Kwiecień 06, 2013, 11:12:33 am »
temat pierwotnie miał tytuł:
"A gdyby była kolekcja DC".
pozwoliłem sobie zmienić i przykleić dla potomnych.
Emeryt

Ja mam pytanie, które może powinno być w innym wątku ale... Gdyby miała powstać taka kolekcja jak WKKM tylko ze DC? To jakie komisy tam widzielibyście? Sądzę , że połowa  kolekcji to byłby Batman  :smile:
« Ostatnia zmiana: Lipiec 18, 2013, 10:44:13 am wysłana przez Emeryt »

ramirez82

  • Gość
Odp: A gdyby była kolekcja DC?
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 06, 2013, 11:22:53 am »
A ja, choć bardzo lubię Batmana, to wolałbym taką kolekcję z DC, podobną do WKKM, stanowiącą jakiś tam przegląd uniwersum. Tak jak w WKKM, najpopularniejsze tytuły jak Spider-man, X-men, Avengers, Wolverine mają po kilka numerów, tak w kolekcji DC po kilka numerów dla Batmana, Supermana, Green Lantern, JLA, ale bez przesady, żeby znalazło się miejsce i dla Flasha, Wonder Woman, Green Arrowa, Aquamana itd. Pomarzyć dobra rzecz, ale wracając do rzeczywistości, w tym miesiącu premiera gry Injustice...

Offline maximumcarnage

Odp: A gdyby była kolekcja DC?
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 06, 2013, 11:29:41 am »
Ja mam pytanie, które może powinno być w innym wątku ale... Gdyby miała powstać taka kolekcja jak WKKM tylko ze DC? To jakie komisy tam widzielibyście?

Zdecydowanie Lobo, jak najwięcej Lobo.

Offline andrewk

Odp: A gdyby była kolekcja DC?
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 06, 2013, 11:34:32 am »
Fakt , zapomniałem o Lobo. Ale gdyby to miały być takie najważniejsze historie/ najwybitniejsze to chyba jednak dominacja Batmana

Offline nayroth

Odp: A gdyby była kolekcja DC?
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 06, 2013, 11:45:08 am »
Wystarczyłoby wziąść do takiej "WKKD" wszystkie tytuły wydane w serii Absolute i juz 80% kolekcji gotowe. W pozostałych 20% mogliby dac cokolwiek.

Offline andrewk

Odp: A gdyby była kolekcja DC?
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 06, 2013, 12:08:24 pm »
Co było w tej serii bo niestety nie znam tego

Offline maximumcarnage

Odp: A gdyby była kolekcja DC?
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 06, 2013, 12:13:50 pm »
Fakt , zapomniałem o Lobo. Ale gdyby to miały być takie najważniejsze historie/ najwybitniejsze to chyba jednak dominacja Batmana

Niekoniecznie. Jest wiele świetnych historii, których bohaterami są Superman, Green Arrow, Flash czy też cała Justice League. A jest jeszcze przecież Green Lantern.

Offline misio141

Odp: A gdyby była kolekcja DC?
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 06, 2013, 12:25:03 pm »
Niekoniecznie. Jest wiele świetnych historii, których bohaterami są Superman, Green Arrow, Flash czy też cała Justice League. A jest jeszcze przecież Green Lantern.
No i cała masa mniej znanych serii takich jak Hitman :)
Ass, gass and grass - nobody rides for free

Offline maximumcarnage

Odp: A gdyby była kolekcja DC?
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 06, 2013, 12:36:11 pm »
No i cała masa mniej znanych serii takich jak Hitman :smile:
Zapomniałem jeszcze o Aquamanie. Ogólnie to zawsze wolałem DC od Marvela. Większy potencjał i trochę więcej ,,mroku", a ja to lubię.

Offline acidos

Odp: A gdyby była kolekcja DC?
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 06, 2013, 12:59:44 pm »
Gdyby wyszła wielka kolekcja komiksów DC ,to chyba bym zaczął zbierać ;D

Offline Dreadnought

Odp: A gdyby była kolekcja DC?
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 06, 2013, 02:54:21 pm »
  Baju, baju będziesz w raju... 
Nie ma takiej kolekcji Detective comics na razie za granica więc szanse na jej wydanie w Polsce sa obecnie bliskie zeru.
Jeżeli na coś mamy teraz szanse to na to :
http://www.mightiestcollection.com/collection.html
Myślę, że na 52.88% (Spock podaje wyniki dokładnie :smile: ) to wyjdzie u nas. Pewnie nie w tym 2013 roku ale jest spora szansa na wydanie tego czy przez Hachette czy konkurencje w 2014/2015 roku.
Part man, part machine - all cybercommando.

Offline Itachi

Odp: A gdyby była kolekcja DC?
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 06, 2013, 04:29:02 pm »
Teraz nie ma zapewne szans na realne szacowanie czy ta kolekcja będzie u nas czy nie. Zapewne wyniki sprzedaży całej WKKM dopiero da odpowiedz wydawnictwu czy warto wprowadzić kolejna kolekcje czy nie...

N.N.

  • Gość
Odp: A gdyby była kolekcja DC?
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 06, 2013, 04:49:34 pm »
Teraz nie ma zapewne szans na realne szacowanie czy ta kolekcja będzie u nas czy nie. Zapewne wyniki sprzedaży całej WKKM dopiero da odpowiedz wydawnictwu czy warto wprowadzić kolejna kolekcje czy nie...
Ale wydawanie "Thorgala" zaczęli bez czekania na wyniki.

ramirez82

  • Gość
Odp: A gdyby była kolekcja DC?
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 06, 2013, 05:07:10 pm »
Ale wydawanie "Thorgala" zaczęli bez czekania na wyniki.

Ale nie zaczeli jeszcze. Dopiero puścili kolekcję testowo, tak jak WKKM w wakacje.

Offline pioma10

Odp: A gdyby była kolekcja DC?
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 06, 2013, 05:10:33 pm »
Ja mam pytanie, które może powinno być w innym wątku ale... Gdyby miała powstać taka kolekcja jak WKKM tylko ze DC? To jakie komisy tam widzielibyście? Sądzę , że połowa  kolekcji to byłby Batman  :smile:

Trochę tego by się znalazło: Superman - Red Son, Birds of Prey i Wonder Woman (Simone), Wonder Woman - Hiketeia, Gotham Central, Hawkworld...
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 06, 2013, 05:18:58 pm wysłana przez pioma10 »

 

anything