Autor Wątek: Druuna  (Przeczytany 41657 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Praetorianer

  • Gość
Druuna
« dnia: Marzec 30, 2013, 03:08:38 pm »
*** Na okładce jest adnotacja "Tłumaczenie DC PAK" - rozumiem zatem, że to amatorskie tłumaczenie, inicjatywa kogoś, kto zeskanował komiks? Orientujecie się może, czy ktoś ma w planach wydanie tej serii w Polsce?


Nie aprobujemy na tym forum żadnych informacji o skanach.
graves
« Ostatnia zmiana: Marzec 31, 2013, 09:04:42 pm wysłana przez graves »

Offline raj666

Odp: Druuna
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 30, 2013, 04:31:16 pm »
A po co? Przecież nikt tego nie czyta tylko ogląda.

Praetorianer

  • Gość
Odp: Druuna
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 30, 2013, 04:37:58 pm »
Ech, poziom piszących tu ludzi obraża mój intelekt. Stronę Gildii już olałem, bo irytowały mnie natrętne reklamy, teraz nadszedł czas, aby pożegnać się z tym bezwartościowym forum.

Offline raj666

Odp: Druuna
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 30, 2013, 04:42:45 pm »
Good riddance

Offline peta18

Odp: Druuna
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 30, 2013, 05:35:49 pm »
Niech Cie Krishna prowadzi w poszukiwaniu idealnego forum i krzyzyk na droge.
Buk, Hodor i Dziczyzna

N.N.

  • Gość
Odp: Druuna
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 30, 2013, 05:43:52 pm »
Ech, poziom piszących tu ludzi obraża mój intelekt.
WOW!

Offline maximumcarnage

Odp: Druuna
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 30, 2013, 05:59:10 pm »
Jeśli dobrze rozumiem to chodzi chyba o to http://www.wak.net.pl/old/index.php?idn=op_monstrum&kat=op
Z tego co czytałem to komiks w Polsce nie był nigdy wydany. Na allegro jest wersja francuska.

mxztplx

  • Gość
Odp: Druuna
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 30, 2013, 06:51:28 pm »

Druk:
   czarno-biały
Wydawca:
   Rob Roy 1992



Była też piracka wersja kserowana
« Ostatnia zmiana: Marzec 30, 2013, 07:16:27 pm wysłana przez mxztplx »

Offline graves

Odp: Druuna
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 31, 2013, 09:14:04 pm »
Ech, poziom piszących tu ludzi obraża mój intelekt. Stronę Gildii już olałem, bo irytowały mnie natrętne reklamy, teraz nadszedł czas, aby pożegnać się z tym bezwartościowym forum.
Jeśli masz zamiar jedynie obrażać uczestników - to nikt Cię tutaj nie trzyma. Za kolejną tego typu uwagę masz ostrzeżenie.
Za tekst o skanach - na razie tylko upomnienie.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Nawimar

Odp: Druuna
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 14, 2016, 10:44:18 pm »
Jak rozumiem o tym, że polska edycja komiksu o tej pani ma się w tym roku pojawić nakładem Incala wiadomo było już od dawna... Bo ja dowiedziałem się dopiero dzisiaj...


Offline adam and arluk

Odp: Druuna
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 15, 2016, 01:14:42 pm »
Jak rozumiem o tym, że polska edycja komiksu o tej pani ma się w tym roku pojawić nakładem Incala wiadomo było już od dawna... Bo ja dowiedziałem się dopiero dzisiaj...


Nawiązując do niusa - co tak cicho w temacie? Brak zachwytów? Rozumiem.......to nie Marvel Now :cry:

Offline Jaxx

Odp: Druuna
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 15, 2016, 01:25:18 pm »
Ja tam czekam na potwierdzenie od kogoś, kto wie. Bo mi też umknęło, że Incal się bierze za Druunę, a to byłaby super wiadomość.

Offline Nawimar

Odp: Druuna
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 15, 2016, 01:28:12 pm »
Informacja znajduje się na profilu sklepu (FB). Czyli sprawa wygląda na zaklepaną. Więcej szczegółów mają podać niebawem.

Offline Archelon

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 221
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mane, tekel, fares
Odp: Druuna
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 15, 2016, 06:09:54 pm »
Zacna inicjatywa. Paolo Eleuteri Serpieri pojawia się ponownie w Polsce po 24 latach. Dożyłem ciekawych czasów. Druillet, komiksy Manary, Moebiusa, Andreasa, Burgeona, Ranxerox, powrót Slaine'a i Dredda. DC, Marvel, Image. Komiksowy raj :smile: 


Gdyby tak jeszcze Segura i Ortiz z "Hombre".
Plus Conan.
"Seria jest bardzo fajna. Ten kto nie kupi jest nędznym sclavusem. Albo innym Bazyliszkiem."

Offline Nawimar

Odp: Druuna
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 15, 2016, 06:49:00 pm »
Proponowałby jeszcze Kulla. Ale i tak jest dobrze. Swoją drogą o prawa do publikacji Druuny chyba miała miejsce jakaś batalia; bo zdaje się o ten tytuł zabiegało w ostatnim czasie co najmniej jeszcze jedno wydawnictwo. Biorąc pod uwagę jakość wydania "Storma" podejrzewam, że także tym razem Incal nie zawiedzie. Mogliby już podać jakieś szczegóły bo bardzo jestem ciekaw formy edycji (każdy album osobno czy wydania zbiorcze).

 

anything