Autor Wątek: Thorgal od Hachette  (Przeczytany 222315 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline thorgal37

Odp: Thorgal od Hachette
« Odpowiedź #705 dnia: Kwiecień 23, 2014, 10:57:46 am »
Dla mnie mogłoby nie być żadnych gratisów byleby cena w prenumeracie była niższa niż cena kioskowa...

Offline kelen

Odp: Thorgal od Hachette
« Odpowiedź #706 dnia: Kwiecień 24, 2014, 09:18:41 am »
Ktoś podrzucił na Facebooku, szkoda słów.

Archiwum audycji Prosto z Kadru: https://www.youtube.com/user/ProstozKadru

Offline Gre

Odp: Thorgal od Hachette
« Odpowiedź #707 dnia: Kwiecień 24, 2014, 10:09:47 am »
Dla mnie mogłoby nie być żadnych gratisów byleby cena w prenumeracie była niższa niż cena kioskowa...

Moze poczekac na rabaty z ksiegarni:)

Offline thorgal37

Odp: Thorgal od Hachette
« Odpowiedź #708 dnia: Kwiecień 24, 2014, 10:15:42 am »
Moze poczekac na rabaty z ksiegarni:)

Wiesz jak to jest, jak już się pojawia w kiosku to chce się mieć natychmiast  :biggrin:

ramirez82

  • Gość
Odp: Thorgal od Hachette
« Odpowiedź #709 dnia: Kwiecień 24, 2014, 06:29:25 pm »
Ktoś podrzucił na Facebooku, szkoda słów.



Myślałem, że ten gościu rozwali tej kobicie kiosk na strzępy.

Offline adro

Odp: Thorgal od Hachette
« Odpowiedź #710 dnia: Kwiecień 24, 2014, 06:49:06 pm »
On nie mial krawata, bo wiadomo klient w krawacie jest mniej awanturujacy sie  :lol:
I mamy wojne o thorgala, a ponoc ludzie nie chca kupowac komiksow w Polsce  :biggrin:
Tutaj chlop chcial kupic i nie mogl, dobrze ze mu zylka nie pekla :razz:
[size=78%]pzdr [/size]
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline bosssu

Odp: Thorgal od Hachette
« Odpowiedź #711 dnia: Kwiecień 24, 2014, 08:56:27 pm »
Nie wiem co za burak taką ustawkę zrobił jeszcze z kręceniem filmiku telefonem ale wstyd mi, ze taka osoba (niby światłą i oczytana) takie buractwo robi posługując się....sztuką

Offline thorgal37

Odp: Thorgal od Hachette
« Odpowiedź #712 dnia: Kwiecień 25, 2014, 07:18:20 am »
Lepiej o nim nie pisać i nie komentować - niech jego twórczość zostanie zapomniana na wieki :D

Offline maximumcarnage

Odp: Thorgal od Hachette
« Odpowiedź #713 dnia: Kwiecień 26, 2014, 11:10:31 am »
Odebrałem właśnie paczkę z poczty (wcześniej jakoś nie miałem czasu). Tym razem Hachette mnie trochę zawiodło. Oba tomy mają walnięte grzbiety na dole, w tym miejscu gdzie jest numeracja. Co do koszulki, to ja i tak takie gadżety zachowuję ale nie używam więc od początku nie było to dla mnie powodem do niepokoju. Ale przymierzyłem z ciekawości i muszę stwierdzić, że trochę dziwny krój. Za krótka na mnie, a jednocześnie za szeroka. Jakby zrobiona dla muminków.

Offline thorgal37

Odp: Thorgal od Hachette
« Odpowiedź #714 dnia: Kwiecień 28, 2014, 09:58:30 am »
Ja też jeden numer miałem wgnieciony - to był kolejny powód rezygnacji z prenumeraty - w kiosku przynajmniej mogę sobie obejrzeć czy wszystko jest ok.

Offline kapitan Żbik

Odp: Thorgal od Hachette
« Odpowiedź #715 dnia: Kwiecień 29, 2014, 10:07:26 am »
Też kupuje w kiosku, bo zwracam uwagę na wygląd egzemplarza. Nie da się ukryć, że wkurzają uszkodzenia okładek.
U mnie nie ma kłopotu z THORGALEM. Przychodzą 3-4 numery i stoją wśród gazet. Sprzedają się całkiem dobrze. Z tego co wiem, to na razie były tylko 2 zwroty pojedynczych niesprzedanych egzemplarzy.
Film tego gostka IDIOTYCZNY. Są klienci którzy chcą aby im odłożyć jakiś numer i z czego tu robić jakiś raban.

Offline KiJ

Odp: Thorgal od Hachette
« Odpowiedź #716 dnia: Maj 06, 2014, 09:02:59 am »
Mam prośbę. Nie chce kupować całej kolekcji Hachette, bo mam już wszystkie tomy Thorgala. Ale podobają mi się grafiki, które są w środku i zdecydowałam, że jeżeli trafi się jakaś fajna grafika, to wybrany tom kupię. Na stronie Hachette są zdjęcia grafik z tomów 1-4. Myślałam, że będą to dalej uzupełniać, ale nie. Szkoda. Nie chce kupować w ciemno, tomy są zafoliowane. Miałam nadzieję, że może znajdę blog, na którym ktoś będzie chwalił się zakupami i zamieści zdjęcia, ale też nie. Może znacie taki blog, albo zagraniczną stronę, gdzie byłyby wszystkie grafiki? Byłabym wdzięczna za link. A jeżeli nie, to czy ktoś z Was mógłby zrobić zdjęcie grafik od tomu 5?

Offline pa3ck

Odp: Thorgal od Hachette
« Odpowiedź #717 dnia: Maj 06, 2014, 09:06:59 am »

Nie wiem jednak, która grafika do którego tomu. Sorki za jakość.

« Ostatnia zmiana: Maj 06, 2014, 06:25:05 pm wysłana przez pa3ck »

Offline KiJ

Odp: Thorgal od Hachette
« Odpowiedź #718 dnia: Maj 07, 2014, 04:28:35 pm »
Dziękuję bardzo :biggrin: Czyli na razie nic specjalnego. Czekam na ładną grafikę całej rodziny. W trójce bodajże była całkiem niezła, ale brakowało jeszcze Louve.  Pewnie za jakiś czas się przypomnę.

Offline pa3ck

Odp: Thorgal od Hachette
« Odpowiedź #719 dnia: Maj 20, 2014, 03:53:55 pm »
Dotarły nowe Thorgale. grafiki do tomów 8 i 9: