trawa

Autor Wątek: Thorgal od Hachette  (Przeczytany 224721 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline maximumcarnage

Odp: Thorgal od Hachette
« Odpowiedź #690 dnia: Kwiecień 11, 2014, 12:53:04 pm »
Przecież zrobili to w przypadku Thorgala. Twoje "po co mają dublować" brzmi w tej sytuacji nieco kuriozalnie.

Wcale nie brzmi kuriozalnie. Wystarczy trochę pomyśleć. Jaka jest rozpoznawalność i potencjał rynkowy Thorgala, a jaki Blueberryego? Na rynku jest miejsce dla kilku wydań Thorgala, gdyż grono odbiorców jest dosyć duże. W przypadku Blueberryego dublowanie serii jest bez sensu, tym bardziej że wyniki sprzedaży były słabe.

fragsel

  • Gość
Odp: Thorgal od Hachette
« Odpowiedź #691 dnia: Kwiecień 11, 2014, 01:02:00 pm »
Moim zdaniem to nie Hachette czeka na decyzję Egmontu. To Egmont czeka do czerwca na jakieś przewidywane/zasłyszane ruchy Hachette w tej sprawie...




{no dobra, tak naprawdę to nie do końca jestem o tym przekonany, ale chciałem wam trochę rzucić wody na młyn krzewicieli teorii nie zawsze mających pokrycie w faktach}

Offline AvengerGT

Odp: Thorgal od Hachette
« Odpowiedź #692 dnia: Kwiecień 11, 2014, 01:03:55 pm »
W przypadku Blueberryego dublowanie serii jest bez sensu, tym bardziej że wyniki sprzedaży były słabe.
Przyznaję Ci rację. Zdaję sobie sprawę jak duża jest rozpoznawalność Thorgala ale bezmyślnie (a po części z niewiedzy) pominąłem ten aspekt przy Blueberry'm. Przeceniłem też stwierdzenie:
zamiast pojechać z czymś nowym i świeżym co mają w swojej ofercie a na co wielu czeka :sad: .
"Wielu" to oczywiście względne pojęcie.

Offline maximumcarnage

Odp: Thorgal od Hachette
« Odpowiedź #693 dnia: Kwiecień 11, 2014, 01:12:58 pm »
Przeceniłem też stwierdzenie:"Wielu" to oczywiście względne pojęcie.

W przypadku "Blueberryego" obawiam się, że tych "wielu" może nie wystarczyć żeby doprowadzić taką kolekcję do końca, tym bardziej że zaraz będzie wielu narzekaczy, że czemu nie w integralu po kilka albumów, a tylko pojedyncze tomy.

Offline bosssu

Odp: Thorgal od Hachette
« Odpowiedź #694 dnia: Kwiecień 11, 2014, 01:50:21 pm »
Egmont już po drugim tomie "płakał" że słabe wyniki a i tak 3-ci tom wypuścili. Szkopuł w tym że 3-ka ma porównywalnie jeden tom mniej a cena ta sama

Offline Gazza

Odp: Thorgal od Hachette
« Odpowiedź #695 dnia: Kwiecień 18, 2014, 11:27:48 am »
Blueberry Blueberrym, ale czy dostał już ktoś z prenumeratorów przesyłkę z albumami 6 i 7 (+koszulką)?
Pozdrawiam!

Offline pa3ck

Odp: Thorgal od Hachette
« Odpowiedź #696 dnia: Kwiecień 18, 2014, 11:30:44 am »
Ja dostałem wczoraj. Jak zwykle wszystko OK. Koszulka niestety XXL  :sad:

Się przerobi na poduszkę.

Offline Valhaar

Odp: Thorgal od Hachette
« Odpowiedź #697 dnia: Kwiecień 18, 2014, 02:38:27 pm »
W tej chwili otrzymałem przesyłkę, dwa zeszyty i koszulka... XXL.

Offline thorgal37

Odp: Thorgal od Hachette
« Odpowiedź #698 dnia: Kwiecień 22, 2014, 09:51:57 am »
Właśnie napisałem maila do BOK Hachette z pytaniem czy można wymienić koszulkę na mniejszy rozmiar, niestety otrzymałem taką odpowiedź: "Bardzo mi przykro nie ma możliwości wymiany koszulki, nie posiadamy innych rozmiarów". I kolejne pytanie dotyczące gratisów dla prenumeratorów - odpowiedź: "Koszulka była ostatnim gratisem do prenumeraty TH". Zrezygnowałem z prenumeraty ponieważ cena jest taka sama jak w kiosku i mam komiksy prędzej aniżeli wysyłki z Hachette. Szkoda, że tak olali prenumeratorów.....

Offline marian381

Odp: Thorgal od Hachette
« Odpowiedź #699 dnia: Kwiecień 22, 2014, 12:19:17 pm »
Do mnie nie dotarła jeszcze kwietniowa paczka, ale po otrzymaniu koszulki również rezygnuje z prenumeraty bo nie ma sensu czekać dłużej na to co można kupić w kiosku po tej samej cenie.
Kolekcja Komiksy Star Wars https://www.facebook.com/KolekcjaKomiksyStarWars/

Zapraszamy na http://Filmozercy.com - największy serwis z recenzjami i artykułami o filmach i komiksach.

Prezentacje polskich komiksów DC i Marvela:
https://www.youtube.com/channel/UCJ0BO3m5KIFciuSJc5qkbJQ

Offline Valhaar

Odp: Thorgal od Hachette
« Odpowiedź #700 dnia: Kwiecień 22, 2014, 01:02:00 pm »
W jaki sposób rezygnowaliście z prenumeraty?

Offline thorgal37

Odp: Thorgal od Hachette
« Odpowiedź #701 dnia: Kwiecień 22, 2014, 01:21:41 pm »
Wysłałem maila z informacją o rezygnacji z prenumeraty na BOK@hachette.com.pl

Offline bosssu

Odp: Thorgal od Hachette
« Odpowiedź #702 dnia: Kwiecień 22, 2014, 01:27:10 pm »
Nie rezygnujcie z prenumerat bo to podstawa do oceny rynku. Jak będą masowe rezygnacje to się mogą wycofać z serii  :cool:
A co do koszulek XXL- (wszak Wikingowie to "potężne chłopy były") -chętnie kupię dla żony na koszule nocną choć wolałbym zdecydowanie z Arricią :razz:

Offline thorgal37

Odp: Thorgal od Hachette
« Odpowiedź #703 dnia: Kwiecień 22, 2014, 01:48:33 pm »
Najważniejsza jest sprzedaż a nie ilość prenumeratorów - ja nie rezygnuję całkowicie z zakupu tylko zmieniam jej formę.

Offline bosssu

Odp: Thorgal od Hachette
« Odpowiedź #704 dnia: Kwiecień 23, 2014, 10:24:31 am »
We Francji Hachette dla prenumeratorów jako gratis dodało SZNINKIELA i SKARGĘ....u nas rozciągnięte koszulki i kubki które pewnie za grosze można zrobić sobie samemu w pierwszym lepszym kiosku z nadrukami.
http://www.komiks.gildia.pl/news/2013/03/hachette-wprowadzilo-kolekcje-z-thorgalem

 

anything