Autor Wątek: Thorgal od Hachette  (Przeczytany 224868 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nawimar

Odp: Thorgal od Hachette
« Odpowiedź #180 dnia: Sierpień 21, 2013, 01:37:12 pm »
Też swego czasu "użytkowałem" podobne okulary i również mi się potłukły. A potem nagle pojawiła się WKKM...
 
 Przekonamy się.

Offline adro

Odp: Thorgal od Hachette
« Odpowiedź #181 dnia: Sierpień 21, 2013, 07:15:01 pm »
Ale ladna rzecz ten blueberry od hachette WOW.
Rozmarzylem sie.... :razz:
pzdr
PS wrozenie, co sie u nas w Polsce moze sprzedac, a co nie, jest IMO zupelnie bezsensowne.
PS2 Jeszcze wciaz nie ma oficjalnego komunikatu ze strony egmontu, ze wydawnictwo rezygnuje z tego tytulu. 
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline maximumcarnage

Odp: Thorgal od Hachette
« Odpowiedź #182 dnia: Sierpień 23, 2013, 12:06:24 am »
Tak sobie myślę. Da się jakoś zamówić tego Blueberryego? Jestem ciekaw czy Hachette robi wysyłki do innych krajów. Chętnie bym zobaczył jaka jest jakość tego wydania.

celtic

  • Gość
Odp: Thorgal od Hachette
« Odpowiedź #183 dnia: Sierpień 24, 2013, 07:56:35 am »
Może poprosić gościa od tego bloga http://polski-geek.blogspot.com/ , aby spytał się w wydawnictwie o możliwości ruszenia przez polski oddział innej kolekcji komiksowej. Swego czasu można było na tym blogu przeczytać odpowiedzi wydawnictwa na pytania zadane przez fanów, za jego pośrednictwem.

Offline HaVoK

Odp: Thorgal od Hachette
« Odpowiedź #184 dnia: Wrzesień 12, 2013, 04:38:36 pm »
W toruńskim warzywniaku (mają trochę prasy) pełno pierwszego numeru Thorgala od Hachette.

Offline maximumcarnage

Odp: Thorgal od Hachette
« Odpowiedź #185 dnia: Wrzesień 12, 2013, 05:30:09 pm »
Aż pobiegłem sprawdzić. Myślałem, że to start właściwej serii ale niestety. Sprawdziłem w Inmedio i Empiku i ani widu ani słychu. Czy u kogoś jeszcze jest sprzedawana teraz ta koleckja?

Offline Death

Odp: Thorgal od Hachette
« Odpowiedź #186 dnia: Wrzesień 12, 2013, 08:02:56 pm »

http://paradoks.net.pl/read/21932

Czyli teraz jest jakiś inny dodatek, nie ma już plakatu z okładką Barbarzyńcy?

Offline maximumcarnage

Odp: Thorgal od Hachette
« Odpowiedź #187 dnia: Wrzesień 12, 2013, 08:10:17 pm »
To ja już nie wiem czy nadal testują, czy ruszyła seria. Trzeba będzie jutro zadzwonić do BOKu.

ramirez82

  • Gość
Odp: Thorgal od Hachette
« Odpowiedź #188 dnia: Wrzesień 12, 2013, 08:14:23 pm »
Trzeba będzie jutro zadzwonić do BOKu.
I pomęczyć ich o kolekcję Blueberryego... :roll:

Offline maximumcarnage

Odp: Thorgal od Hachette
« Odpowiedź #189 dnia: Wrzesień 12, 2013, 08:19:50 pm »
I pomęczyć ich o kolekcję Blueberryego... :roll:

Tak sobie myślę, że skoro wystartowali z kolekcją Thorgala, to za jakiś czas puszczą też Blueberryego. Postanowiłem sobie w każdym razie, że biorę prenumeratę Thorgala. Wydanie dużo bardziej ekskluzywne niż to z Egmontu, fajne dodatki i świetnie będzie wyglądać na półce.

Offline mr.castor

Odp: Thorgal od Hachette
« Odpowiedź #190 dnia: Wrzesień 12, 2013, 08:20:06 pm »
Jeżeli chodzi o empik to nie jest to regułą. W najbliższym empiku mojego miejsca zamieszkania kolekcja Marvela przestała się pojawiać chyba po drugim tomie Zimowego Żołnierza, więc możliwe że Thorgal wcale tam nie dotrze. Bardzo możliwe że Thorgal wystartuje bo skoro zaczynali z kolekcjami takimi jak np: robienie na drutach czy skarby wiary to czemu nie komiksy? Może być tak  że Thorgal mimo tego że wydaje go Egmont znajdzie więcej nabywców niż np składanie czołgów czy kolekcja dzieł JP II. a dla Hatchette będzie to wystarczające, ponadto taka ogromna firma może sobie pozwolić na niewypał wydawniczy i zaryzykować. Mam tylko nadzieję że zaryzykują z większą ilością serii komiksowych.

Offline maximumcarnage

Odp: Thorgal od Hachette
« Odpowiedź #191 dnia: Wrzesień 12, 2013, 08:23:25 pm »
Mam tylko nadzieję że zaryzykują z większą ilością serii komiksowych.

Właśnie dlatego zamierzam wesprzeć inicjatywę i kupować Thorgala. Wkrótce Egmontowi może zacząć się palić grunt pod nogami :smile: .

Offline mr.castor

Odp: Thorgal od Hachette
« Odpowiedź #192 dnia: Wrzesień 12, 2013, 08:30:08 pm »
Właśnie dlatego zamierzam wesprzeć inicjatywę i kupować Thorgala. Wkrótce Egmontowi może zacząć się palić grunt pod nogami :smile: .
Też bym wsparł ale nabyłem już 15 tomów Egmontowskiego i tak bez sensu zaczynać drugą serię. Ale to co napisałeś jest ważne gdyż każdy bodziec powodujący to "palenie się gruntu" Jest raczej dobry dla klienta bo albo zrobią coś z cenami albo z ofertą

Offline Tiall

  • Redakcja KZ
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 836
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna

Offline maximumcarnage

Odp: Thorgal od Hachette
« Odpowiedź #194 dnia: Wrzesień 12, 2013, 08:41:39 pm »
http://thorgalverse.blogspot.com/2013/09/thorgal-w-kolekcji-hachette.html

Świetna wiadomość. Myślałem, że będzie 39,90 jak w przypadku WKKM, a jest tylko 29,90. To już czyni z tej kolekcji poważną konkurencję dla Egmontu.