Autor Wątek: Thorgal od Hachette  (Przeczytany 222316 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kokosz

Odp: Thorgal od Hachette
« Odpowiedź #810 dnia: Grudzień 13, 2015, 12:11:34 am »
W broszurce informacyjnej dodanej do nowej przesyłki widać, że w tej kolekcji przewidziana jest również seria Yans. Mam nadzieję że dodadzą również Szninkla w kolorze. W sumie to rozkręcili się na całego :)

Ja bym powiedział odwrotnie - seria im się skończyła, więc dopychają co się da. Zaraz jeszcze Żbiki dorzucą...

Offline absolutnie

Odp: Thorgal od Hachette
« Odpowiedź #811 dnia: Grudzień 13, 2015, 07:57:34 am »
Zaraz jeszcze Żbiki dorzucą...


Oby tak się stało.
Imaginary enemies are not hard to conjure into being.

Offline radef

Odp: Thorgal od Hachette
« Odpowiedź #812 dnia: Grudzień 13, 2015, 08:12:59 am »
Oby tak się stało.
Tylko, co pragnąłbym zaznaczyć, materiały do całej kolekcji przesyła Egmont, a Żbiki nigdy nie zostały przez niego wydane.
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline absolutnie

Odp: Thorgal od Hachette
« Odpowiedź #813 dnia: Grudzień 13, 2015, 09:41:14 am »
Tylko, co pragnąłbym zaznaczyć, materiały do całej kolekcji przesyła Egmont, a Żbiki nigdy nie zostały przez niego wydane.


Spoiler: pokaż
CZARNA
ROZPACZ  :cry:
Imaginary enemies are not hard to conjure into being.

Offline misiokles

Odp: Thorgal od Hachette
« Odpowiedź #814 dnia: Grudzień 13, 2015, 04:21:54 pm »
yans będzie się czymś różnił od niedawnego wydania egmontu?
Tak - formatem. Będzie dostosowany to thorgalowskiego rozmiaru Hachette.

Offline Valhaar

Odp: Thorgal od Hachette
« Odpowiedź #815 dnia: Grudzień 13, 2015, 06:35:06 pm »
Z tego wszystkiego najbardziej jednak żałuję, że nie będzie już kolejnych zeszytów z serii pobocznych, bo koniec końców trzeba będzie zaopatrzyć się w te wydane przez Egmont i zaburzyć wygląd całej kolekcji. Mam cichą nadzieję że coś się zmieni i zostaną w jakiś sposób wydane...

Offline Valhaar

Odp: Thorgal od Hachette
« Odpowiedź #816 dnia: Grudzień 28, 2015, 07:41:04 pm »
Do wszystkich doszła już grudniowa prenumerata?

Offline 8azyliszek

Odp: Thorgal od Hachette
« Odpowiedź #817 dnia: Luty 17, 2016, 02:27:04 pm »
Ja zdążyłem juz zapomnieć jaki ten Szninkiel jest nie dla dzieci. :) Od pierwszych kadrów mamy przemoc i krew, a potem Amazonki toples i próbę gwałtu. :) Nic dziwnego, że gdy miałem 16 lat i widziałem ten komiks pierwszy raz, tak mi się spodobał.  :badgrin: Czekam na tom i sceny z Wyrocznią. :D

Offline adam and arluk

Odp: Thorgal od Hachette
« Odpowiedź #818 dnia: Luty 17, 2016, 03:32:46 pm »
Ja zdążyłem juz zapomnieć jaki ten Szninkiel jest nie dla dzieci. :smile: Od pierwszych kadrów mamy przemoc i krew, a potem Amazonki toples i próbę gwałtu. :smile: Nic dziwnego, że gdy miałem 16 lat i widziałem ten komiks pierwszy raz, tak mi się spodobał.  :badgrin: Czekam na tom i sceny z Wyrocznią. :biggrin:
.....przecież komiks europejski jest do d....

Offline koziorozec1979

Odp: Thorgal od Hachette
« Odpowiedź #819 dnia: Luty 17, 2016, 07:23:36 pm »
Ja zdążyłem juz zapomnieć jaki ten Szninkiel jest nie dla dzieci. :) Od pierwszych kadrów mamy przemoc i krew, a potem Amazonki toples i próbę gwałtu. :) Nic dziwnego, że gdy miałem 16 lat i widziałem ten komiks pierwszy raz, tak mi się spodobał.  :badgrin: Czekam na tom i sceny z Wyrocznią. :D
.....przecież komiks europejski jest do d....
Bo to rewelacyjny komiks jest. Arcydzielo. I jako takie broni sie widocznie nawet przed spojrzeniem Bazyliszka.

Do tego z postu Bazyliszka niezbicie wynika iz ma on juz ponad 16 lat. A mozna przypuszczac ze nawet sporo miesiecy ponad. Szok

Offline pawelcd

Odp: Thorgal od Hachette
« Odpowiedź #820 dnia: Październik 08, 2017, 08:04:52 am »
Jak wygląda sprawa wydawania kolejnych tomów przez Hachette ?


Temat dla tego wydawnictwa totalnie umarł i zostaje Egmont czy warto czekać i kupić Thorgala i poboczne w tej samej szacie graficznej ?

Offline misiokles

Odp: Thorgal od Hachette
« Odpowiedź #821 dnia: Październik 08, 2017, 08:44:00 am »
Na Twoim miejscu był zadzwonił do BOKu Hachette i uzyskał informację z pierwszej ręki.

JanT

  • Gość
Odp: Thorgal od Hachette
« Odpowiedź #822 dnia: Październik 08, 2017, 10:50:22 am »
Kupuj od Egmont bo przecież nie będą wznawiać kolekcji dla kilku tomów.

 

anything