trawa

Autor Wątek: Komiksy ze Studia JG  (Przeczytany 35555 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline amsterdream

Odp: Komiksy ze Studia JG
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 17, 2017, 09:25:16 pm »
Opus jest w A5, oprawa miękka ze skrzydełkami, jak za cenę którą za to wołali trochę biednie to wyglądało i ostatecznie zrezygnowałem z zakupu. Spodziewałem się czegoś w standardzie Blame! a bardziej to wyglądało jak Mega Manga, tylko z drukiem off-setowym zamiast cyfrowym i trochę sztywniejszą okładką bez obwoluty.

Offline gobender

Odp: Komiksy ze Studia JG
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 19, 2017, 09:07:47 am »
O! Dzięki za info, czyli jednak ten sam format co Dark Horse tylko dodakowo skrzydełka. No ale dla samych skrzydełek nie dubluję.

Offline Motyl

Odp: Komiksy ze Studia JG
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 19, 2017, 09:13:19 am »
To ja miałem ogromne szczęście. Dorwałem Opus na stoisku Studio JG w twardej oprawie, bez skrzydełek, no i w znacznie większym formacie niż A5. Wydanie bardzo zacne.

Offline amsterdream

Odp: Komiksy ze Studia JG
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 19, 2017, 09:21:53 am »
Z tymi skrzydełkami faktycznie mogłem pokręcić, ale oprawa była miękka na 100% (chociaż sztywniejsza niż w większości wydanych u nas mang) a formatowi bliżej do A5 niż takiego Blame! Z boku leżało OPM i rozmiarowo bardzo podobnie to wyglądało, może + 1-2 cm szersze.

Offline gobender

Odp: Komiksy ze Studia JG
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 19, 2017, 10:23:32 am »
No to jakis rozjad informacji. No bo nie zakłądam, że są 2 wydania ;)
W Gildii jeszcze nie maja, ale jak dostana to będzie można wyklarować.

Offline skil

Odp: Komiksy ze Studia JG
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 19, 2017, 11:13:39 am »
Format to B5, oprawa zintegrowana. Wydanie jest bardzo w porządku, jedyne co razi to tłumaczone w durny sposób onomatopeje, ale to akurat powszechny rak toczący mangi.
qui hic minxerit aut cacaverit, habeat deos superos et inferos iratos

Offline amsterdream

Odp: Komiksy ze Studia JG
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 21, 2017, 10:32:39 am »
Opus jest w A5
Format to B5

Wygląda na to, że żaden z nas nie miał racji:





Cytuj
Formatem się zawiodłam bo jest znacznie mniejszy niż Blame! chociaż przy obu pisze B5. Ceny okładkowej za Opusa bym nie dała bo nie czuć w ręku tych 75 zł.

Offline eduardo

Odp: Komiksy ze Studia JG
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 21, 2017, 07:26:45 pm »
W nieco inny deseń, czy ktoś orientuje się gdzie najtaniej można kupić mangi ze Studia JG? W Gildii bywają całkiem dobre ceny w czasie premiery, później maksymalnie 15%. W dyskontach nie widzę, Bonito/ Aros nie mają... Chodzi mi o ceny 25-35% od okładkowej grubo po premierze. Za wszelkie wskazówki - dziękuję!

Offline Dembol_

Odp: Komiksy ze Studia JG
« Odpowiedź #23 dnia: Wrzesień 21, 2017, 08:38:46 pm »
Dużo taniej nie znajdziesz. Czasem jest jakaś wyprzedaż w sklepie Gildii. Ogólnie na mangi nie ma zbyt wysokich zniżek.

Offline eduardo

Odp: Komiksy ze Studia JG
« Odpowiedź #24 dnia: Wrzesień 24, 2017, 08:57:27 pm »
Dużo taniej nie znajdziesz. Czasem jest jakaś wyprzedaż w sklepie Gildii. Ogólnie na mangi nie ma zbyt wysokich zniżek.
Dzięki wielkie za odpowiedź. Poczekam, może będzie jakaś promocja na Gildii pod koniec roku.

Offline Hollow

Odp: Komiksy ze Studia JG
« Odpowiedź #25 dnia: Luty 17, 2018, 02:30:50 pm »
Studio JG wyda 5 nowych mang:

Overlord - bohater gra w grę online Yggdrasil, która ma być usunięta. Postanawia zostać do czasu wyłączenia serwerów. Tylko, że po wyłączeniu serwerów zostaje uwięziony w grze, jego postacie NPC ożywają, a on kończy w ciele swojej postaci. Która jest żywym szkieletem. Od teraz robi co może aby przeżyć w tym świecie.

Goblin Slayer - jest to mroczne fantasy z dużą ilością golizny, przemocy i seksu (przeważnie gwałtu goblinów na młodych dziewczynach). Tytułowy bohater to poszukiwacz przygód, który specjalizuje się polowaniu na gobliny. Wraz z nowicjuszką walczą z oddziałami goblinów, niszczą ich leża i ratują ofiary (lub je dobijają).

Yuuutsu na Asa - yaoi o młodym dziedzicu rodzinne fortuny i kamerdynerze, który go szkoli (tresuje?).

Harukaze no Étranger - kolejny yaoi.

Torikago no Tsugai - grupa nastolatków szuka zaginionej koleżanki. Kończą w opuszczonym parku rozrywki połączeni w pary łańcuchami, a jakiś wariat mówi, że wygra tylko ta para, która przeżyje i ucieknie z parku. Kolejna wariacja Battle Royale. Tym razem Team Battle.

Offline MrAtrion

Odp: Komiksy ze Studia JG
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 15, 2020, 12:12:16 pm »
Hej, mam pytanie do nabywców serii Goblin Slayer - zauważyliście, że od tomu 6 szerokość kartek jest o ok 2mm mniejsza? Trochę dziwnie to wygląda. A może to ja mam wadliwe egzemplarze?

 

anything