trawa

Autor Wątek: Serwis muzyczny Deezer  (Przeczytany 2926 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline just_me

Serwis muzyczny Deezer
« dnia: Luty 05, 2013, 07:05:15 pm »
  Hej, czy Wy też się cieszycie, że  nareszcie mamy polskiego Deezera? Wszystkie piosenki pod ręką i od razu  dostępne! Tyle czasu na to czekałam! Poza tym mogę sobie ściągnąć  kawałki i mieć je pod ręką nawet gdy jestem poza siecią...  No i jest w pełni mobilny z Facebookiem. Myślę, że każdy będzie zadowolony. Jest też mnóstwo soundtracków... Podzielcie się wrażeniami!

Offline itubacka

Odp: Serwis muzyczny Deezer
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 05, 2013, 11:20:25 pm »
Hej... a ty wykupiłeś/aś na deezerze pakiet czy na razie testujesz??? bo ja korzystam z darmowego pół roku ale się zastanawiam czy coś się zmienia po zakupie choćby najtańszego. Na razie ok, nie narzekam:)


Offline difm

Odp: Serwis muzyczny Deezer
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 06, 2013, 02:48:00 pm »
Różnica jest głównie w jakości dźwięku muzyki. Z tego względu warto mieć premium w Dezzer. Poza tym możesz słuchać piosenek w trybie offline.
I to chyba tyle.

Offline itubacka

Odp: Serwis muzyczny Deezer
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 06, 2013, 09:12:03 pm »
no co ty???? różnica w jakości? ja na bezpłatnym nie odczułam by jakość niewystarczająca była:) moim zdaniem jest super tak jak jest:)

Offline Ina_88

Odp: Serwis muzyczny Deezer
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 11, 2013, 08:15:27 am »
U nas taki serwis to nowość więc trochę potrwa, zanim wszyscy będą zadowoleni, zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie narzekał:) Ja używam aplikacji i jest spoko. Noi dobrze, że cena nie jest za wysoka. Za darmowe słuchanie muzyki jestem w stanie tyle płacić:)

Offline difm

Odp: Serwis muzyczny Deezer
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 13, 2013, 12:06:35 pm »
Zwróć uwagę, że Deezer jest w Polsce w miarę nowym serwisem, a i tak ma o wiele lepsze propozycję od konkurencji. 10 zł za abonament i słuchanie muzyki offline. Tworzenie playlist + koncerty polskich artystów. Nawet jak zwiększą kwotę, a pewnie tak będzie, to i tak zyskają użytkowników.

Offline Ina_88

Odp: Serwis muzyczny Deezer
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 15, 2013, 11:20:24 pm »
Ale przynajmniej za wyższy abonament będą lepszej jakości usługi, a nie podwyżka za nic:) Poza tym sporo osób pewnie przekona się do Deezera, bo będą go mieli w ramach usługi z operatorem :wink: