trawa

Autor Wątek: WKKM - Najbardziej oczekiwane  (Przeczytany 25624 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Piotruposz

WKKM - Najbardziej oczekiwane
« dnia: Styczeń 07, 2013, 10:07:11 pm »
W związku z zagorzałą dyskusją o wyższości pewnych tytułów nad innymi, postanowiłem, z czystej ciekawości, zrobić ankietę, by dowiedzieć się, czy pojawi się rozbieżność między naszymi głosami, a jeśli tak, to jak wielka. Z góry zaznaczam, że ankieta nie ma na celu nic więcej, niż zaspokojenie ciekawości i poznanie opinii forumowiczów. Mam również nadzieje na brak kłótni pomiędzy osobami z różnym gustem.

Z braku polskiej, anglojęzyczna lista tytułów zaczerpnięta z Wikipedii.

Uznałem, że najlepiej będzie, gdy każdy wskaże 10 tytułów.

Zapraszam więc do głosowania na najbardziej oczekiwane tomy kolekcji.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 07, 2013, 11:53:07 pm wysłana przez Piotruposz »

Offline amsterdream

Odp: WKKM - Najbardziej oczekiwane
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 07, 2013, 10:24:15 pm »
Ja swój głos spaliłem bo przez przypadek wcisnął mi się enter na klawiaturze i nawet nie wiem co miałem zaznaczone :doubt: . W ogóle jak już namęczyłeś się nad tą ankietą to mogłeś dać chociaż ze trzy-cztery tytuły do wyboru.

Edit: widzę, że mój głos poszedł na New Avengers, może jakiś moderator mógłby to zresetować? I nadal apeluję o zwiększenie ilości głosów.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 07, 2013, 10:56:43 pm wysłana przez amsterdream »

Offline CD Jack

  • Moderator
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 427
  • Total likes: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie lekceważ potęgi wyobraźni!
    • Centrum Komiksu
Odp: WKKM - Najbardziej oczekiwane
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 07, 2013, 11:21:37 pm »
Ja swój głos spaliłem bo przez przypadek wcisnął mi się enter na klawiaturze i nawet nie wiem co miałem zaznaczone :doubt: . W ogóle jak już namęczyłeś się nad tą ankietą to mogłeś dać chociaż ze trzy-cztery tytuły do wyboru.

Edit: widzę, że mój głos poszedł na New Avengers, może jakiś moderator mógłby to zresetować? I nadal apeluję o zwiększenie ilości głosów.
Zrobiłem korektę ankiety. Można wybrać do 10 pozycji i można edytować swoje głosowanie.
Jacek "CD Jack" Gdaniec
- - -
Centrum Komiksu: www.facebook.com/CentrumKomiksuPL
- - -

Offline Piotruposz

Odp: WKKM - Najbardziej oczekiwane
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 07, 2013, 11:23:04 pm »
Super. Poproszę o te same zmiany w drugiej ankiecie.
Zrobione :) - CD Jack
« Ostatnia zmiana: Styczeń 07, 2013, 11:25:24 pm wysłana przez CD Jack »

Offline Death

Odp: WKKM - Najbardziej oczekiwane
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 08, 2013, 01:19:22 pm »
A po co dwie ankiety?
Te które zdobędą najmniej głosów, będą najmniej oczekiwane. Proste.
Dwie ankiety są głupie.

Offline Andy13

Odp: WKKM - Najbardziej oczekiwane
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 08, 2013, 01:31:58 pm »
A po co dwie ankiety?
Te które zdobędą najmniej głosów, będą najmniej oczekiwane. Proste.
Dwie ankiety są głupie.

na liście najbardziej oczekiwanych najmniej głosów (0) mają:
- The Amazing Spider-Man: Coming Home
- Thor: Reborn
- Thor: The Last Viking
- Ultimate Spider-Man: Power and Responsibility

na liście najmniej oczekiwanych najwięcej głosów (10 i więcej) mają:
- Avengers: Disassembled
- Civil War
- Eternals
- Ghost Rider: Road To Damnation
- House of M
- Marvels
- Punisher: Welcome Back Frank (2 tomy)

proste? niekoniecznie...

N.N.

  • Gość
Odp: WKKM - Najbardziej oczekiwane
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 08, 2013, 01:33:05 pm »
A po co dwie ankiety?
Te które zdobędą najmniej głosów, będą najmniej oczekiwane. Proste.
Dwie ankiety są głupie.
Dwie ankiety mogą pokazać, ze przedstawiony przez Ciebie sposób rozumowania jest błędny. Wystarczy, że wypełnią je różne osoby

Offline Death

Odp: WKKM - Najbardziej oczekiwane
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 08, 2013, 02:16:23 pm »
Dwie ankiety mogą pokazać, ze przedstawiony przez Ciebie sposób rozumowania jest błędny. Wystarczy, że wypełnią je różne osoby

Mój sposób rozumowania, którego tu przecież nie przedstawiłem, jest dokładnie taki, że ankiety będą różnić się wynikami.
I już tak się dzieje.
Pokaże to tylko, że różnie to bywa z tymi głosowaniami, nawet na tym samym forum.  :smile:

Offline pioma10

Odp: WKKM - Najbardziej oczekiwane
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 08, 2013, 02:31:32 pm »
Mój sposób rozumowania, którego tu przecież nie przedstawiłem, jest dokładnie taki, że ankiety będą różnić się wynikami.
I już tak się dzieje.
Pokaże to tylko, że różnie to bywa z tymi głosowaniami, nawet na tym samym forum.  :smile:

To że ankiety będą różnić się wynikami to można było przewidzieć od początku.

Przecież nic nie stoi na przeszkodzie aby zarówno najbardziej oczekiwaną jak i najmniej oczekiwaną była ta sama pozycja.

Offline Dreadnought

Odp: WKKM - Najbardziej oczekiwane
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 08, 2013, 02:38:57 pm »
Dobra uwaga powyżej. Jakieś super pozycje mogą  wypaść niekorzystnie na liście "najmniej oczekiwane" bo głosujący komiksomaniacy mogą dawać  na "nie" bo już i tak je mają (a kupili za ciężkie $$$).
Part man, part machine - all cybercommando.

Offline Andy13

Odp: WKKM - Najbardziej oczekiwane
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 08, 2013, 02:59:44 pm »
Dobra uwaga powyżej. Jakieś super pozycje mogą  wypaść niekorzystnie na liście "najmniej oczekiwane" bo głosujący komiksomaniacy mogą dawać  na "nie" bo już i tak je mają (a kupili za ciężkie $$$).
jakaś superpozycja może wypaść, bo ktoś ją ma w formie porwanego zeszytu w kartonie w piwnicy. i co z tego? to jest ankieta na najmniej oczekiwany tytuł, a nie na najgorszy tytuł. i ktoś kto już ma jakąś pozycję nie będzie chciał wydawać "$$$" drugi raz na to samo. chyba, że jest idiotą.

Offline vision2001

Odp: WKKM - Najbardziej oczekiwane
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 08, 2013, 03:04:02 pm »
ktoś kto już ma jakąś pozycję nie będzie chciał wydawać "$$$" drugi raz na to samo. chyba, że jest idiotą.
Zostałem urażony... Dogłębnie...
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

fragsel

  • Gość
Odp: WKKM - Najbardziej oczekiwane
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 08, 2013, 03:07:27 pm »
i ktoś kto już ma jakąś pozycję nie będzie chciał wydawać "$$$" drugi raz na to samo. chyba, że jest idiotą.

O ja Pierniczę. Nie powiedziałeś tego. O ja Cię, gościu. No to teraz po tobie pojadą jak po łysej kobyle (i słusznie, nikt Cię nie zmuszał by to powiedzieć)

Offline Catman

Odp: WKKM - Najbardziej oczekiwane
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 08, 2013, 03:31:53 pm »
jakaś superpozycja może wypaść, bo ktoś ją ma w formie porwanego zeszytu w kartonie w piwnicy. i co z tego? to jest ankieta na najmniej oczekiwany tytuł, a nie na najgorszy tytuł. i ktoś kto już ma jakąś pozycję nie będzie chciał wydawać "$$$" drugi raz na to samo. chyba, że jest idiotą.
Twój post jest co najmniej idiotyczny. Jeśli ktoś chce mieć lepsze wydanie, bądź chce zebrać całą kolekcję to dublę się zdarzają i komiksiarze mają pełne prawo by je kupować. Ale żeby odrazu nazywać takich ludzi idiotami.

N.N.

  • Gość
Odp: WKKM - Najbardziej oczekiwane
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 08, 2013, 07:03:00 pm »
Mój sposób rozumowania, którego tu przecież nie przedstawiłem, jest dokładnie taki, że ankiety będą różnić się wynikami.
I już tak się dzieje.
Nie, nie, nie. Twój sposób rozumowania poprowadził Cię prostą drogą do stwierdzenia, że dwie ankiety sa głupie. A to poprowadziło innych do nazywania innych idiotami. I to dopiero jest głupie.