trawa

Autor Wątek: Bejbi blues - galerianki2?  (Przeczytany 3800 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Trisz

  • Terminator
  • **
  • Wiadomości: 158
  • Total likes: 0
  • zmuszani do przekraczania własnych granic...
Bejbi blues - galerianki2?
« dnia: Styczeń 04, 2013, 02:58:15 pm »
Dziś drugi film pani Rosłaniec, która dwa lata temu debiutowała "Galeriankami" wchodzi do kin.
Ktoś się wybiera może?...
Mnie intryguje plakat i fotosy - fajnie wystlizowane są, cieszą oczy, ale nie mam chyba ochoty na kolejny film o biednej młodzieży... A może źle odbieram temat filmu?
Każdy jest nadzwyczajny.

Offline katamaranka

  • Wyzwoleniec
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Tylko jedno może unicestwić marzenie - strach prze
Odp: Bejbi blues - galerianki2?
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 07, 2013, 03:29:15 pm »
Widziałam oba już  :cool:  i na pewno "Bejbi Blues" nie można nazwać drugą cześcią "Galerianek" - to pomyłka! Owszem oba tematy o młodzieży i patologiach, ale to jeszcze nic nie znaczy. "Bejbi Blues" jest o wiele lepszy od "Galerianek" pod względem formu - świetne zdjęcia, muzyka, stylizacje. Pełno dynamizu i kolorów - niesamowicie dopracowane.

Offline jagot

Odp: Bejbi blues - galerianki2?
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 15, 2013, 02:19:15 pm »
Jeżeli mam porównać dwa filmy to Galerianki 8 punktów na 10 możliwych za Bejbi Blues 5 na 10 możliwych. jakieś to kino plastikowe. Jak dla mnie słaby film - zdecydowanie przerost formy nad treścią, i gra aktorska pozostawia wiele do życzenia.

Offline mayka

Odp: Bejbi blues - galerianki2?
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 18, 2013, 04:01:15 pm »
Bejbi...to bardzo dobry film,dobrze opowiedziana historia,warto się wybrać na niego do kina.

Offline Makarena

Odp: Bejbi blues - galerianki2?
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 20, 2013, 02:52:16 pm »
Mi się bejbi o wiele bardziej podobał, choć Galerianki też bardzo ok.  A plastikowy tak samo jak bohaterowie ;)

Offline Kamila90

Odp: Bejbi blues - galerianki2?
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 25, 2013, 09:36:37 am »
Mi tam się Bejbi blues bardziej podobał od Galerianek. I jak można czepiać się gdy aktorskiej? Ja byłam bardzo mile zaskoczona, że sami debiutanci a poradzili sobie świetnie ;)

Offline Fragles24_pl

Odp: Bejbi blues - galerianki2?
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 19, 2013, 02:32:51 pm »
Podobno oba filmy bardzo kontrowersyjne. Osobiście jeszcze nie widziałam, ale na pewno obejrzę w wolnej chwili bo jestem ich bardzo ciekawa. Zwiastun wyglądał zachęcająco.