Autor Wątek: Amerykański Wampir  (Przeczytany 54297 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ramirez82

  • Gość
Odp: Amerykański Wampir
« Odpowiedź #45 dnia: Marzec 26, 2013, 11:38:32 am »
No tak, nie zdziwie się jak Wampir powtórzył sukces Potwora z bagien. Szkoda.

Offline maximumcarnage

Odp: Amerykański Wampir
« Odpowiedź #46 dnia: Marzec 26, 2013, 12:04:25 pm »
No tak, nie zdziwie się jak Wampir powtórzył sukces Potwora z bagien. Szkoda.

Trzeba będzie zamówić oryginalne wydania i chyba zostanę z tymi dwoma tomami jak Himilsbach z angielskim.

Offline koziorozec1979

Odp: Amerykański Wampir
« Odpowiedź #47 dnia: Marzec 26, 2013, 12:18:52 pm »
No tak, nie zdziwie się jak Wampir powtórzył sukces Potwora z bagien. Szkoda.
faktycznie byłoby szkoda. Seria jak na razie jakaś wybitna co prawda nie jest ale z opinii czytających to w oryginale rozwija się ku lepszemu w dalszych tomach. Fajnie byłoby móc to sprawdzić. A poza tym szkoda KAŻDEJ niedokończonej serii.

Co do sukcesu rodem z Potwora... Może trochę z innej beczki ale martwi mnie też ciągły brak zapowiedzi kolejnego integrala Blueberrego...
Trzeba będzie zamówić oryginalne wydania i chyba zostanę z tymi dwoma tomami jak Himilsbach z angielskim.
Chyba nie bardzo rozumiem... Nie możesz po prostu dokupić tomów oryginalnych od 3 wydania zbiorczego? Czemu te polskie 2 miałyby zostać, no nie wiem jak do końca rozumieć tego Himilsbacha z ang,....od czapy?
« Ostatnia zmiana: Marzec 26, 2013, 12:21:57 pm wysłana przez koziorozec1979 »

Offline maximumcarnage

Odp: Amerykański Wampir
« Odpowiedź #48 dnia: Marzec 26, 2013, 12:22:34 pm »
no nie wiem jak do końca rozumieć tego Himilsbacha z ang,....od czapy?

Poczytaj trochę, pomyśl, a zrozumiesz.

Offline maximumcarnage

Odp: Amerykański Wampir
« Odpowiedź #49 dnia: Wrzesień 05, 2013, 09:51:22 am »
Może to kogoś zainteresuje. Egmont planuje wydanie kolejnego tomu w przyszłym roku.

ramirez82

  • Gość
Odp: Amerykański Wampir
« Odpowiedź #50 dnia: Wrzesień 05, 2013, 10:14:30 am »
Może to kogoś zainteresuje. Egmont planuje wydanie kolejnego tomu w przyszłym roku.

Liczę na to, bo polubiłem Amerykańskiego Wampira.

Offline maximumcarnage

Odp: Amerykański Wampir
« Odpowiedź #51 dnia: Wrzesień 05, 2013, 10:18:13 am »
Liczę na to, bo polubiłem Amerykańskiego Wampira.

Dostałem taką wiadomość od Pana Kołodziejczaka, w odpowiedzi na mojego maila, także chyba możemy uznać to za pewnik. Mam też kilka innych ciekawych informacji. Nie wiem tylko czy pisać o tym tutaj, czy też w wątku o Egmoncie.

ramirez82

  • Gość
Odp: Amerykański Wampir
« Odpowiedź #52 dnia: Wrzesień 05, 2013, 10:20:43 am »
Mam też kilka innych ciekawych informacji. Nie wiem tylko czy pisać o tym tutaj, czy też w wątku o Egmoncie.

Lepiej w Egmoncie.

Offline Gre

Odp: Amerykański Wampir
« Odpowiedź #53 dnia: Maj 06, 2014, 05:13:55 pm »

Dostałem taką wiadomość od Pana Kołodziejczaka, w odpowiedzi na mojego maila, także chyba możemy uznać to za pewnik. Mam też kilka innych ciekawych informacji. Nie wiem tylko czy pisać o tym tutaj, czy też w wątku o Egmoncie.
[/quote]

to ciekawe bo w odpowiedziach ,bodajże na łamach Aleji komiksu p.Kołodziejczak podał termin decyzji dalszej publikacji około jesieni....
przyznam szczerze że bardzo chciałbym żeby egmont dalej wydawał ta serie, jednakże zdaje sobie sprawe że bedzie cieżko - wydaje mi sie że głownie chodzi o cene w takiej formie komiksy za 90 zł---to w sumie sporo

Offline adro

Odp: Amerykański Wampir
« Odpowiedź #54 dnia: Maj 06, 2014, 05:57:16 pm »
Seria jest dosc dluga. jezeli pierwsze tomy sprzedaly sie srednio, to watpie ze doczekamy sie kompletu wampira po polsku, a szkoda  :sad:
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline Itachi

Odp: Amerykański Wampir
« Odpowiedź #55 dnia: Sierpień 06, 2014, 05:14:07 pm »
Przeszukałem bazy najpopularniejszych księgarni/dyskontów i nigdzie nie mogę znaleźć pierwszego tomu. Na allegro jest kilka sztuk, jednak w nieciekawych cenach. Czyżby wyczerpywał się nakład?

ramirez82

  • Gość
Odp: Amerykański Wampir
« Odpowiedź #56 dnia: Sierpień 06, 2014, 05:36:16 pm »
Czyżby wyczerpywał się nakład?

Chyba nawet w ostatnich odpowiedziach Egmontu, Tomasz Kołodziejczak napisał, że rozważają na przyszły rok kontynuację Amerykańskiego Wampira i jednocześnie dodruk pierwszego tomu.

Offline Itachi

Odp: Amerykański Wampir
« Odpowiedź #57 dnia: Sierpień 06, 2014, 05:39:06 pm »
To byłoby świetnie, dzięki za info.

Offline gabor2

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 508
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Amerykański Wampir
« Odpowiedź #58 dnia: Grudzień 06, 2014, 12:58:56 pm »
Czytając wszystkie opinie i recenzje sam nie wiem czy zdecydować się na zakup, bo zdania są bardzo podzielone. Powiedzcie proszę, czy to typowy horror? Z wampirów podobał mi się chyba jedynie Regis z sagi Sapkowskiego. Wywiad z wampirem itp w ogóle mnie nie bawiły. Czy może mi się spodobać komiks Vertigo (bardzo lubię ich serie Y, Kaznodzieja, 100 naboi czy Scalped) i chciałbym dać tej serii szansę, ale tyle jest rzeczy do kupienia ...

Offline maximumcarnage

Odp: Amerykański Wampir
« Odpowiedź #59 dnia: Grudzień 06, 2014, 01:12:30 pm »
Czytając wszystkie opinie i recenzje sam nie wiem czy zdecydować się na zakup, bo zdania są bardzo podzielone. Powiedzcie proszę, czy to typowy horror?

To jest typowy horror. To nie jest ten poziom co wymienione przez Ciebie historie, nie jest to jakaś opowieść bardzo zawiła fabularnie, chociaż moim zdaniem bardzo ciekawa. Jeśli miałbym porównać z czymś wydanym w Polsce to pewnie z Severed. Amerykański Wampir to półka wyżej.

 

anything