trawa

Autor Wątek: Wielka prośba o pomoc : )  (Przeczytany 9701 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jarlaxe_

Wielka prośba o pomoc : )
« dnia: Grudzień 09, 2012, 07:30:32 am »
Witam serdecznie.
 
 
 
  Chciałbym prosić wszystkich o lajkowanie tego zdjęcia:
 
  www.facebook.com/photo...=3&theater
 
  To praca konkursowa mojej przyjaciółki z pracy. Zajmuje się czymś takim   jak Urban Explorer, czyli odnajdywaniem zapomnianych, opuszczonych, tajemniczych   miejsc i fotografowaniem ich.
 
   Wiele z nich przypomina post apo stąd wielka prośba do Was wszystkich !   Jeśli dalej utrzyma się w top 3 będzie to zdjęcie na oficjalnym   kalendarzu największego portalu zajmującego się tą tematyką. To Jej   marzenie, które możemy spełnić  Puszczający oczko
 
 
 
  Dziękuję serdecznie za każdy oddany głos. Konkurs w którym bierze udział kończy się dzisiaj o północy.
 
  Tnx i pozdrawiam wszystkich !
 
  Jarlaxe
=][= KILL, MAIM, BURN !!!! =][=

Offline Konik89

Odp: Wielka prośba o pomoc : )
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 05, 2014, 01:09:29 pm »
Witam serdecznie.
 
 
 
  Chciałbym prosić wszystkich o lajkowanie tego zdjęcia:
 
  www.facebook.com/photo...=3&theater
 
  To praca konkursowa mojej przyjaciółki z pracy. Zajmuje się czymś takim   jak Urban Explorer, czyli odnajdywaniem zapomnianych, opuszczonych, tajemniczych   miejsc i fotografowaniem ich.
 
   Wiele z nich przypomina post apo stąd wielka prośba do Was wszystkich !   Jeśli dalej utrzyma się w top 3 będzie to zdjęcie na oficjalnym   kalendarzu największego portalu zajmującego się tą tematyką. To Jej   marzenie, które możemy spełnić  Puszczający oczko
 
 
 
  Dziękuję serdecznie za każdy oddany głos. Konkurs w którym bierze udział kończy się dzisiaj o północy.
 
  Tnx i pozdrawiam wszystkich !
 
  Jarlaxe

Jeśli potrzebujesz pomocy w promocji tego zapraszam na bizzit.pl ;), promują moją witrynę już pół roku i jestem w topce cały czas ;))